בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
TV ניוז  

TV ניוז

 
 
טל היינריך

הרשתות חשפו את עונת הסתיו: סדרות-בת לגיבורים ולאנטומיה, 48 שעות נוספות ל-24 והכינו ממחטות לסטודיו 60

 
 
 
 
 
 
 
 
 
רשתות הטלוויזיה האמריקאיות קיימו במהלך השבוע האחרון מסיבות עיתונאים, בהן חשפו את לוח שידורי עונת הסתיו הבאה. בשורות משמחות לפיילוטים שנבחרו ולתכניות שיקבלו זמן מסך בעונה נוספת, אך פחות נעימות לאלה שקוצצו והוסרו מלוח השידורים.
 

ABC

"עקרות בית נואשות" (צילום: יח"צ)
 "עקרות בית נואשות" (צילום: יח"צ)   
12 תכניות חדשות בליין-אפ של רשת ABC לעונת הסתיו. מתוכן שבע דרמות, ארבע קומדיות וריאלטי אחת. כפי שכבר דיווחנו, הרשת מחדשת לעונות נוספות כ-17 מהתכניות הנוכחיות שלה, ובהן תותחיות הרייטינג "האנטומיה של גריי", "אבודים" ו"בטי המכוערת". "אנחנו בטוחים שהתכניות האלו הן נכסים גדולים בשבילנו. אם היינו יכולים לעשות 47 'עקרות בית נואשות' היינו עושים, אבל אנחנו לא יכולים", התלוצץ נשיא הרשת, סטפן מק'פרסון.

עוד ימשיכו ברשת: "בוסטון ליגל", "אחים ואחיות", גברים על עצים", "רוקדים עם כוכבים", "אקסטרים מייקאובר: מהדורה ביתית", "הרווק", "סופרנני", "אימא מחליפה",America's Funniest Home Videos, "ג'ימי קימל לייב", October Road, Notes from the Underbelly, 20/20 ופוטבול המכללות בערב שבת.

כחלק מהטרנד הטלוויזיוני החדש, הפיילוטים שקיבלו אור ירוק ויהפכו לסדרות אינם משתייכים לז'אנר הדרמות הכבדות, אלא יותר קלילות עם טוויסט בטעם בריחה מהמציאות, כמו "גיבורים" של NBC למשל. המפיק של הסדרה, בריאן פולר, יפיק ל-ABC את אחת הדרמות המרכזיות המיועדות לפריים-טיים, Pushing Daisies. הסדרה מתרכזת בבחור שיכול להחזיר מתחים לתחייה באמצעות מגע. מיד אחריה תשתבץ בלוח השידורים סדרת-הבת של "האנטומיה של גריי", Private Practice, העוקבת אחר עלילותיה של ד"ר אדיסון מונטגומרי (קייט וולש) שעוזבת את בית החולים בסיאטל ועוברת למרפאה פרטית בקליפורניה.

יתר הפיילוטים שיעלו ברשת: Dirty Sexy Money - עורך דין צעיר ואידיאליסט שמייצג משפחה עשירה לאחר שאביו מת; Big Shots - דרמת גברים עם דילן מק'דרמוט, כריסטופר טיטוס, ג'ושוע מלינה ומייקל ויטטרן; Sam I Am - קומדיה בכיכובה של כריסטינה אפלגייט; Eli Stone - ג'וני לי מילר בתפקיד משפטן בעל חזיונות שמאלצים אותו למעשים יוצאי דופן; Women's Murder Club - ארבע חברות שפותרות מקרי רצח;

Cashmere Mafia - ארבע נשים מנהלות במקצוען, חברות מאז הקולג', נשענות אחת על השנייה בתמרונים שבין המשפחה לקריירה ושאיפותיהן בחיים בניו-יורק, מאת יוצר יוצר "סקס והעיר הגדולה" דארן סטאר; Cavemen - קומדיה על דעות קדומות מנקודת מבטם של שלושה גברים פרה-היסטוריים שמנסים להסתדר בעולם המודרני; Carpoolers - סיטקום גברי עם ג'רי או'קונל ; Miss/Guided - ג'ודי גריר בתפקיד אישה שחוזרת לבית הספר התיכון שלה כיועצת ;והריאליטי של אופרה ווינפרי Oprah's Big Give, בה המתמודדים יתחרו על מעשים טובים.
 

NBC

"גיבורים" (צילום: יח"צ)
 "גיבורים" (צילום: יח"צ)   
רשת NBC מתכוונת להמשיך את ההצלחה שהביאה "גיבורים", ובהפסקת אמצע העונה הבאה שלה תשלב שישה פרקים של סדרת-בת בשם Heroes: Origins. הסדרה תציג מדי שבוע דמות אחרת של גיבור שאינו נמנה בקאסט הקבוע המרכזי של "גיבורים". עלילות סדרת-הבת לא יהיו קשורות לדרמה המתמשכת בסדרת-האם, אך חלק מדמויותיה עשויות לבקר בהופעות אורח. בתום ששת הפרקים, יוכלו הצופים לבחור און-ליין איזו מבין הדמויות החדשות תצטרף ל"גיבורים".

מלבד הירו נאקאמורה וסיילר, ימשיכו ברשת: "חוק וסדר" בעונה מספר 18, "חוק וסדר: כוונה פלילית" שתעבור לרשת הכבלים USA, "סקראבס", Friday Night Lights שתעלה בקרוב ב-yes ו"מדיום". הסדרות שירדו מהמסך הן: "ג'ורדן", The Black Donnellys, והכינו ממחטות באופן רשמי - "סטודיו 60".

לארבעת הפיילוטים שקיבלו אור ירוק כבר בשבוע שעבר (Chuck, Journeyman, The Bionic Woman ו-Life), מצטרפת דרמת האסטרוגן Lipstick Jungle. הסדרה מבוססת על רומן של קנדיס בושנייל, מחברת הטורים שהולידו את "סקס והעיר הגדולה", ומציגה שלוש נשים ניו-יורקיות שאפתניות. בגדול, היא לא רחוקה מהסדרה הפופולארית שעלתה על מסך HBO וכנראה תשודר בשידורים חוזרים בערוץ 2 לנצח.

בסביבות אמצע עונת הסתיו צפויה להשתבץ הקומדיה The IT Crowd. הרשת החליטה לעשות שוב כמעשה "המשרד", ולאמץ פורמט בריטי מצליח. הגרסה האמריקאית תסתכל על החיים מנקודת מבטו של מחלקת טכנולוגיה גיקית בחברה גדולה.
 
 

CBS

"כריסטין הישנה" (צילום: יח"צ)
 "כריסטין הישנה" (צילום: יח"צ)   
רגע לפני ש"יריחו" עומדת לעלות אצלנו באקסטרה הוט, הודיעה רשת CBS שהיא לא ממשיכה את הסדרה לעונה שנייה. זהו גם גורלן של Close to Home ו"הכיתה". לעומתן, "איך פגשתי את אימא" ו"כריסטין הישנה" חודשו לעונות נוספת.

ללוח השידורים החדש של הרשת יתווספו חמש תכניות: The Big Bang Theory - קומדיה על שני גברים מבריקים שחוברים לאישה מהממת; Cane - ג'ימי סמיתס בתפקיד מהגר שמשתלט על העסק המשפחתי של רום וסוכר בפלורידה; Kid Nation - ריאליטי שבו קבוצה של 40 ילדים בגילאי 8 עד 15 מקימים קהילה בניו-מכסיקו, ללא הורים בשטח; Moonlight - ערפד שהוא גם בלש פרטי שחוקר תעלומות מסתוריות; Viva Laughlin - דרמה מוסיקלית על איש משפחה שחולם לפתוח קזינו בנוואדה; ו-Swingtown - חילופי זוגות נשואים בשנות ה-70.
 

CW

מגרש ביתי (צילום: יח"צ)
 מגרש ביתי (צילום: יח"צ)   
רשת CW תצרף ללוח שידורי הסתיו שלה שלוש דרמות ושתי תכניות מגזין. עתידה של "ורוניקה מארס" יהיה זהה לזה של "בנות גילמור", כלומר - אין עתיד. בניגוד אליה, סדרות אחרות קיבלו הזמנה לעונה נוספת כמו "מגרש ביתי", סמולוויל", "כולם שונאים את כריס", Supernatural, Girlfriends ו-The Game.

הרשת עשתה פיק-אפ לארבעה פיילוטים: Gossip Girl - דרמה מאת יוצרי "האו.סי", סדרה על חיי צעירות עשירות בניו-יורק סיטי מנקודת מבטה של בלוגרית; Reaper- צעיר בן 21 הופך ליד ימינו של השטן ולוכד נשמות שברחו מהגיהינום; Aliens in America - קומדיה על חילופי סטודנטים מוסלמים בארצות הברית; ופרויקט המבוסס על Wild at Heart הבריטית ובמרכזו וטרינר שעובר עם משפחתו לדרום אפריקה.

בגזרת הריאליטי ימשיכו "הטופ מודל הבאה", "היפה והגיק", The Pussycat Dolls Present, תחרות היופי לאימהות ובנותיהן - Crowned, ותכנית הדייטינג - Farmer Wants a Wife. אליהן יצטרפו שתי תכניות חדשות מהז'אנר: CW Now - מבט סטייליסטי על תרבות הפופ ו-Online Nation - תכנית "יוטיובית" המזכירה את "קטעי הוידאו הביתיים המצחיקים של אמריקה".
 

FOX

 
רשת פוקס ממשיכה עם הלחם והחמאה שלה. לוח השידורים עד אמצע הסתיו יישען על תכניות ריאליטי, ביניהן פרויקט חדש מאת יוצרי "אמריקן איידול" שיחפש את הלהקה הבאה של אמריקה. גם בעונה החמישית של "כוכב נולד", אגב, מתוכנן מסלול ללהקות. ריאליטי מוסיקלי נוסף נקרא Nashville, והוא עוקב אחרי תעשיית המוסיקה בטנסי. פוקס ממשיכה לעונה נוספת את "מטבחי הגיהינום" עם השף גורדון רמזי, ואת השעשועון המצליח שלה "האם אתה חכם יותר מילד בכיתה ה'?", שגם הוא יקבל גרסה ישראלית על מסך זכיינית ערוץ 2, קשת. עוד בגזרת הריאליטי: Cops ו- America's Most Wanted: America Fights Back.

בית היוצר של מייקל סקופילד וג'ק באואר לא הזניח את ז'אנר הדרמות. "נמלטים", כפי שכבר דיווחנו, תמשיך לעוד עונה. "24" עטורת פרסי האמי תמשיך לשתי עונות נוספות, עד 2009. העונה השישית של הסדרה תגיע לסיומה ביום שני הקרוב בספיישל בן שעתיים. המפיקים כבר עמלים על העונה הבאה ולדבריהם צפויים שינויים דרמטיים בעלילה, אך הפורמט שבו כל פרק בנוי משעה יישאר.

בין הדרמות החדשות: K-Ville - שוטרים שמתמודדים עם קשיי אכיפת החוק בניו-אורלינס שאחרי הוריקן קתרינה; New Amsterdam - סדרה שבמרכזה בלש אלמותי, יביים אותה לאסי הולסטורם שהיה מועמד לאוסקר על "תקנות בית השיכר"; Canterbury's Law - עורכת דין מכופפת את גבולות החוק כדי להגן על חפים מפשע; The Sarah Connor Chronicles - פולו-אפ לסרטי "שליחות קטלנית", הפיילוט היה עתיר תקציב וסומן ברשת כהבטחה.

חדש מהז'אנר הקומי: Back to You - סטאלוורט קלסי גרמר ופטרישיה היטון בתפקיד קולגות בתחנת חדשות; The Return of Jezebel James - פארקר פוזי תגלם אישה שמבקשת מאחותה המרוחקת ללדת בשבילה תינוק; The Rules for Starting Over - קומדיה על בני 30 שחוזרים לשוק הדייטים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by