בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לא זו העת למתח מיני 
 
 
ירוחם דץ

ירוחם דץ סבור שדווקא עכשיו, בימים כאלה, אין מקום לחשמל הזורם בין מיקי חיימוביץ' ליעקב איילון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רבות נכתב בשבוע שעבר על שהצמד הנהדר מחדשות ערוץ 2, מיקי חיימוביץ' ויעקב איילון, יזכה שוב להתאחד במסגרת החדשות של ערוץ 10, וזה בוודאי יביא צופים רבים לערוץ.

ברשותכם, הרשו לי לפקפק בחוכמת המהלך הזה, שכן ברור לכולם שמה שעשה את הצמד הזה למצליח בעבר זה המתח המיני המצויין שהיה ביניהם, שלמרות שהיה נסתר, ובוודאי ובוודאי שלא היה לו שום אחיזה במציאות, הרי שלעיני הצופים הוא נראה כקיים ואפילו מסעיר.

ובצדק, לדעתי. שכן היה מדובר פה בחידוש, ואי אפשר היה לתאר לעצמנו בכלל מתח מיני אצל קריינים מהדור הקודם, למשל בין חיים יבין לאריה אורגד, או במחלקת הספורט למשל בין אורי לוי למשה גרטל. כל צופה שהיה חושב על מתח מיני בדוגמאות שהזכרתי למעלה עשה זאת על אחריותו בלבד, כמו שאומרים.

אבל עכשיו צץ ועלה הנושא הזה שוב, ודומה שכל הארץ צמאה לראות שוב את הצמד הזה על המסך, כשהוא מקריא חדשות מחד ומקיים מתח מיני מאידך.

אבל אני מרשה לעצמי לשאול כאן: האם בתקופה הקשה שבה אנו נמצאים, זה דבר בריא? האם, נניח, כאשר יהיה פיגוע ובו עשרות הרוגים, ופצועים, וכל אותם אנשים של חסד של אמת שעושים מלאכתם נאמנה ואוספים חתיכה אחרי חתיכה של חלקי גופות זעירים - האם זהו המקום באמת למתח מיני?

האם לא יהיה דווקא אותו מתח מיני מפורסם, לרועץ לצמד השדרנים, בעודם אמורים להביע מהחדשות רגשי הזדעזעות, או נקמה? במלים אחרות, נדמה לי כי דווקא בשעה כזו מה שדרוש משדרני חדשות הוא מתח בטחוני, ולא מיני.

מצד שני, בטוחני כי שני שדרנים ותיקים כיעקב איילון בעל הנסיון ומיקי חיימוביץ' המקסימה ידעו להתעלות ברגע הנכון, ולהביע את הרגשות המתאימים לפי החדשות שיידרשו לקרוא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by