בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ואלה שמות 

ואלה שמות

 
 
טל היינריך

התכניות והיוצרים המועמדים לפרסים בתחום היצירה הטלוויזיונית הישראלית בטקס פרסי האקדמיה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
מרחק נגיעה מפרס (צילום: יח"צ)
 מרחק נגיעה מפרס (צילום: יח"צ)   
האקדמיה הישראלית לקולנוע ולטלוויזיה תעניק פרסים ליוצרים ולתכניות הטובים ביותר בתחום היצירה הטלוויזיונית, בטקס שיתקיים זו הפעם החמישית ב-20 ביוני באולפני הרצליה. את המתכונת הישראלית של "גלובוס הזהב" האמריקאי יגישו מנחים מתחלפים מהתעשייה. האירוע יועבר בשידור חי בערוץ 2 על ידי זכיינית קשת.

המועמדים ל-17 הפרסים נבחרו על ידי למעלה מ-750 אנשי מקצוע, ללא שיפוט מצד קהל הצופים בבית. בין הקטגוריות: סדרות דרמטיות וקומיות, סרטי טלוויזיה, סדרות תעודה, תכניות אקטואליה וחדשות, תכניות בידור ואירוח ועוד.

המובילה במועמדויות לפרסים היא רשת עם 25. במקום השני ניצבת הוט עם 22 מועמדויות, ובשלישי קשת עם 20. אחריהן yes עם 10 מועמדויות וערוץ 10 עם שמונה. לערוץ הראשון ולחינוכית 23 מועמדות אחת בלבד לכל אחת.

האקדמיה אשר הוקמה בהשראת האקדמיה האמריקאית (תחרות האוסקר), הינה עמותה שבראשה עומד וועד מנהל בו מיוצגים כל איגודי היוצרים, הגופים העוסקים בקולנוע, נציגי הרשויות והערוצים המשדרים ואנשי ציבור. בשנת 2003 החליטה הנהלתה שיוצרים העוסקים בתחום הטלוויזיה ראויים לטקס, לכבוד והכרה נפרדים בתחום פעילותם.
 

רשימת המועמדים המלאה:

 
דרמה בודדת, סרט טלוויזיה, מיני סדרה וסדרת דרמה:
NO אקזיט
חברות הכי טובות
מישהו לרוץ איתו
מרחק נגיעה
משכנתא

סדרה קומית:
אולי הפעם
בשורות טובות
החיים זה לא הכל
הישראלים
מסודרים

סדרת תעודה:
אשם במותו
מקום ריאלי
משפחה חורגת
עשרת הדברות (עונה 2)
פעם בחיים

תכנית אירוח:
אישי עם גיל ריבה
הלילה עם ליאור שליין
יאיר לפיד
פפראצי
תעשו מקום לחנה לסלאו

תכנית בידור:
ארץ נהדרת
הרצועה
מה זה השטויות האלה
מועדון לילה
עולמו של רנו פסקאל
קצרים

תכנית מגזינית בתחומי תרבות ופנאי:
Y בעשר
העולם הבוקר
מסע עולמי
נספח תרבות
ערב טוב עם גיא פינס

תכנית ילדים ונוער:
בחדר של חני
המהדורה
השמינייה
זומזום
ראש גדול

תכנית אקטואליה ו/או תחקיר ו/או חדשות:
היום שהיה
חדשות 10
לונדון את קירשנבאום
עובדה
שישי עם רביב דרוקר ועפר שלח

תכנית ריאליטי:
אימא מחליפה
כוכב נולד 4
לרדת בגדול
רוקדים עם כוכבים 3

הבימוי הטוב ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה:
דרור סבו (NO אקזיט)
עדנא מזיא (חברות הכי טובות)
גבי ביבליוביץ, אופיר בביוף (לא הבטחתי לך)
עודד דוידוף (מישהו לרוץ איתו)
רוני ניניו (מרחק נגיעה)

הבימוי הטוב ביותר בסדרה קומית:
עופר וייצמן (אולי הפעם)
דפנה לוין, עודד רסקין, מיכל ליבדינסקי (בשורות טובות)
עדי בנימינוב (החיים זה לא הכל)
בן בכר (הישראלים)
שחר ברלוביץ (מסודרים)

התסריט הטוב ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה:
עמית ליאור, דרור סבו, ברק סלונים (NO אקזיט)
ענת גוב (החברות הכי טובות)
בני ברבש (מילואים)
נח סטולמן (מישהו לרוץ איתו)
רונית ויס-ברקוביץ, עמית ליאור, שוקי בן-נעים (מרחק נגיעה)

התסריט הטוב ביותר בסדרה קומית:
מיכל קופר-קרן, אריק שגב (אולי הפעם)
מיכל ליבדינסקי, שני מלמד, ירון ניסקי, דורון צור, עודד רסקין, רן אפלברג (בשורות טובות)
דניאל לפין, עופר קניספל (החיים זה לא הכל)
אורי כץ, יגאל שפירא (הישראלים)
אסף הראל, דוד ליפשיץ, איתי רייכר, בני בשן, דניאל נקסטרד, ערן זרחוביץ (מסודרים)

השחקן הטוב ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה:
גל זייד (NO אקזיט)
עפר שכטר (NO אקזיט)
דרור קרן (מילואים)
אלי פיניש (משכנתא)
הנרי דוד (מרחק נגיעה)

השחקנית הטובה ביותר בדרמה בודדת, מיני סדרה, סרט טלוויזיה וסדרת דרמה:
ענת וקסמן (חברות הכי טובות)
קרן מור (חברות הכי טובות)
בר בלפר (מישהו לרוץ איתו)
גאיה טראוב (מרחק נגיעה)
יבגניה דודינה (מרחק נגיעה)

השחקן הטוב ביותר בסדרה קומית:
שי אביבי (בשורות טובות)
אורי גוטליב (הרצועה)
יובל סמו (הרצועה)
אסי כהן (מסודרים)
מוני מושונוב (קצרים)

השחקנית הטובה ביותר בסדרה קומית:
איילת זורר (גומרות הולכות)
מיה דגן (גומרות הולכות)
ענת וקסמן (החיים זה לא הכל)
נתי קלוגר (הרצועה)
קרן מור (קצרים)
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by