בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
על הנאו-ריאליזם באורגזמה 
 
 
יוענה גונן

הבלונדיניות מהמיינסטרים שיורדות לרובי וויליאמס וממשטרות לנו את הגוף, לא מדגדגות ליוענה גונן. הפועלות המיוזעות של קן לואץ' - דווקא כן

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אשה די רזה, עם חזה די גדול אבל מוצק, שיער בלונדיני ארוך והמון איפור, נכנסת לראיון עבודה. הבוס הוא אמנם מנהל חברה, אבל גם הוא בשנות העשרים שלו, לבן אבל שזוף, הרבה שרירים אבל לא יותר מדי. היא מבולבלת בראיון העבודה, טועה בכמה שאלות, וכמו שקורה לכולנו בראיונות עבודה, היא מיד פושטת את מעט הבגדים שהיו עליה. תוך רגע קצר היא כבר שוכבת על השולחן המשרדי שלו והוא נכנס ויוצא בתנועות קצובות.

הזין שלו גדול מאד, אבל אין עליו שערות - הביצים חלקות, ואין לו כמעט שערות ערווה. בעצם, מכיון שהמצלמה מתקרבת למרחק סנטימטרים ספורים, אפשר לראות שגם לה אין שערות. בשום מקום. לא שיער ערווה, לא שערות בבית השחי, לא על הרגליים, לא בבטן. כשהזין נטול השערות שלו גומר על הגוף נטול השערות שלה, תמיד בחוץ, הוא ישפריץ המון המון נוזל לבן עכור. המון. והנוזל לא ייספג מהר בעור כמו שקורה לכם בבית אם אתם מחליטים לגמור ככה - הוא יישאר שם עד שהיא תספיק להסתכל על המצלמה, מכוסה בנוזל הזה, במין מבט עמום שמשדר, כנראה, שגם אתם יכולים להיות הבאים בתור (אפילו שסביר להניח שהיא סתם עייפה).
 

הכיעור כפטיש

כשמסתכלים על סרטי פורנו מיינסטרים, לפעמים נדמה שרק אנשים די רזים, חלקים מאד, בלונדינים לרוב ועם תחת מוצק - מזדיינים. אם יש מישהי עם שיער חום, זה בדרך כלל בגלל שהיא מזדיינת עם מישהי בלונדינית, ואז כנראה שזה מותר. אבל האמת, כמו שאנחנו רואים אותה בבית, היא שגם אנשים עם חצ'קונים מזדיינים. גם אנשים עם שערות על הבטן מזדיינים. גם אנשים שמנים מזדיינים. היי, אפילו אנשים נכים חורכים את הסדינים. בפורנו המיינסטרימי, שמנים, נכים ושעירים יכולים להזדיין רק כאובייקטים של פטיש; סתם אנשים עם חצ'קונים, זין בינוני או חזה רגיל, כלל לא קיימים במרחב הזה. בעצם, ראיתי פעם סרט פורנו עם שחקן קצת נמוך ומקריח - הוא היה "שחקן אופי" (מסתבר שיש כאלה גם בסרטי פורנו; הם מדברים הרבה, אבל לא מזדיינים).

כל זה גורם למגזיני פורנו נפוצים להיראות כמו "מעריב לנוער" בגיליון מיוחד ללא תחתונים, ולסרטי פורנו נפוצים להיראות כמו עוד פרק של "היפים והאמיצים" (לעתים קרובות עם אותן איכויות משחק נהדרות). למעשה, פורנו מיינסטרימי גם ממלא תפקיד דומה לזה שממלאים "מעריב לנוער" וטלנובלות - הוא ממשטר את הגוף שלנו, את המראה שלנו ואת התשוקות שלנו, וקובע להם כללים. הוא מלמד אותנו איך אנחנו צריכים או צריכות להיראות, מה אנחנו צריכים לעשות, ומה אנחנו צריכות לאהוב. רק שב"מעריב לנוער" זה להיות רזה ובלונדינית ולאהוב את רובי וויליאמס, ואילו בסרטי פורנו זה להיות רזה ובלונדינית ולאהוב למצוץ זין.

אין, אגב, שום דבר רע בלהיות רזה או בלונדינית או בלאהוב למצוץ זין (רובי וויליאמס, טוב, זה כבר ענין אחר). הבעיה מתחילה כשזו הופכת להיות, למעשה, האפשרות היחידה להיות "אשה", בעוד האפשרות היחידה להיות "גבר" היא להיות רזה, שרירי ובלונדיני עם 26 סנטימטר ובלי שערות.
 

יש יוצאים מן הכלל

בלי לבטל את טעמם של אלה שאוהבים את זה ככה, אותי דווקא מדליק פורנו שנראה אמיתי. אני אוהבת שלפעמים רואים חתך או צלקת פוצעים את העור ויוצרים חוסר שלמות. אני אוהבת שגוף נראה כמו גוף, לא כמו פרסומת לבושם. אני אוהבת שיש בלבול, אי-הבנה, שלפעמים לא עומד, שמתאמצים ולא תמיד הולך. אולי כי ככה זה במציאות, והמציאות מדליקה מספיק כדי שאני לא אצטרך פנטזיה מכובסת. אולי כי חוסר הרמוניה, חוסר שלמות ולכלוך - הם סליזיים בצורה שמדגדגת.

באופן לא מפתיע, מרבית אתרי הפורנו שמציעים פורנו אמיתי, לא ערוך ולא משויף, הם אתרים פמיניסטיים, של נשים ולמען נשים (לרוב לסביות). אתרים כדוגמת ssspread, "על גבינו" ו-suicide girls מנסים, בתוך אוקיינוס הפורנו הסטנדרטי והמרוטש, ליצור איים של אלטרנטיבה שיתנו מקום למגוון רחב יותר של סוגי גוף, שיראו שאפשר להיות סקסיים ומלוכלכים גם בלי לעבור עיבודים בתוכנת מחשב, שירחיקו את הסקס מהמחוזות המותרים של הפנטזיה הנקיה והמצוחצחת ויקרבו אותו לחיים שלנו.

יש גם אתרי פורנו סטרייטיים שהצטרפו למאבק למען דימויי גוף מגוונים ואמיתיים, כמו miller's work, אבל לרוב עושה רושם שקהל פמיניסטי נוטה יותר לחפש פורנו כזה, אולי בגלל שנשים פמיניסטיות ממילא נאבקות בדיקטטורה של גוף בתחומים אחרים, ואולי סתם כי פמיניסטיות שוות יותר במיטה (זה ידוע).

בהכללה גסה, עושה רושם שהטעם הקולנועי שלך הוא גם הטעם הפורנוגרפי שלך. אנשים עם חיבה לסרטים אירופאים עגמומיים, עם לוזרים בריטים על דמי אבטלה, נוטים לחבב סרטי פורנו מהזן האותנטי. אלה שמעריצים גיבורים הוליוודיים משורגי שרירים שמקפיצים אוטובוסים ממולכדים מעל מצוקים ומשיגים בסוף את הבלונדינית, נוטים לאהוב את הפורנו המיינסטרימי.

אז מה, הרוב גם מצביעים אריק שרון, אבל רק בשמאל הרדיקלי יש מולטי-אורגזמות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by