בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גם הבריטים לא רוצים לשלם אגרה 
 
 בקרוב על רשות השידור?   
 
מערכת מיקסר

חרם על אגרת הטלוויזיה בבריטניה הולך ומתפשט, כנגד מדיניות הבי.בי.סי. עכשיו מצטרף גם אחד ממנחי התוכניות לשעבר בתחנה. בקרוב חיים יבין?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אט אט מתפתחת מגמה חדשה באמא בריטניה. חרם על אגרת הטלוויזיה. רעיון רשות השידור הועתק, כידוע, מרעיון הבי.בי.סי. עם שינויים שאינם דווקא לחיוב - אבל עקרון האגרה זהה, כמו בכל מדינות אירופה בהן קיים שידור ציבורי. בארץ אולי לא כל כך נהוג לשלם את האגרה, בעיקר לא את החצי השני, אבל בבריטניה עדיין קיים איזשהו כבוד לממסד. במהלך השנים הוא הלך והתדרדר, אבל כעת הוא מגיע לשפל חדש - חרם מוצהר ורשמי על תשלום אגרת הטלוויזיה על ידי מנהיגי תרבות. לאחר הצטרפותם של ג'ונתן מילר, בעל טור בסאנדיי טיימס וולאדימיר בוקובסקי, ממתנגדי המשטר הסובייטי, הגיע גם תורו של מישהו מתוך המערכת.

רובין פייג' רץ בבי.בי.סי במשך 23 שנים עם התוכנית "איש אחד וכלבו", עד שירדה לפני כשנתיים מהמרקע. וכעת, כמי שאכל מהצלחת, הוא יורק לתוכה ללא בושה. פייג' הצטרף באופן רשמי לחרם על האגרה בטענה כי רשת הבי.בי.סי אינה אובייקטיבית ואינה מייצגת נאמנה אזורים כפריים בבריטניה.

הוא הוסיף בגבורה כי "טענתי היא שלהכריח לשלם את האגרה מהווה הפרה של זכויות האדם. אם יהיה צורך - אלך גם לכלא".

בינתיים מילר וקבוצה של שישה תושבי ליברפול פנו לבית המשפט בטענה כי חיוב לתשלום האגרה נוגד את עקרונות האיחוד האירופי בנוגע לזכויות אדם.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by