בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 19 בנובמבר 
 
 ילד של אבא. ראסל   
 
מערכת מיקסר

ראסל מחזיק לאבא את היד, רובי זורק וגאנז אנד רוזס שוברים שיאים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מרגש

השחקן-זמר-כוכב ראסל קראו, הכריז על ביטול סיבוב ההופעות של להקת הרוק שלו בארה"ב וחזרה לאוסטרליה "במטרה להיות עם משפחתו". ולא סתם, מדובר בפיקוח נפש של ממש, שכן אביו עומד לעבור סדרת ניתוחים "והוא רוצה להיות לצידו". לא, לא מדובר ממש בניתוח לב או הסרת גידול. לאביו יש כאבים בשורש כף היד בשתי הידיים, והוא עומד לעבור מספר ניתוחים בניסיון ולטפל בבעיה. אה, כן, וחוצמזה, הוא רוצה גם להיות קצת יותר עם החברה, שתחיה, דניאל ספנסר. "אני מאוהב בה אבל אין לנו מספיק זמן יחד" הוא אומר. הלב נחמץ.
 

יורק לבאר

80 מיליון פאונד הם השקיעו בו, חוזה עתק, והוא? כפוי טובה יורק לבאר הזהב. עם צאת אלבומו המאד לא מתוקשר, Escapology, בהשקעה חסרת תקדים של חברת EMI שמקווה כי הפעם ישבור הכוכב את כל השיאים ויכבוש שש יבשות, אם אפשר שבע, יוצא רובי וויליאמס בהכרזה מתחנפת עד אימה לקהל היעד הפוטנציאלי: "אני ממש לא מוטרד מהקהל האמריקני" אומר וויליאמס ומוסיף שמן למדורה "יש לי כאן קהל נהדר, ובאסיה ובמקומות אחרים. אני לא צריך להמשיך". העיקר שהחוזה כבר חתום.
 

שובר שיאים

ועוד קצת רובי. לאחר ששבר את השיא הסקוטי הקודם בדבר ההופעה הגדולה ביותר בסקוטלנד לפני כשנתיים, מתכוון וויליאמס לשבור את השיא שוב עם שתי הופעות באיצטדיון מורפילד, עם 54 אלף צופים בכל אחת מהן. בפארק הירקון נכנסים לפאניקה.
 
 

אמ.טי.וי קטן עלינו

היכונו היכונו. לאחר סדרת הטקסים בחודש החולף, ממתין לנו עוד אחד, לא פחות חשוב. ב- 15 לדצמבר זה יקרה. טקס "הגדולים של 2002" של VH1. מאחר ואעפס, רוב הקטגוריות כבר מוצו בטקסים האחרים, יבחרו בטקס האלטרנטיבי, אעלק, הזוכים בקטגוריות ייחודיות, כגון "מוזר אבל אמיתי" לתוכנית מציאות, "שייקספיר אין דה היז האוס" לראפר הטוב ביותר שהפך לשחקן ו"נתפס בעת גניבת סצנה". מאחר ומדובר בימים ספורים לאחר מתן גזר הדין במשפטה של וינונה שלנו, היינו שמחים שגם היא תקבל איזה תואר. משהו כמו "לא הצליחה לעבוד אפילו על אנשי ביטחון".
 

סל קניות

הכינו את הצ'קים. ב-13 בדצמבר יציע למכירה בית המכירות הפומביות סות'ביס ניו יורק כ- 50 מכתבים, תמונות ורישומים של הציירת המכסיקנית המפורסמת פרידה קאהלו. השאלה המהותית היא האם המכירה תעבור את ה- 115 אלף דולר על 4 שערות של אלוויס .
 

באשר אבדנו

גאנז אנד רוזס מנסים להכנס לספר השיאים של גינס. ובאופן מפתיע לא בקטגורית הלהקה שהובילה למהומות הרבות ביותר. הלהקה מתעתדת ליצור קטגוריה חדשה לחלוטין, ואף לזכות בה, תחת הכותרת "המרחק הקצר ביותר אי פעם בין שתי זירות הופעה במסע הופעות של להקת רוק" או משהו כזה. וכל זה בעקבות העובדה שבחודש דצמבר הם יופיעו בפילדלפיה בשני אולמות המרוחקים רק כ- 250 מטר אחד מהשני. בהחלט אירוע היסטורי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by