בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יד ענוגה היתה לה 
 
 
יוענה גונן

יוענה גונן חושפת את מה שרק מעטים העזו להעלות על דעתם: גם נשים מאוננות

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אחרי שכבר ראינו שאוננות היא משהו מושתק ואסור, מסתבר שיש סוד גדול הרבה יותר: גם נשים מאוננות! העובדה הזו היתה סוד שמור מאוד, ובעצם עד היום היא לא ממש ידועה. ידוע שבנים מאוננים, כי כולם יודעים שבנים צריכים פורקן ליצר המיני המשתולל שלהם, כי ככה זה "גבר" - הוא אקטיבי, חסון, ומזיין.

נשים, לעומת זאת, לא צריכות לאונן, כי כידוע לנשים אין יצר מיני, והסיבה היחידה שבגללה נשים מזדיינות היא כדי לספק את צרכיו של הגבר. נשים רבות הפנימו את הבולשיט הזה בעצמן, ולמדו שתפקידה של האשה בסקס הוא להיות המספקת והמזינה, לתמוך בגבר ולאפשר לו לקחת כרצונו. אחרי שמפנימים דבר כזה, קצת קשה לרכוב לבד על הוויברטור אל עבר השקיעה.

ובכל זאת, דו"ח הייט משנת 1976 קבע ש-82% מהנשים האמריקאיות מאוננות, וסביר להניח שהמספר האמיתי גדול בהרבה. ולא רק בארה"ב - גם נשות ישראל החסודות מענגות עצמן כפעם בפעם. אבל במרחב התרבותי שלנו אין בכלל דימויים של נשים מאוננות; זה לא רק נתפס כלא מקובל, זה נתפס כמעט כבלתי אפשרי. הקולנוע, למשל, מביא שפע של דימויים של אוננות גברית (אם כי לא בקולנוע הציוני, רק גויים מתעסקים בחטאים האלה). גברים מביאים ביד מ"אושר" ו"אמריקן ביוטי", דרך "ססיל בי. דימנטד" ועד "משתגעים על מארי", אבל אין אף אזכור לאוננות נשית. נשים מאוננות יכולות להופיע רק בסרטי פורנו, כנראה, כי שם הן לא מאוננות לצורך הנאתן העצמית, אלא לצורך סיפוקו של הצופה הגברי.
 

אוננות תציל חיים

אשה מאוננת נתפסת, פעמים רבות, כאשה מתוסכלת מינית (שלא לומר סוטה מגעילה). אם פעם החשיבו מאוננים לחולי נפש, היום ממשיכים להשמיץ את הפרקטיקה המינית הזו ורואים במאוננים לוזרים חסרי זיונים. אבל לפי דו"ח הייט, אוננות רווחת הן בקרב רווקות והן בקרב נשואות. נשים וגברים מאוננים גם אחרי הנישואים, כי אוננות היא לא תחליף לסקס, היא נדבך נוסף וחשוב במיניות האנושית. המציאות היא שמאוננות לא רק שאינן מתוסכלות מינית, הן לרוב הרבה יותר נינוחות עם הגוף שלהן, יודעות מה הן רוצות ומה הן אוהבות, ולא צריכות מישהו אחר שיגיד להן מה לעשות.

אוננות בריאה וטובה לכל אחת ובכל מצב. לאוננות תפקיד חשוב בלימוד עצמי של המיניות שלנו ושל הגוף שלנו - מה אנחנו אוהבות, מה נעים לנו, מה מרגיש נכון. לנשים הלימוד הזה חשוב במיוחד, כי נשים בחברה שלנו מחונכות לדכא את המיניות שלהן, ואוננות היא דרך להשתחרר מהדיכוי הזה וללמוד לאהוב את הגוף שלך.

גם אוננות הדדית היא דבר נהדר וסקסי. עבור רבים, אחת האקסיומות במתמטיקה של הסקס גורסת שזיון=זין+כוס+חדירה. לכן, לא רק שאין לגיטימציה לאוננות כדרך להיכרות עם הגוף שלנו, גם אין לגיטימציה לאונן ביחד, לשתף את האינטימיות הזו בין בני זוג. אבל אוננות משותפת היא דרך נהדרת ונעימה להזדיין, למי שכבר התבגר והבין שסקס זה לא מתמטיקה, ואין בו חוקים אחידים.

כל הדברים האלה ידועים, אבל אסור להגיד אותם. את זה למדה על בשרה שרת הבריאות בממשל קלינטון, ד"ר ג'וסלין אלדרס. בשנת 1994, בוועידת האו"ם על איידס, ציינה אלדרס שחינוך מיני לנוער שידבר קצת על האפשרות של אוננות כסיפוק מיני לגיטימי, יוכל להציל חיים (במקום להסתכן במחלות מין, נערים ונערות יחוו את המיניות שלהם באמצעות אוננות, שאין בה סיכון להעברת מחלות מין, וגם אין סיכון להריון).
 

אנחנו נמשיך לאונן

בעקבות המהומה שעוררה הערה זו, ביקש קלינטון מאלדרס להתפטר מתפקידה. כי ככה זה עם אוננות. כולם עושים את זה, זה עושה טוב לכולם, אבל אסור שמישהו רשמי יגיד פעם לכולם שזה באמת באמת בסדר (בטח לא כשזו אשה, ועוד שחורה, אז בכלל אסור לה לדבר). תמיד צריך שנחשוב שמישהו עוד יעניש אותנו על זה, שנתעוור או יצמחו לנו שערות על כפות הידיים, שנשתגע, או במקרה הגרוע ביותר נהפוך להומואים. מזל שיש אנשים שיודעים יותר טוב מאיתנו מה טוב לנו.

אבל אנחנו נמשיך לאונן, למען עצמנו ולמען מורשת ג'וסלין אלדרס, שניתן לה בהכנעה את זכות המלה האחרונה: "אוננות, מודעת או לא מודעת, מעוררת בנו צניעות אלגנטית - מודעות לכך שאנחנו חלק ממערכת טבעית גדולה מאתנו, שתשוקותיה ומקצביה חיים בתוכנו. אוננות רחוקה מלהיות מעשה רשע, היא יכולה רק לעורר סיפוק שמימי אצל אלה שמעזים".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by