בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רביעי, 13 בנובמבר 
 
 
מערכת מיקסר

מריה חוזרת, פאף דדי מברך ולכולם יש כסף חוץ מלסטודנטים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

קאמבק

* מריה קארי עומדת להופיע בתוכנית הבוקר של אן.בי.סי מה"קניון של אמריקה" במינסוטה. תאריך היעד לאירוע ההיסטורי - 11 בדצמבר. איזו ה-ת-ר-ג-ש-ו-ת.
 

קמצנות

* פורום היוצרים התיעודיים טוען שערוץ נשיונל ג'אוגרפיק סיכם עם חברות הכבלים על הפסקת השקעה בהפקות מקור, שעמדה עד כה על כ- 1.6 מיליון דולר בשנה. אז נכון שהעיניים התמקדו לאחרונה בערוץ הרוסי הגאה שלנו, אבל ככה?
 

אירופה פלוס

* מחר זה קורה. טקס פרסי אמ.טי.וי. אירופה. בשידור ישיר וחגיגי מאחותנו, ברצלונה, יצוץ אלינו מהמסך פי. דידי, או פאף דדי (מחק את המיותר) שיגיש את הטקס בו יחולקו 25 פרסים שונים. המופע האמנותי יכלול את ויטני יוסטון, כריסטינה אגילרה, רובי וויליאמס אנריקה איגלסיאס, ויכבדו אותנו בנוכחותם גם קיילי האחת והיחידה, רונן קיטינג ואפילו הפט שופס בויז. זה כמובן בהנחה שלא תעדיפו לצפות בישראל פלוס.
 
 

בחירות

* ברשות השידור מבטיחים שתוך 10 ימים יוכרע מי יהיה מנהלו החדש של הערוץ הראשון. המועמדים הם יוני בן מנחם, רפיק חלבי, דן סממה, חנן עזרן, דורון צברי ושמוליק שם טוב. והארץ געשה ורעשה.


* והנה הכריז ראש ממשלתנו, המשמש בשעות הפנאי גם כשר תרבות, שבדימונה יוקם סינמטק. משהו שאמור לתפקד כמו אחיו בשדרות, בתקציב של 500-750 אלף שקל לשנה. מי דיבר על כלכלת בחירות ולא קיבל?
 

פרישה

* מיקי גבע, פורש מהגשת 'מזל טוב', הפקת הקיץ שהפכה להפקת כל השנה של טלעד. במיקסר הדמעות זולגות. השמועות טוענות כי ססובר, הוא ולא אחר, מועמד מוביל להחלפתו. עצרו את מכונות הדפוס.
 

מכל הלב

* כבר ניתן להבין שג'יי לו החליטה לא לצאת לנו מהחיים. אחרי הכרזת החתונה הרשמית, עכשיו גם האקס הלא כל כך מיתולוגי אבל מה זה מיליונר, פי. דידי, מאחל לה בקול תרועה רמה המון הצלחה במסגרת המשפחתית החדשה וכי הוא "מקווה שזה יצליח לה". במיקסר כבר החלו ההימורים בנוגע לסכום על הצ'ק.
 

לוטומניה

* HBO ממש תופסים תחת. לא רק שהפכו לרשת מה-זו-שווה עם סקס והעיר, עכשיו הם החליטו לגזול את אבן היסוד של הטלוויזיה האמריקנית תחת רגליהן של הרשתות הגדולות. טקס פרסי האמי. הם אפילו מוכנים לחתום על חוזה על פיו הם ישלמו 10 מיליון דולר, בשנה, עבור הזכויות להעביר את הטקס. סתם לשם השוואה קלה - עד היום הסכום עמד על לא יותר משלושה מיליון דולר לשנה. כסף קטן.

* המיתון העולמי הגיע עד ללונדון. ולא סתם - אלא לסצינת המועדונים. מנגד, ייתכן סתם שההורים הפכו ליותר קמצנים. בכל מקרה, ב-לומינר, החברה שעושה את הסצינה טוענים כי סטודנטים יוצאים פחות ומוציאים פחות כסף. לדבריהם נראה כי ההורים פשוט תומכים פחות באיינשטינים הקטנים שלהם. והמצב ממש רע. לומינר, המריצה לא פחות מ- 300 מקומות בילוי בבריטניה ומוערכת בסכום מזערי של כ- 450 מיליון פאונד ממש חוששת כי השנה לא תוכל להמשיך ולגדול בקצב של 15 אחוז. אסון לאומי.

* יש כאלו שיודעים להשקיע את הגרושים שהם מקבלים מביטוח לאומי. במכירה הפומבית של יצירות אמנות מודרנית בסות'ביס נמכרה אמש יצירתו של ווילם דה קונינג, אורסטס, בסכום של 13.2 מיליון דולר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by