בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
נרדפי החוקן 
 
 
יוענה גונן

עתירה לבית המשפט העליון של ארה"ב למען התרת החדירה האנאלית, מזכירה ליוענה גונן שהמדינה חייבת להרגיע

 
 
 
 
 
 
 
 
 
המדינה, המשטרה והמחוקקים אוהבים להתערב בחיי המין שלנו. לא בכל המקרים, כמובן. במקרים בהם אלימות היא הדגש המרכזי ומין משמש רק ככלי נשק אלים - כמו הטרדות מיניות ברחוב ובעבודה, אונס ומעשים מגונים - המדינה מעדיפה להתערב כמה שפחות, לא לעצור מטרידים מינית ("הוא רק התלוצץ") ולהפחית בעונשיהם של אנסים. לעומת זאת, במקרים של מין שנעשה מאהבה ובהסכמה, המדינה ממש אוהבת לתחוב את אפה המטונף, לקבוע מה מותר ומה אסור, ולהעניש ילדים סוררים.

כמו אמא יהודיה טובה, המדינה ממציאה מערכת חוקים שרירותית שכולנו חייבים לציית לה, צופה עלינו מלמעלה, ומענישה את מי שנתפס עם הידיים במכנסיים. מדינות שונות קובעות חוקים אבסורדיים, שכל תכליתם לפקח על איך, כמה, למה ועם מי אנחנו עושים סקס. כמובן שהמדד המוסרי במקרים כאלה הוא המחוקקים עצמם, ושאר בעלי אינטרסים כלכליים ואחרים במדינה. זאת למרות שהשמרנים הנוקשים ביותר נתפסים, בסופו של דבר, בחדר מלון זול לבושים תחתוני תחרה, קשורים ברצועה לאשה עם זין שהם קוראים לה "אבא". זו דוקא סצינה מדליקה ביותר, חבל רק ששמרנים כאלה מנסים למנוע מאחרים ליהנות מסצינות דומות, ודוחקים סוגים שונים של מיניות למחתרת.

הומוסקסואליות, למשל, תמיד הטרידה מחוקקים. משהו ברעיון החמקמק והמעורפל הזה של זיון עמוק בתחת פשוט מאיים על כל מה שיקר להם בחברה. לסביות הצליחה להיעלם מעיניו החדות של המשטר, בעיקר כי פעמים רבות בכלל לא הצליחו להבין איך, לעזאזל, זה בעצם מתרחש (אותה שאלה ישנה וטובה, "מה בכלל הן עושות שם, במיטה?"; הו, מאמא, הרבה מאד).

בארה"ב, למשל, תשע מדינות אוסרות על מין אנאלי, וארבע מדינות נוספות אוסרות על מין אנאלי רק כשהוא בין שני גברים. כל זה גורם לי להרגיש כמו עבריינית נמלטת, וזה מרגש מאד, בעיקר כשאני מפנטזת על הסוהרות הקשוחות שיצטרכו להשגיח עלי בקלבוש. אבל לאחרונה מתאמצים ארגוני הומואים ולסביות לדחוף את ארה"ב אל עבר הקידמה, והם הגישו עתירה לבית המשפט העליון שם, בתביעה להכריז על חוקים אנטי-אנאליים כאלה כמנוגדים לחוקה. כולנו מחזיקים להם אצבעות.
 

פיקוח יתר גם בארצו של קפקא

עוד נסיון של המדינה לפקח על מיניות ואהבה התבצע בעיר אוסטרווה שבצ'כיה. אשה בת 35 וגבר בן 28 נעצרו לאחר שנתפסו בעירום חלקי ובמהלך ביצוע מין אוראלי (סוכנויות הידיעות, לצערי, מסרבות להשלים את הפנטזיה, כך שלא ברור מי ירד למי). בני הזוג נחקרו בתחנת המשטרה, ולאחר מכן הואשמו ב"חוליגניות". הם עלולים לקבל עונש של עד שנתיים מאסר, והכל בגלל אהבה חופשית, נשיקות וליקוקים. לא לחינם צ'כיה היא ארץ הולדתו של קפקא.

המדינה וחוקיה קובעים בשבילכם שאהבה מותרת רק בין גבר לאשה, במסגרת נישואים שאושרו בידי נציג הדת או המדינה (משום מה, אנשים רבים מרגישים ש"נישואים אזרחיים" זה משהו חופשי הרבה יותר מנישואים דתיים, כי נציג המדינה מאשר להם ולא נציג הדת). ובתוך המסגרת הזו, מותרים רק יחסים מסוימים, רק חדירה וגינלית, מוטב כשהגבר למעלה. אנשים נעצרים על סקס במקומות הלא נכונים, על חדירה לחור הלא מתאים, על אהבה לאנשים הלא הולמים. זה הזמן להתמרד, להזדיין, ולהיות מאושרים.

מוקדש לנוהם, חברי האהוב, שנעצר לאחרונה במהלך מציצה בחצר של מוזיאון בניו-יורק.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by