בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רביעי, 4 בדצמבר 
 
 
מערכת מיקסר

מריה קרי רוצה לישון, פברוטי יוצא לחופשת לידה, ינטל חוזרת והסימפונית הולכת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

לא רק צביקה פיק

החל מחודש מרץ יעלה בלונדון המחזמר "קליף- המחזמר". השם מרמז קלות על נשוא העניין - קליף ריצארד. לא רק מיטב השירים משנות החמישים ואילך, אלא גם סיפור חייו. יסתירו או לא יסתירו את השתתפותו באירוויזיון?
 

ברברה אוכלת ת'לב

ינטל חוזרת למחוזותינו. בית צבי יעלה החל משבוע הבא את ההצגה הקלאסית, בעיבודו של יעקב שבתאי. ברברה נאלצה לוותר על ההשתתפות, אבל בבית צבי מבטיחים שלושה שבועות של דראג יהודי טהור.
 

סימפוניה גמורה

החל מיום ראשון הקרוב תפסיק התזמורת הסימפונית ירושלים רשות השידור את פעילותה. לאחר 65 שנות פעילות היא צפויה פשוט להעלם מהמפה. הסיבה, כמה מפתיע, תקציב. התזמורת הגיעה לגרעונות, טוענת שלא הועברו לה התקציבים ופשוט לא יכולה לשלם משכורות. במיקסר מנסים לחשב לכמה שנות פעילות יספיק תקציב תשדירי הבחירות.
 
 

שנת רובינשטיין

פרוייקט בינלאומי מיוחד, בחסות אונס"קו, ינציח את זכרו של גדול הפסנתרנים, ארתור רובינשטיין, לציון 20 שנים למותו. הרעיון הוא להפוך את השנה הקרובה לשנת רובינשטיין, משהו בדומה לשנת גאודי שהייתה השנה החולפת, רק קצת יותר חובק עולם. גדולי הפסנתרנים ישתתפו בקונצרטים מיוחדים לזכרו. הסימפונית ירושלים, כאמור, כבר לא יכולה לתרום.
 

הגדרות

מריה קרי טוענת באופן מוחלט ומובהק כי האשפוז שלה בשנה שעברה לא נבע מהתמוטטות עצבים. איך היא יודעת? "כי כולם יודעים שלא מחלימים מהתמוטטות עצבים כל כך מהר". לטענתה, היא פשוט הייתה צריכה "איזה חמש שעות שינה". במיקסר מציעים את המיטה.
 

לא היה קל

התובעת במשפטה של הקלפטומינית וינונה ריידר דורשת מבית המשפט להטיל על הסוררת שלוש שנים על תנאי, 480 שעות עבודות שירות, קנס של 20 אלף דולר והבעאסה הכי גדולה - גם לשלם על המוצרים שנסחבו - כששת אלפים דולר. זה חוץ מדרישה לטיפול נפשי ותרופתי לטיפול ב"בעיה". יוצא קצת יקר העסק.
 

חשבון פשוט

הופעתם של שלושת הטנורים שתוכננה לחמישה בינואר נדחתה מאחר וחברתו של לוצ'יאנו פברוטי צפויה ללדת באותו שבוע. ההופעה נדחתה ל-28 בספטמבר. במיקסר לא מבינים איך לא עלו על עניים ההריון קודם וכמה זמן לוקח לו, לפברוטי שלנו, להתמודד עם העניין.
 

רצינות

ובנימה רצינית ואבלה. מנחם עיני, שחקן הקולנוע והתיאטרון, נפטר אמש בגיל 53 לאחר מאבק ארוך במחלת הסרטן. עיני, בן ה-53, שיחק בן השאר בסרטים "קזבלן", "הלהקה" ו"זוהר" ושיחק בתוכנית הטלוויזיה המיתולוגית "ראש כרוב". כמו כן העלה מספר הצגות יחיד ובשנים האחרונות השתתף במספר הצגות בתיאטרון חיפה, בהן "הלילה ה-12", "משפט הקופים" ו"נישואי פיגרו".
במערכת מיקסר מרכינים ראש בצער.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by