בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שווה צפייה בארץ הפורנו הרך 
 
 
אודליה ברקין

הת'ר גראהם נרדפת, אדם סנדלר מדובב, טים אלן חוזר לגלם את סנטה קלאוס, ומייק ברנט, האיש והבלורית, שר. מה אומרים המבקרים על הסרטים החדשים? מקבץ מתומצת

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הורג אותי ברכות

 
Killing Me Softly

אליס (הת'ר גראהם) היא עיתונאית אמריקנית בלונדון. מפגש מקרי עם אדם (ג'וזף פיינס), מטפס הרים מסתורי, גורם לה לאבד את עשתונותיה, לשכוח שיש לה חבר ולפצוח אתו בסקס סוער. היא כורכת את גורלה בגורלו ונישאת לו, כמעט מבלי לדעת עליו דבר. לאט לאט היא מתחילה לתהות לאן נעלמו כל חברותיו הקודמות. מותחן.

במאי: קייג' צ'ן (שלום לפילגש), 104 דקות, ארה"ב 2002

הקרנות: באר-שבע - אורי; גלילות- סינמה סיטי; חיפה- גלובוס; ירושלים- גיל; כפר סבא- גיל; נתניה- גיל; פתח תקווה- גיל, היכל; קרית ביאליק-קריון; רשל"צ- הזהב; רעננה- רענן; תל אביב- דיזנגוף
 
BBC Online: ליהוק מוטעה, דיאלוגים בנאליים ושיא שמנופח מעבר לכל פרופורציה. שייך לקבוצת הסרטים שהם כל כך גרועים עד שהם יכולים להיות קאמפ טוב. "טרומאו ויוליה" מאחוריך!

InsideOut Films: כל הסרט כולו נראה כמו פרסומת לוודקה - הוא איש שממעט לדבר, והיא טיפשה ויפה. מזכיר סרטי פורנו רך ומותחנים רוויי תשוקה, מכיל תנוחות ואיזו עלילת מתח סמלית. המלודרמה מונחתת באופן מלאכותי ולא משכנע.

Guardian: צפייה בקטסטרופה הזאת תשאיר אתכם פעורי-פה. המפיצים צריכים לארגן שוטרים שבסוף כל הקרנה ידחקו בצופים ההמומים להמשיך ולנוע ולא להתקהל בזירת האסון. באמת שאין מה לראות בסרט הזה.
 

8 לילות מטורפים

 
8 Crazy Nights

קומדיה מוסיקלית מצויירת בה מדובב אדם סנדלר את כל הדמויות. בלילה הראשון של חנוכה נאסר דייבי סטון, בחור יהודי בודד ואדיש, באשמת התפרעות ועומד להישלח לכלא. בזכות ווייטי הזקן, מאמן הכדורסל המקומי שמבטיח לקחת את דייבי תחת חסותו - זוכה דייבי לחנינה. אחרי שהקארוון שלו עולה באש הוא עובר לגור עם ווייטי ואחותו המוזרה אלינור. בביתו החדש מצליח דייבי לשכוח את זיכרונות עברו הרעים ולומד להיות נחמד לאנשים. האם יהיה לדייבי סופסוף חג חנוכה שמח?

במאי: סת' קירסלי, 77 דקות, ארה"ב 2002

הקרנות: אשדוד- רב חן; גלילות- סינמה סיטי; חיפה-רב חן מרכז הקונגרסים, רב-חן לב המפרץ; ירושלים- רב חן; כפר סבא-גיל; נס ציונה- גיל; פתח תקווה- רב חן; קרית אונו-רב חן; קרית ביאליק-קיריון; רעננה - רענן; תל אביב- רב חן
 
 
Spliced Online: לא ברור מי קהל היעד של הסרט הזה - הוא פשטני מדי למבוגרים (אפילו לאותם מבוגרים שאוהבים את ההומור של סנדלר) ומלא בגסויות, קללות ובדיחות הפרשות, שלא מתאימות לילדים. הדמות שלו לא מעניינת, וקשה להתחבר אליהן. כנראה שסנדלר מקפיד לעשות סרטים יותר ויותר גרועים כדי לבדוק מתי בדיוק יפסיק הקהל לתמוך בו ולמלא את ארנקו.

USA Today: השינוי שעוברת דמותו של סנדלר לחלוטין לא משכנע ונדמה שקרה רק בגלל שככה כתוב בתסריט. אף הורה לא יסכים לחשוף את ילדו לרמה הנמוכה הזאת (צבאים שאוכלים צואת אדם, נשמע לכם מגרה?) וסנדלר פשוט צריך להתבייש לו.

Real Views: סרט אדם סנדלר טיפוסי - רק מצויר! הרבה יותר נעים להסתכל בסנדלר האמיתי מאשר בסנדלר המצויר. האנימציה נראית מפגרת ופשוטה (כמעט כמו של משחק וידיאו). עם כל הכבוד ליכולותיו המופלאות של סנדלר כמדובב - הקול שהוא מעניק לווייטי הזקן, מעורר את אותה צמרמורת שמעוררות חריקות של גיר על לוח. הסרט כולו הוא פרסומת סמויה למרצ'נדייז ומוצרי צריכה.
 

סנטה במשרה חלקית 2

The Santa Clause 2

לפני שמונה שנים, סקוט קלווין (טים אלן) הרג את סנטה קלאוס בטעות, ומאז הוא נאלץ למלא את מקומו ולהיות סנטה קלאוס בעצמו. עלילת הסרט השני נפתחת בכך שמתברר לו שלא יוכל להמשיך ולהיות סנטה קלאוס, אם לא ימצא לו אישה עד חג המולד. לקלווין המבוהל יש בדיוק 28 יום למצוא את אשת חלומותיו, והוא נאלץ להשאיר את הקוטב הצפוני ואת רשימת המתנות בידיו של כפיל סנטה קלאוס, שמסבך אותו בצרות. קומדיה לכל המשפחה.

במאי: מייקל למבק (ביים פרקים ב"חברים" וב"כולם אוהבים את ריימונד"), 105 דקות, ארה"ב 2002

הקרנות: אשדוד- רב חן; אשקלון-רב חן; באר שבע-רב חן; בת ים- רב חן; גלילות- סינמה סיטי; הרצליה- רב חן; חיפה-רב חן מרכז הקונגרסים, רב-חן לב המפרץ; ירושלים- רב חן; כרמיאל- רב חן; נתניה- רב חן; סביונים- רב חן; עפולה- רב חן; פתח תקווה- רב חן; רחובות- רב חן; רמת גן-רב חן איילון; ראשל"צ- רב חן; רעננה - פארק; תל אביב- רב חן.
 
Planet Sick Boy: סרט חג מולד קלאסי שנועד למשוך את הילדים לאולמות ולעשות קופה על גב ההורים. ילדים בוודאי ישתעשעו מההומור הדלוח ומהעלילה הלא-מקורית, למבוגרים בקהל צפוי שעמום.

FilmCritic: בעוד שהסרט הראשון היה קסום, וגרם אפילו למבוגרים לרצות להאמין בסנטה קלאוס, הסרט השני בעיקר מאכזב. הוא עמוס בלפחות 4 עלילות משנה מיותרות, ומרוב מאמץ להרשים ולחדש יורה לעצמו ברגל. שווה לראות רק בשל החיבור בין אלן לאליזבת' מיטשל.

Eonline!: כמו סופגניה לחג, הסרט הזה מסוכר, מתוק להחליא ומלא בקלוריות ריקות! החורים בעלילה כל כך גדולים שבקלות היו יכולות לעבור דרכם אי אילו מזחלות שלג ענקיות. הילדים יאהבו והמבוגרים יוכלו ליהנות אם רק יתעלמו מהחורים בעלילה.
 

מייק ברנט

Mike Brant-Laisse moi t'aime

סרטו התיעודי של ארז לאופר שמתחקה אחר מייק ברנט, האיש והאגדה. הסרט עוקב אחר סיפור עלייתו המטאורי, הצלחתו הבינלאומית והתאבדותו הלא-ברורה של ברנט, ומעלה תהיות לגבי מחירה של הצלחה. זוכה האוסקר הישראלי 2002 על הסרט התיעודי הטוב ביותר.

במאי: ארז לאופר (אדינבורו לא מחכה לי), 100 דקות, ישראל 2002

הקרנות: חיפה- סינמטק; ירושלים- סינמטק; ראש פינה- סינמטק; שדרות- סינמטק; תל אביב- סינמטק

ארי קטורזה על מייק ברנט
 

בשבועות הקודמים

לפניכם מבחר ביקורות על הסרטים שמציגים כעת בבתי הקולנוע ברחבי הארץ, בעזרתן תוכלו להחליט איזה סרט שווה לכם לראות.

למות ביום אחר, ספיי קידס 2, חיים פשוטים, הסנונית שמבשרת על בוא האביב

הארי פוטר וחדר הסודות, פרידה, האיש הראשון שלי, השיבה מהודו

המזכירה, לא דופקות חשבון, סמסרה, משנים כיוון, טוקסידו, קלף פראי


האם הת'ר גראהם בוחרת בכוונה תפקידים אירוטיים? איזה חג עושה לכם את זה יותר חנוכה או כריסמס? בואו לדבר על זה בפורום הקולנוע של נענע.


כל הביקורות, כל הסרטים מהשבועות הקודמים
 

אתרים

 

טריילרים

 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by