בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני, 9 בדצמבר 
 
 רובי קטן עליהן. הצ`יקס גירלז   
 
מערכת מיקסר

הרומניות עוקפות את רובי בסיבוב, אגילרה מתכננת לו"ז צפוף, מדונה עוברת הסבה מקצועית, נגני הסימפונית ממשיכים בחינם ודיוויד בקהאם רוצה עוד ילדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

כיבוי אורות

אחרי עזיבתם המתקושרת של אמנון ברקאי, מאיר איינשטיין ואלון בן דוד, חוששים ברשות השידור שאוטוטו הם נשארים עם חיים יבין ועמנואל הלפרין. גם אורן נהרי, עודד גרנות, עודד שחר ואמנון אברמוביץ' כבר קיבלו הצעות טלוויזיוניות מעניינות. שחיים יכבה את האור כשהוא יוצא.
 

פעם שלישית גלידה

מדונה לא מוותרת, ולמרות שהסרט האחרון לא ממש היה פיגוז, היא ממשיכה בכיוון - אבל עם גיוון. הפעם היא מתברגת כמפיקה בפועל של סדרה חדשה בשם Alyx ברשת ABC. כוכבת הסדרה החדשה, מריה סוקולוף מגלמת דמות של, איך לא, זמרת פופ צעירה שמחליטה לפרוץ קדימה.
 

מנגנים חינם

התזמורת הסימפונית ירושלים-רשות השידור, זו שהנהלתה הודיעה בשבוע שעבר על סגירה ופירוק לאור גרעונות ואי יכולת לשלם שכר לנגנים, הודיעה כי היא ממשיכה לקיים את הקונצרטים בשבועות הקרובים. בתזמורת טוענים כי הם רוצים לנסות ולשמר את המנויים, ואם זה כולל התמודדות עם הלנת שכר, הם יתמודדו בינתיים. במיקסר נרתעים מהתקדים.
 
 

לו"ז

כריסטינה אגילרה מתכוננת נמרצות ל-2003. היא הודיעה שתוכניותיה לשנה הקרובה כוללת התמקדות בשני תחומים - מסע הופעות וסרט חדש. על מסע ההופעות היא כבר החלה לעבוד עם כוריאוגרף, ובכל הנוגע לסרט - היא עדיין מחפשת את התסריט הנכון עם התפקיד המושלם. רצוי מאד "משהו גבולי. משהו עם תוכן". אולי אפשר לבדוק את הסדרה שמפיקה מדונה.
 

הצ'ורבה מנצחת את רובי

ב-EMI לא יודעים איך לאכול את זה. 80 מיליון פאונד הם השקיעו ברובי וויליאמס, והנה באות הרומניות ודוחקות אותו לפינה. האחיות מוניקה וגבריאלה אירימיה, הלו הן הצ'יק גירלז, חגגו להן אמש ברוב פאר והדר את אשר לא יאומן. הם נכנסו למצעד הפזמונים הבריטי היישר למקום השני - שני מקומות מעל רובי המתייפח. והכי נורא? השיר נכתב על ידי אמא שלהן. והן עוד רוקדות על הדם, החצופות, ואומרות "80 מיליון פאונד זה ים בכסף. אנחנו הצלחנו יותר בהרבה הרבה פחות".
 

עברית בפריס

למי שהפסיד את סרטי האיכות הישראליים בשנים האחרונות - נותרה האופציה לקפוץ לפריס. גם השנה יתקיים בינואר פסטיבל קולנוע ישראלי שיכלול עשרות סרטים ישראלים מז'אנרים שונים שיציגו לראווה את הקולנוע הישראלי האיכותי בן ימינו. במסגרת הפסטיבל, שיערך החל מה-14 בינואר ויימשך כשבוע, יתקיים ערב מחווה לגילה אלמגור ותוקרן רטרוספקטיבה הכוללת את החיים על פי אגפא, שחור, והקיץ של אביה.
 

פוש ספייס בלחץ

ויקטוריה בקהאם יכולה להכנס ללחץ. ואפילו מומלץ. דיוויד בקהאם הודיע כי כעת שמות שני ילדיו מקועקעים יפה יפה על גבו הענוג, ויותר מכך - מתברר שיש מקום גם לעוד שלושה, ארבעה, ואפילו חמישה. חוצמזה, הוא גם הסכים לחשוף שאמא שלו הספרית טוענת שעיצוב שיערו המשתנה חליפות הוא "טיפשי". למיקסר אין מילים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by