בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
במקל, בסרגל, מה שבא ליד 
 
 

יוענה גונן מבקשת מהסטרייטים לחפש את נקודת הג'י שלהם כמה שיותר עמוק בתחת, ומזכירה לחברותיה הסטרייטיות מה אפשר לעשות עם קישואים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הוואגינה. אותה ממלכת קסם לחה, אותו איבר פלא ורדרד שיש לגשת אליו בחרדת קודש, אותה קונכיה מסתורית בה ניגע בעדינות וברכות, ונעריץ בדממה את, אה.

אז זהו, שלא. הכוס (ואם עוד פעם אחת מישהו יגיד ואגינה אני אמרוט לו את השערות מהאשכים) הוא חיה צמאת דם, מפלצת קדמונית שאינה יודעת שובע, תהום פעורה שדורשת את הקורבנות המגיעים לה.

כמו שיודע כל ילד שמשחק בלגו, חורים בגוף נועדו כדי לדחוף לתוכם דברים. בשביל זה נבראנו עם פה, פי טבעת וכוס. לעתים, כשאני במצב רוח פילנתרופי במיוחד, אני מודאגת ממצבם של אחיי ואחיותיי למין האנושי. ברגעי חסד אלה, אני חושבת על הכוס של הנשים הסטרייטיות ועל חור התחת של הגברים הסטרייטים, ומגיעה למסקנות מטרידות.

הכוס של סטרייטיות, לפעמים נדמה שהוא לא מקבל את כל המגיע לו. לפעמים נדמה לי שרק לסביות חוות את הכוס שלהן עד הסוף. כלומר, לא שהקטע הזה של זין-פנימה-החוצה-פנימה זה לא נחמד והכל, אבל הכוס רוצה יותר. הכוס דורש יותר. הכוס יכול להכיל יותר. את בכלל לא צריכה מישהו נוסף כדי לבדוק את זה. את הציוד הנדרש לבדיקה תמצאי בכל חדר בבית. במטבח - מלפפונים, קישואים, דלועים וחצילים; בחדר העבודה - עטים ומברגים; ובסלון - בקבוקי בירה, כדורי פינג פונג ונרות שבת. כל אביזר שמדליק אותך יכול לחדור פנימה - ובתנאי שתשמרי על כללי זהירות פשוטים (שחלק ממנו יישאר מחוץ לגוף כדי שיהיה קל להוציא אותו, ושהוא יהיה נקי כדי למנוע זיהום. ותמיד רצוי ונחמד להשתמש בקונדום, גם על מלפפון גינה טרי).

אפשר כמובן גם להשתמש במגוון ויברטורים ודילדואים צבעוניים, אבל במצב הכלכלי המעיק בו מצויות כולנו, אין חובה להוציא מאות שקלים כדי להכיר את הכוס של עצמך. בעזרת חפצי נוי ביתיים ועשר-אצבעות-לי-יש, הארכיטקטורה של הכוס שלך היא בשליטתך.

וגם הגברים הסטרייטים, שתמיד בטוחים ש"חדירה" זה משהו שעושים לנשים ולמוצבי אויב ויושבים עכשיו מגחכים מול המסך. מה עם החורים שלכם, קטנטנים שלי?

לאלוהים יש חוש הומור קאמפי להחריד, ואת זה ניתן ללמוד מהעובדה שהיא בראה את מרבית הגברים בעולם כיצורים שוביניסטים והומופובים, ואחר כך נעצה את נקודת הג'י שלהם עמוק בתוך התחת. כן, יקיריי, הנקודה הכי שווה ומדליקה שלכם מצויה על הפרוסטטה, ועיסוי קל שלה מביא לאורגזמות שלא הכרתם ולא ידעתם שאפשר. ואחרי זה מתפלאים שהומואים יפים יותר, עדינים יותר ורוקדים יותר טוב. לו רק יותר גברים היו נותנים לבנות הזוג שלהם לזיין אותם בתחת, העולם היה מקום טוב הרבה יותר ואלים הרבה פחות.

גם אתם לא צריכים מישהי כדי לגלות את זה. מגוון כלי הבית וירקות הגן שנזכרו לעיל יכולים לשמש אתכם בחקר עולמכם הפנימי, ואותם כללים תקפים גם לגביכם כשאתם דוחפים לעצמכם גזרים לתחת. מומלץ מאד להשתמש בחומר סיכוך על בסיס מים, שיקל על ההחדרה, אפילו אם מדובר באצבע קטנה. תשתדלו לנשום עמוק, להיות רגועים (לא, אתם לא הומואים, זה בסדר, אנחנו יודעים שאתם לא הומואים, לנשום), להתחיל מאחת האצבעות ולהתקדם, וקחו את זה משם לאן שטוב לכם.

וכן, גם נשים אוהבות לפעמים לדחוף לעצמן דברים לתחת. אולי לנו אין פרוסטטה, אבל גם בלעדיה אזור פי הטבעת הוא אזור עמוס קצות עצבים שמהווה מגרש משחקים מושלם. מי שלא חוותה את התחושה של חדירה בו-זמנית בכוס ובתחת, לא ידעה הגשמה ציונית מימיה. לעולם לא אשכח את הבחורה הראשונה שדחפה לי אצבע לתחת (גרסיאס, פטריסיה). אחרי שחזרתי למציאות, ידעתי ששום דבר לא יהיה אותו הדבר. מין אנאלי זה שולט.

אז אל תניחו לכוס ולתחת שלכם למות משעמום רק בגלל שאתם סטרייטים. זאת לא אשמתם. תנו להם את המגיע להם, תאהבו אותם, ותפיקו מהם את כל מה שהם יכולים לתת לכם. ואחרי שתכניסו אותם לכושר, נוכל להתקדם לשלב הבא: פיסטינג (לא, זה לא חלק מתכתי במנוע).
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by