בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רביעי, 27 בנובמבר 
 
 אמינם בצעירותו   
 
מערכת מיקסר

"סינמה סיטי" ייפתח למרות המלצות הכבאים, אמינם עושה מיליונים על בית נעוריו ואלטון ג'ון מלכלך על מדונה

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ביטחון

* שירותי הכבאות של רמת השרון הגישו דו"ח שקובע כי קומפלקס הקולנוע החדש "סינמה סיטי" שבצומת גלילות, אינו כשיר לקבלת קהל. Ynet מדווח שלמרות זאת החליטה הנהלת המקום לאפשר את פתיחתו, ואתמול אף התקיים ערב השקה חגיגי למוזמנים. המקום עתיד להפתח לקהל הרחב ביום שישי הקרוב.
 

אינפלציה

* מחיר ביתו לשעבר של אמינם בדטרויט, בו בילה הראפר כמה מהטובות שבשנות נעוריו, המוצע למכירה פומבית באתר המכירות הפומביות, eBay, עומד כעת על יותר מ-12 מיליון דולר. מחיר המחירון של הבית עומד על מעט פחות מ-100 אלף דולר, ואם להתחשב בכך שהמכירה נסגרת רק באמצע דצמבר, צפוי כאן רווח נאה על גבו של פראייר.
 

קמיאו

* הווייט סטרייפס, מהבולטות שבהייפ החזרה לרוקנרול של העת האחרונה, הופיעו בפני ניקול קידמן, רנה זלווגר, ג'אד לאו ו-400 איש נוספים ממשתתפי הסרט "Cold mountain" - אפוס מלחמתי שמצולם כעת בטראנסילווניה שברומניה, בבימויו של אנתוני מינגלה (הפצוע האנגלי). ג'ק ווייט עצמו, חצי מהצמד המוסיקלי, לוקח חלק בסרט.
 
 

התמודדות עם כעס

* אשה שתבעה 5 מיליון דולר מסולן להקת לימפ ביזקיט, פרד דארסט, על שגרם לשבר באפה כשזרק מיקרופון לעבר הקהל בהתקף של זעם, הגיעה להסדר עם עורכי הדין של הלהקה מחוץ לכותלי בית המשפט. שם סיבוב ההופעות של הלהקה, אגב, הוא "Anger Managment".
 

ממורמרים

* הבאק סטריט בויז תובעים את חברת התקליטים שלהם על 100 מיליון דולר. 75 מיליון על ניצול סמל מסחרי, 5 מיליון על רווחים אבודים ו-20 מיליון על נזק עתידי. הלהקה תובעת את חברת התקליטים זומבה על כך שהייתה עסוקה מדי עם המיזוג שלה עם חברת ברטלסמן ולא הקדישה מספיק תשומת לב אליהם. כמו כן נרשם מרמור על זה שהחברה השקיעה בתקליט הבכורה של ניק קרטר ולא בקידום זה של הלהקה.
 

מיצוי

* ניקולס קייג' וליסה מרי-פרסלי מתגרשים לאחר שלושה חודשים אינטנסיביים.
 

היתה מלודיה?

* "זה שיר ג'יימס בונד הגרוע ביותר בכל הזמנים. אין לזה מלודיה, שירי ג'יימס בונד הם לרוב מאוד קאמפיים וזה שונה. היה צריך לבקש משירלי בייסי, לולו, או אולי ממני לשיר אותו", אומר סיר אלטון ג'ון על ההברקה האחרונה של מדונה, "Die another day".
 

מידע לציבור

* התוכנית הראשונה של "עובדה" עם אילנה דיין, ששבה לערוץ 2, תשודר ביום ראשון ב-21:00, ותעסוק בצדדים לא מוארים באישיותו של ראש הממשלה, אריאל שרון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by