בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
אחי, רד מהטנגה 
 
 
יוענה גונן

יוענה גונן ממשיכה לפשפש במזווה הידיעות האחורי, וקוראת לגברים להתחיל לעשות משהו עם איכותו המתדרדרת של הזרע שלהם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
שחקני פורנו תמיד גומרים בחוץ. זרע על הציצים יכול להיות מאד נחמד, אם שני הצדדים רוצים ומעוניינים, אבל לשחקני פורנו אין בכלל ברירה. צופה הפורנו הממוצע הוא ברנש חשדן ביותר, ותוך כדי שפשוף ומישוש הוא עוסק בעיקר בהשוואה בין הפמוט שלו למוט של כוכב הסרט, ובבחינה מדוקדקת של הריאליזם האקספרסיבי של המדיום (קרי: האם כשהוא גנח הוא באמת גמר? האם מצחה המכווץ אכן העיד על אורגזמה משולשת?). מרבית כוכבי הפורנו הם לא בדיוק שחקנים שייקספירים, ולכן, כדי לשכנע את הצופה הנחוש, הגיע פעם מפיק אמריקאי ערמומי להברקה לפיה גמירה בחוץ שווה אותנטיות, ומאז נידונו כל צופי הפורנו למפגן השפרצות והתזות בכל סרט ובכל ז'אנר, החל ב"תן לו בתחת" וכלה ב"סלח לי, אבי, כי חטאתי".

בגלל זה אין כמעט סרטי פורנו ישראליים. עד היום, הנחנו כולנו שהסיבה לתופעה היא החשש מהשיחות סביב שולחן סעודת השבת ("סבתא מאד אהבה את הטוסיק של דני'לה ב'מוצץ ובולע 3'"). מדינה קטנה, מוקפת אויבים, כולם עשו צבא ביחד וכל הג'אז הזה. אך כעת, הודות לחוקרת נמרצת מבית החולים "ביקור חולים" בירושלים, הקיץ הקץ על אותו מיתוס מטופש. לא החשש מסבתא הוא בעוכרי הפורנו הכחול-לבן, כי אם הזרע היהודי ההולך ומתעפש.

ביום חמישי האחרון פורסמו תוצאות מחקרה של ד"ר מרים אלמגור, מנהלת אגף המעבדות בבית החולים "ביקור חולים" בירושלים, על איכות הזרע של גברים תושבי ירושלים. ד"ר אלמגור גילתה, שבעשור האחרון ירדה איכות הזרע הממוצעת בשלושים אחוזים. אחת הסיבות האפשריות לנתון זה, היא הלחץ הנפשי והמתח בהם מצויים תושבי ישראל בכלל, ותושבי ירושלים בפרט, מה שמוכיח שוב שהכיבוש אשם בהכל, אפילו בכשלונה של תעשיית הפורנו הישראלית. סיבה אפשרית נוספת היא גידול בצריכת הרעלנים - סיגריות, אלכוהול וסמים - מה שמוכיח שוב שכל המאצ'ו-רוקרים שבטוחים שהם "מזיינים כמו שפנים" ומדברים בלי הפסקה על "סקס, סמים ורוקנרול", לא רק שיש להם קטן, גם יש להם זרע חמוץ.

וכך, בעוד עמיתיהם הרומנים מביאים ביד כדי להציל את המורל הלאומי, הוכיחו הגברים הישראלים שלא רק שהם נוהגים כמו בהמות בכביש, לא רק שהם יושבים בפיסוק מעצבן באוטובוס ומועכים אותך לפינה כדי להראות שיש להם גדול, לא רק שהם אומרים "אחי, מה המצב גבר?" בתדירות מטרידה, אפילו הזרע שלהם הוא לא משהו לכתוב עליו הביתה. למועצה המחודשת לדמוגרפיה ולטיהור אתני יש (עוד) סיבה לדאגה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by