בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
בזהירות 
 
 
יוענה גונן

יוענה גונן מזכירה לסטרייטים, הומואים, לסביות וכל מי שבאמצע ובצד, שאיידס זה לכולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי שלימדו אותי בתיכון מה זה מין בטוח, הייתי בטוחה שאני יוצאת אל העולם מצוידת, מוגנת וחכמה. מורים ועובדות סוציאליות, אחרי קורסים והשתלמויות מטעם משרד החינוך, ידעו להגיד לנו הכל. למשל, שחשוב מאד מאד לא להיכנס להריון בגיל ההתבגרות (זה עושה רושם רע על בעלים פוטנציאליים). למשל, שקונדום זה די בטוח למניעת הריון, אבל גלולה בטוחה הרבה יותר, ולכן עדיפה על פני קונדום.

דיברו איתנו קצת גם על איידס. היה שיעור כזה, שבו כולנו היינו צריכים ללחוץ ידיים, ואיכשהו היינו אמורים ללמוד מזה משהו על מהירות ההפצה של איידס בין החבר שלך והחברה של החבר שלך והחבר של החברה של החבר שלך. אבל דאגו לנתק את זה משיעורי החינוך המיני, כך שלא היה קשר ברור בין לחיצות הידיים לבין ההתנסויות המיניות התיכוניסטיות המגומגמות שלנו, וממילא כולם ידעו עמוק בפנים שאיידס זה משהו שיש רק להומואים, זונות, מסוממים וכאלה.

היה לי אז חבר, איזה אחד שיצאתי איתו כמה חודשים, בעצם לא ממש הכרתי אותו ובטח שלא ידעתי כלום על ההיסטוריה המינית שלו או על הרגלי השימוש שלו בסמים. אני זוכרת ששנינו שמחנו כשהתחלתי לקחת גלולות, כי יכולנו סוף סוף להפסיק להשתמש בקונדומים, שכמובן החשבנו לטרחה מעיקה. לפי מה שלימדו אותי בבית הספר, זה עדיין היה "מין בטוח", כי על גלולות לא היה סיכוי שאני אכנס להריון ואסכן את מעמדי החברתי, או אצטרך לתחוב לעצמי מסרגות חלודות כמו בסיפורי הזוועה שאחות בית הספר נהגה לספר לנו.

למרות כל שיעורי החינוך המיני, והחלוק הלבן המדליק במיוחד של אחות בית הספר, אף אחד לא אמר לי ש"מין בטוח" זה הרבה מעבר למניעת הריון. שהפלה אפשר לעשות, אבל איידס לא עובר בניתוח. שאיידס הוא לא מחלת המין היחידה שיכולה להרוג אותי. שגם לסביות צריכות להקפיד על מין בטוח, אבל אין חוברות הדרכה ושיעורי עזר בשבילן (אפילו באתר הרשמי של משרד הבריאות אין שום התייחסות ללסביות; גם נשים וגם סוטות? שימותו). ש"מין בטוח" הוא לא רק הכרח לכל מזדיינת שמכבדת את עצמה, אלא יכול להיות קטע מדליק וקינקי בפני עצמו, ולהשתלב במשחקים מיניים מגוונים.
 
אף על פי שנשים סטרייטיות מצויות בסיכון הגבוה ביותר להידבקות באיידס ובמחלות מין אחרות במהלך סקס, רבות מהן עדיין משוכנעות שמין בטוח פירושו לא להיכנס להריון. נשים לסביות, לעומתן, הן קבוצת הסיכון הנמוכה ביותר לאיידס (לפרטים והצטרפות, כתבי עכשיו לאימייל המצורף למעלה). עם זאת, לסביות כן עלולות להידבק באיידס, ובהחלט עלולות להידבק גם במחלות מין אחרות, ובכל זאת הרבה מהן ממשיכות לחשוב שמין בטוח זה משהו שבכלל לא קשור אליהן, כי להריון הן לא יכולות להיכנס ו"כולם יודעים שלסביות לא נדבקות באיידס". ואילו גברים, סטרייטים והומואים, הם כנראה אלה שהמציאו אמירות בסגנון "זה כמו לשחות עם גרביים", "זה לא מרגיש לי טבעי" וכן הלאה, כך שבינתיים גם מהם לא צומחת הישועה.

הטרוסקסואליות, הטרוסקסואלים, לסביות, הומואים וכל מי שבאמצע ובצדדים, כולם כולם עלולים להידבק באיידס, ובשאר מחלות המין המשחרות לפתחנו. נכון שאומרים לכם את זה כל הזמן, אבל מתי בפעם האחרונה את התעקשת שהבחור שאת יוצאת איתו יעבור בדיקת דם יחד אתך, לפני שתפסיקו להשתמש בקונדום? מתי את ביקשת מההיא שפגשת במסיבה שתשים קונדום על הוויברטור, והחלפת אותו לפני שגם את השתמשת באותו ויברטור? מתי אתה שאלת את עצמך אם הבחור החמוד הזה שלא נראה כמו נשא איידס הוא אולי כן נשא איידס, ואם לא אולי הוא נשא של הפטיטיס B, או עגבת, או סתם איזה הרפס גניטלי לא נעים?

אולי בגלל הזכרונות משיעורי החינוך המיני בתיכון, ואולי סתם בגלל ההקשר הרפואי, "מין בטוח" נחשב לדבר מאד לא סקסי. למשל, בתיכון בכלל לא מדברים על כפפות לייטקס. כפפות לייטקס מומלצות בעת חדירה לכוס ולתחת עם האצבעות, פיסטינג וגינלי ואנאלי, משחקי פירסינג וחתכים, או סתם גירוי ידני של הדגדגן. אבל כפפות לייטקס לא צריכות להיות הכרח לא נעים, הן בעצם גם צעצוע מין זול וזמין. הבחורה שתשלוף את קופסת כפפות הלייטקס שלה ותציע לי לעבור בדיקה רפואית מקיפה - יכולה לקחת אותי הביתה ולהכיר לי את ההורים שלה. כפפות לייטקס יכולות לשמש, למשל, ב-roleplaying רפואי, פנטזיות בתי סוהר ומשחקי אינסטלציה.

גם קונדום הוא כר נרחב למשחק מקדים. אם היא חוגרת דילדו, את יכולה ללחוש לה דברים מלוכלכים באוזן תוך כדי שאת מלטפת את הדילדו ושמה עליו קונדום. אם בחרת לך דוקא בן זוג למשחק, תמיד נחמד לקשור אותו למיטה ולגלגל לו את הקונדום על הזין לפני שאת מתיישבת עליו. לא לחינם לייטקס הוא בין החומרים החביבים על פטישיסטים - נצלו אותו כאביזר במה במימוש הפנטזיות הקטנות והמלוכלכות שלכם, ובדרך הוא אולי גם יציל לכם ולאנשים שאתם אוהבים את החיים.

היום מציינים ברחבי העולם את יום המאבק באיידס. עד היום מתו כמעט 22 מיליון בני אדם מהמחלה הזו.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by