בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בקרוב: נישואים חד מיניים בבריטניה ובקנדה 
 
 בדרך לחתונה ורודה? (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

שר המשפטים הקנדי מקווה כי תוך חצי שנה יוכרו נישואי גייז בקנדה. השרה האחראית לנושאי שוויון בבריטניה הצהירה כי ממשלת בלייר רואה בנישואים חד מיניים חלק בלתי נפרד משוויון הזכויות במדינה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קנדה תהיה ככל הנראה המדינה הבאה בה יוכרו נישואים חד מיניים. שר המשפטים הקנדי, מרטין קאוקון, אומר כי הוא מצפה לקבל מהוועדה המיוחדת הדנה בנושא את המלצותיה כבר בחודשים הקרובים. נייר העמדה הרשמי של משרד המשפטים הקנדי שהוגש לוועדה, מבקש ממנה חוות דעת והמלצות האם לאשר נישואים חד מיניים מלאים, יצירת מוסד איחוד אזרחי חדש למטרה זו או השארת המצב כמות שהוא.

קאורון אמר כי הוא מקווה להביא את הנושא לדיון בפרלמנט הקנדי כבר באביב הקרוב וכי ייתכן כי נישואים חד מיניים יוכרו במדינה כבר בחורף הקרוב. כתמיכה מבחוץ הצטרף גם שר החוץ של קנדה, ביל גרהאם, והביעה תמיכה בהעברת חוק המאפשר נישואים חד מיניים.

ומצדו השני של האוקיינוס, בלב לבו של חבר העמים הבריטי, נראים ניצנים ראשונים של שינוי.

ברברה רושה, השרה הממונה על נושאי השיוויון בממשלת בלייר, הודיעה כי יש להכיר במיסוד זוגיות חד מינית. אתר GAY.COM מדווח כי בהודעת השרה נאמר כי יש להעניק לזוגות חד מיניים את כל הזכויות המוענקות לזוגות סטרייטים נשואים.

אם אכן יאושרו החוקים, תצטרפנה קנדה ובריטניה לחלק נכבד במדינות אירופה המאפשרות מיסוד הזוגיות לזוגות חד מיניים, ובהן הולנד, דנמרק, שבדיה, נורבגיה, גרמניה, צרפת, הולנד ובלגיה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by