בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 8 בדצמבר 
 
 
מערכת מיקסר

ליאם משופץ, ואן גוך נפרץ, סינגל של בלר מפוצץ, רומא עם הבוס, ערוץ 10 עם כולם, סינמטקים עם בריטניה ובריטני גם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מכת מדינה

רשימת העורקים לערוץ 10 הולכת וטופחת. אחרי צבי יחזקאלי, יינון מגל, ירון לונדון וכמובן מיקי חיימוביץ, מגיע גם תורו של אלון בן דוד. בסוף הערוץ עוד יצליח ויהיה לנו עוד ערוץ 2. מסעודה באטרף.
 

גוד בלס דה קווין

גם השנה ייערך פסטיבל קולנוע בריטי בסינמטקים ברחבי הארץ. מה-16 בינואר עד ה-25 בו יוקרנו עשרות סרטים בריטיים מהשנים האחרונות, סרטים קלאסיים, בכורות ותוכניות מיוחדות. לאחר ההצלחה בשנים האחרונות עם "בילי אליוט" ו"החברות הכי טובות" אנחנו ממתינים בכליון עיניים השנה להקרנת הבכורה הפותחת, "16 מתוק". היאוש נעשה יותר נוח.
 

תהילת עולם

לאחר שנים בהן מיעטו להופיע ועסקו בעיקר בניצוח, הם מביאים לנו אותה בכפולה. הכנר המהולל יצחק פרלמן והפסנתרן המופלא דניאל ברנבוים יופיעו בשני רסיטלים שונים בהיכל התרבות. פרלמן בעוד שבועיים וברנבוים באוגוסט.
 
 

טיפול 10,000

זהו. ליאם תוקן ושב לעבודה סדירה. סולן אואזיס הצליח לארגן איזו חלופה נאותה לשתי השיניים שאיבד בקטטה במינכן. אבדה לא קלה שבעקבותיה ביטלה הלהקה את הופעותיה בגרמניה. עכשיו הכל כשיר, או כפי שמגדירים זאת חברי הלהקה: "ליאם קיבל את השיניים שלו חזרה לכריסטמס ואנחנו חזרה בביזנס". גם באנגלית זה לא נשמע הרבה יותר טוב.
 

ביטחון אישי

גם באמסטרדם לא ממש קל. שניים מציוריו של ואן גוך, בשווי מיליוני דולרים, נגנבו ממוזיאון "ואן גוך" בעיר.

שתי התמונות, "קהילה עוזבת את הכנסיה", ו"מראה הים בשוונינגן", נגנבו בעת שהמוזיאון בהכנות נמרצות לקראת חגיגות 150 שנה להולדת ואן גוך. מתברר ששוב, מדובר בכשל אבטחתי. השודדים הפעילו את האזעקה כשנכנסו למוזיאון, אבל בכל זאת הספיקו לברוח עם התמונות.
 

רומא שלא הכרתם

מאז ומעולם היו ידועים האיטלקים כיחודיים משהו. הפעם הם מעמיקים את הסטיגמה. בעשרה בחודש ייערך ברומא "יום ברוס ספרינגסטין". כן, כן, הוא ולא אחר. מי שפעם היה הבוס ובינתיים התפוגג למדי, עדיין שולט ביד רמה ברומא. בין האירועים, סדנאות וסמינרים על האייקון הנערץ, קריאה של שיריו ודיון בסוגיה האם מדובר באמת בגיבור מעמד הפועלים. אנחנו היינו מזכירים להם את הסכומים שמעמד הפועלים שלהם הרוויח. הבוס עצמו כלל לא יופיע ביום המיוחד, יש לו דברים אחרים על הראש, ומי שכן יופיע יהיו להקת הליווי שלו, ביג מאמא. או מאמא.
 

מרכינים ראש

המשורר יב"י, ובשמו המלא יונה בן יהודה, נפטר אמש ממחלת הסרטן, והוא בן 68. יב"י כתב ספרי שירה רבים וכתב בעיתון "הארץ" במשך כשלושים שנה.
 

מגה פיגוע

משטרת ברייטון פוצצה ארגז מלא בדיסקים עם הסינגל הנדיר של בלר, "Don't bomb when you are the bomb", לאחר שחשדה כי מדובר בפצצה. דיימון אלברן, סולן ההרכב, סיפר לבי.בי.סי כי על התיבה עם ההדפסות הראשונות של הסינגל, שנחה בתחנת רכבת בברייטון, נרשם בגדול "Bomb", מה שבוודאי יכול להסביר חלק מהעניין. אלברן רמז עוד שיש מצב כי ידו של נורמן (פט בוי סלים) קוק, המתגורר בברייטון, בעניין.
 

שדרוג

בריטני ספירס מתכננת לעבוד על חומר חדש עם הצמד הצרפתי "דאפט פאנק" והמפיק וויליאם אורביט, הידוע גם כמי שהצליח לעדכן את המוסיקה של מדונה. "עד עכשיו לא התחלנו להתעסק בזה ברצינות", היא סיפר ל'הוליווד ריפורטר', "אבל נתחיל ברצינות בינואר".
 

נקודת רתיחה

מעריצי גאנס נ' רוזס ממשיכים להוכיח את הבעייתיות שבאי-בגרותם המנטלית. לאחר שאקסל וחבריו ביטלו ברגע האחרון (אבל ממש ברגע האחרון, אחרי שמופע החימום כבר החל) הופעה בפילדלפיה, החל הקהל לגלות סימנים של אי-נוחות, מה שאילץ את המשטרה להתערב. בניגוד לפתיחת סיבוב ההופעות בקנדה לפני מספר שבועות, הפעם זה נגמר בלי יותר מדי מהומות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by