בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 26 בנובמבר 
 
 
מערכת מיקסר

קולדפליי מחדשים את "בארבי גירל", שלושה מגישים שונים יחליפו את דליה יאירי, ג'ורג' קלוני מלין על העיתונות הצהובה ו-21 ג'אמפ סטריט חוזרת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בארבי גאייז

* קולדפליי ממשיכים את מסורת בחירת הקאברים הביזאריים שלהם. ה-NME מדווח שבסיבוב ההופעות הנוכחי שלהם בסקנדינוויה, מבצעים הבריטים המלנכוליים גירסת כיסוי ל"בארבי גירל" של אקווה - להיט השטות של הניינטיז. מעריצים נסערים שנכחו בהופעה בקופנהאגן, דנמרק, דיווחו שהסולן, כריס מרטין, עשה את התפקיד של בארבי, ואילו הגיטריסט ג'וני באקלנד לקח על עצמו את התפקיד של קן.
 

מצוקת מקום

* ערוצי זהב, אחת משלוש חברות הכבלים, מבקשת ממועצת הכבלים והלווין אישור להסיר את ערוץ החדשות הבריטי BBC וורלד מהממירים האנלוגיים של לקוחותיה. לטענת החברה, היא נתקלת במצוקת מקום ברשת האנלוגית, ופינוי התדר האנלוגי יאפשר בסופו של דבר להוסיף ערוצים חדשים ויישומי טלוויזיה אינטראקטיווית בממירים הדיגיטליים.

"הארץ" מדווח הבוקר כי לערוצי זהב יש כ-200 אלף מנויים לשירות האנלוגי, שהם מעט פחות מחצי מכלל מנויי החברה. הנחת העבודה בחברה היא שמרבית צופי ערוץ החדשות הבריטי כבר מחוברים לשירות הדיגיטלי, ולכן הפגיעה לא תהיה קשה.
 

מצוקת מזומנים

* מכירות המוסיקה באסיה צפויות ליפול בכ-10 עד 15 אחוזים ב-2002, כתוצאה מההאטה הכלכלית והפריחה של תעשיית הפיראטיות. כך טוען בכיר בקבוצת יוניברסל, אחת מחברות התקליטים הגדולות בעולם. שיבואו הנה, כאן קונים כאילו אין מחר.
 
 

מצוקה

* בית המשפט המחוזי בג'ורג'יה דחה ערעור שהגיש הראפר (ובעלה של וויטני יוסטון) בובי בראון, על עבירות התנועה שהואשם בהן ב-1996. בראון הופיע עם יוסטון בבית המשפט והרבה להתלחש איתה, אבל עושה רושם שזה לא ממש עזר לו.
 

ועוד מבתי המשפט

* בית המשפט בארה"ב קבע שניתן לתבוע את מתיו פבלוביץ', שפירסם באינטרנט תוכנות לפריצת קוד ההגנה וצריבת תקליטורי די.וי.די. גזר הדין קובע כי ניתן לתבוע אותו רק במדינת הולדתו או במדינה בה היה כשהפיץ את התוכנה, אך לא בקליפורניה, שנפגעת הכי הרבה מהפירטיות בגלל כל האולפנים ההוליוודיים שבתחומה. ההחלטה יכולה להשפיע על כ-500 אנשים אחרים שחיים מחוץ לקליפורניה. באמת מסכנים החבר'ה האלו בהוליווד.
 

מקבץ חתיכים מהסרטים

* ג'ורג קלוני מתלונן שעל אף ש"סולאריס" הוא הסרט המורכב היותר שהוא עושה, כל מה ששואלים אותו לגביו היא העובדה שרואים לו שם את הישבן.

* 21 ג'אמפ-סטריט חוזרת! בתור סרט! חבל רק שג'וני דפ כבר בן 39, ושחקן רציני, קשה להאמין שנראה אותו שוב מעמיד פני תיכוניסט. אבל בעצם אם סבא סטיב מבברלי יכול?
 

עליית מדרגה

* העונה החדשה של משפחת אוסבורן עולה היום. בתכנית: תכנים קצת יותר מורכבים מקללות ושכנים מעצבנים, כמו למשל הכימותרפיה של האם, שרון אוסבורן.
 

רוטציה

* עם נסיעתה הצפויה של דליה יאירי ללונדון לחצי שנה, נערכים ברשת ב' להחלפתה בתוכנית הרדיו "עניין אחר" במנחים עמיקם רוטמן, יואב אביב ומיכאל טוכפלד. יאירי הגישה את התוכנית במשך תשע שנים, וביום חמישי תגיש את התוכנית בפעם האחרונה, לעת עתה לפחות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by