בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
חמישי, 5 בדצמבר 
 
 גומרים הולכים   
 
מערכת מיקסר

ג'ירי ספרינגר בתיאטרון הלאומי , ג'ורג' מייקל שוב במשפט תקשורתי, ליאם מבלה אצל רופא שיניים איכותי והקלאסיקות הישראליות בערוץ השני

 
 
 
 
 
 
 
 
 

פעמי משיח

הנה זה בא. שלושה איחודים קלאסיים בערב אחד. בערב מיוחד של שידורי קשת לכבוד יום ההתרמה למען ילדי ישראל, יתאחדו שלוש מהקלאסיקות הישראליות. זה יקרה ב-19 בדצמבר כשעל במה אחת יתאחדו להם גם הגששים, גם שלוש הפולניות מזהו-זה וגם צוות התוכנית האלמותית "ניקוי ראש". לנו חסרה רק גילת אנקורי וסיפורים מצויירים. אולי בפעם הבאה.
 

איחור קל

רשת HBO האמריקנית קלטה שאו-טו-טו עומד להתרחש לה מול הפרצוף המחזה המוצלח "בוש תוקע את סאדאם - דור ההמשך" והיא בכלל עוד לא התייחסה למחזה המקורי כיאות. בהתאם לנסיבות תשדר הרשת ביום ראשון הקרוב סרט תעודה "חי מבגדאד" המתאר את מלחמת המפרץ הראשונה ואת דרך עבודת העיתונאים בדיווח לייב. ביקורת על אובדן מידע ואמינות לטובת ראשוניות לא חסרה שם. בסי.אן.אן כבר ימצאו נקמה.
 

ישראל נגד מצרים

מועצת הכבלים והלווין עומדת לדון בעובדה המסעירה ש"פרש בלי סוס" משודרת בערוץ המצרי ומועברת גם ליושבים בציון. כזכור, מדובר בסדרה המדוברת שהעלתה את חמתם הן של ישראל והן של ארה"ב, בשל היותה מבוססת על הפרוטוקולים של זקני ציון. ואם כבר אז כבר, המועצה תדון בכלל בשידורי ההסתה בערבית בערוצי הכבלים והלווין. לא פלייבוי, לא מצרים, בקרוב עוד יורידו לנו את ערוץ דיסקברי בשל המשגלים של האריות ושנאת התנינים את בני האדם.
 
 

משתנה יקרה

ג'ורג' מייקל עשוי לאבד עשרה מיליון דולר מממונו המדולדל. בית המשפט האמריקני קבע כי ניתן להמשיך בתביעת הדיבה נגדו. מדובר בסיפור האלמותי של מייקל בשירותים ציבוריים בבוורלי הילס לפני 4 שנים, או אז הפגין מייקל את תשוקתו לשוטר סמוי. מייקל נדון לעבודות שירות וקנס של 810 דולר, אבל פתח את הפה וטען בפני כל העולם ואיברו כי השוטר הוא שהתחיל, כשנופף למולו בבובי. אותו מנופף תובע את מייקל על הוצאת דיבה בסכום האמור. זה עשוי להיות הקוויקי היקר בעולם. ובסוף גם לא יצא כלום.
 

מידע כוזב

המנצח האוסטרי, רוברטו פטרנוסטרו, מגיע שוב לישראל ולראשונה ינצח כאן - על תזמורת ראשון לציון. פטרנובטרו, המנהל את בית האופרה בעיר קאסל בגרמניה, ויהודי כשר למהדרין כבן לאמא יהודיה, מתלונן שבגרמניה ובאוסטריה נסגרים בתי אופרה ותזמורות מתפרקות בשל קשיי תקציב, והוא מאד שמח שבארץ הכל דופק כמו שצריך. רק לידיעה כללית, כמעט לכל עיירה מסכנה בגרמניה יש בית אופרה ותזמורת מכובדת. לברלין בלבד יש שלושה בתי אופרה. במיקסר בוחנים בשבע עיניים את מקורות המידע שלו.
 

עוד פעם ג'קסון

ואיך אפשר בלי קצת מייקל ג'קסון, שלא נעלם לנו מהעיניים. במהלך משפטו הוא נשאל מה דעתו על עורכת הדין גלוריה אלרד. "מי זו?" שאל ונענה מיד כי זו עורכת הדין שביקשה מרשויות ארה"ב לחקור את ג'קסון על מופע האימים עם התינוק בברלין. כשהבין מיודענו במי מדובר ענה מיד בכובד ראש "אתה יכול לומר לה ללכת לעזאזל". לפחות הוא לא השתמש ב-F word.
 

הכינו את העגבניות

אשר יגורנו בא. ג'רי ספרינגר, ההוא מהמכות, היריקות, השרמוטות והאנסים, מגיע לתיאטרון הלאומי הבריטי. מדובר בהצגה "ג'רי ספרינגר. האופרה" שהחלה דרכה בפסטיבל הפרינג' באדינבורו וכעת תועלה בתיאטרון הלאומי של הממלכה. בין הקלאסיקות בהצגה בעל פטיש לחיתולים מודה בסטייתו וריקוד הקו קלוס קלאן. בשוק הכרמל יש הרבה עגבניות רקובות, אפשר להתחיל לאסוף.
 

הקלה

הסאן הבריטי עורך מעקב יומי אחרי מצב השיניים של ליאם גלאגר, שאיבד אותן לאיזה שיכור בווארי במינכן לפני כמה ימים. לאחר שלוש שעות אצל רופא השיניים המצויין, ד"ר פיליפ סטמר, מסתבר שסולן אואזיס יוכל לחזור לשיר, ואפילו די בקרוב.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by