בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בקינגהאם אורגיות, שלום 
 
 צלם, צלם, עושים כאן חיים   
 
מערכת מיקסר

בית המלוכה הבריטי לא כל כך משמים כפי שהוא נראה. אורגיות, מסיבות דראג וסמים. כל מה שלא רציתם לדעת

 
 
 
 
 
 
 
 
 
צוות העובדים בארמונות המלוכה הבריטיים נהג להבריח זונות ממין זכר לארמונות ולחגוג באורגיות פרועות, כך על פי דיווחי הצהובון הדיילי אקספרס הבריטי אתמול (שני).

העיתון מצטט את ליאם ברוקס, אחד מהמשרתים בקרב בית המלוכה, הטוען כי זונות משני המינים הוברחו לתוככי בית המלוכה, למרות השמירה הקפדנית והאבטחה האמורה להיות בלתי חדירה בעליל.

לדברי אותו ברוקס, הומו מוצהר בעצמו, ההסבר למספר הגייז העובדים בבית המלוכה הוא כי המלכה האם העדיפה באופן מובהק שאנשי השירות בארמונות יהיו הומואים, כדי להמנע מניסיונות להטריד מינית את בנותיה, אליזבת' - המלכה הנוכחית, ואחותה מרגרט, שמתה לפני שנה.

העיתון מצטט עובד נוסף, שסירב להזדהות בשמו, שסיפר כי כמעט כל חברי הסגל המפואר של ארמון בקינגהאם נהגו לאסוף יזיזים ללילה הישר אל בית המלוכה.

ג'אופרי טוד (44) עובד לשעבר בארמון, מוסיף עוד קצת צבע לעניין כשהוא מספר כי חברים במשפחת המלוכה עצמה נהגו להשתתף במסיבות דראג של צוות הארמון. לדבריו, בין הפוקדים את המסיבות היו הנסיכה דיאנה, הנסיך צ'ארלס וכן אנדרו ואדאורד. הם עצמם היו לבושים, אגב, סתם בג'ינס וטי שרט. והשיא - המלכה עצמה עודדה את המסיבות.

אחת ממנהלות משק הבית בארמון לשעבר, סילביה מק'פי, מוסיפה את הטאצ' האחרון שהיה חסר, כשהיא מספרת לעיתון כי גם סמים לא ממש היו חסרים. "סמים היו בהישג יד כל הזמן" היא אומרת, "ולפחות רבע מהצוות היה על משהו".

ואנחנו עוד העזנו לקרוא להם שמרנים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by