בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 12 בנובמבר 
 
 
מערכת מיקסר

ג'ניפר מתחתנת, ארצי בניו יורק, אבני בהוליווד ומוסקבה בישראל

 
 
 
 
 
 
 
 
 

סודות צבאיים

מחר זה יקרה באופן רשמי. הכרזת האירוסין הרשמית של ג'ניפר לופז ובן אפלק. זה יקרה ביום רביעי בשעה עשר בלילה, שעון ניו יורק, בתוכניתה של דיאו סויר ב-ABC. העבודה שהשניים יוצאים בקושי חצי שנה לא ממש מהווה בעיה. גם לא העובדה שכבר שבועות מתרוצצת השמועה אודות האירוסין וההכרזה הרשמית. והנקודה היח"צנית – הראיון צולם בחודש שעבר, והמידע על תוכנו התרוצץ כבר שבועות והגיע עד למיקסר. שוב, לא שיש לנו ספק לגבי המניעים הטהורים.
 

דמעות

חברות להקת TLC למדו היטב את עקרונות ההצלחה ההוליוודיים, שאחד מהם אומר שאין שמחה בלי עצב, ואם אפשר לפרוט עוד קצת על מיתרי הרגש – מה טוב. בנות הלהקה, ששכלו את חברתן ליסה "עין שמאלית" לופז בתאונת דרכים בתחילת השנה, הצהירו כי ייתכן ואלבומן החדש שיצא אתמול (שני) לאור, 3D יהיה אלבומן האחרון. לא שאנחנו ספקנים לגבי כנות הכאב והצער. ובכל זאת המילה ייתכן גורמת לנו לפריחת יח"צנות קלה.
 

טרור ישראלי

אקי אבני, הוא ולא אחר, הצליח להשתחל להוליווד. אבני קיבל תפקיד בשניים מתוך 24 הפרקים של הסדרה המהפכנית "24" של רשת פוקס. התפקיד – חוקר ערבי שנשכר על ידי קבוצת טרוריסטים. אנחנו ממתינים לתפקיד של סנדי בר.
 
 

מוסקבה

לאחר יומיים וחצי של פרסום אינטנסיבי הוא עולה היום לאוויר. הערוץ הרוסי החדש – ישראל פלוס. השידורים יחלו בשעה 18:00 בתחנה 9 בלוויין ובכבלים. בערוץ מבטיחים שלכ-שמונים אחוז מהתוכניות יהיה כיתוב בעברית. אנחנו מודים מקרב לב.
 

התנדבות

בהיכל התרבות בתל אביב יערך הערב מופע ההתרמה השנתי לעמותת "משאלת לב". ההכנסות –למימוש חלומותיהם של ילדים חולים. האמנים המתנדבים: ציפי שביט, בן ארצי, דנה אינטרנשיונל, ריטה ורמי קליינשטיין, יעקב כהן, מרגלית צנעני, עברי לידר, יהודה לוי, סופי צדקה, שרון דוראני ושרל'ה שרון.
 

פרנציפ

ITV, SKY, וערוץ 5 בבריטניה הודיעו שהשנה הם לא ישדרו את תחרות מיס יוניברס. הסיבה – בניגריה, המדינה המארחת, נשפטה צעירה למוות בסקילה לאחר שהפכה לאם חד הורית וילדה תינוק מחוץ לנישואין. מי אמר שאפסה התקווה?
 

שובר קופות

שלמה ארצי, הוא ולא אחר, יצא לסיבובון הופעות בניו יורק. מחר וביום שבת צפוי ארצי להופיע בברוקלין. השמועה אומרת שנותרו כרטיסים בודדים.
 

שובר ראשים

זוכרים את פייסי המתוק והשובב מדוסון קריק? אז זהו, שפייסי, הידוע בשמו ג'ושוע ג'קסון, יכול להיות גם קצת פחות ידידותי לסביבה. ג'קסון בן ה-24 נעצר ביום שבת כשהוא שתוי קלות, תוך כדי תפיסת איש ביטחון בצוואר וניסיון מכובד להכות אותו.
 

דה קאנצלר סונג

אלמר בראנדט, קומיקאי גרמני, כבש את ערוצי המוסיקה המקומיים עם "שיר המסים". השיר מבוסס על שיר הקטשופ ומקניט את הקאנצלר גרהארד שרדר על הבטחתו לא להעלות מסים. שרדר, שרק לפני כשנתיים כבש את מצעדי הפזמונים עם הלהיט "תביאו לי עוד כוס בירה" נמנע בינתיים מלהגיב. מי אמר שקל תחת אור הזרקורים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by