בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 15 בדצמבר 
 
 
מערכת מיקסר

בולוק משפצת, ראסל מתחתן, שון פן מטייל בבגדד, בכרי פונה לבג"צ, יום שחור מגיע לתרבות הישראלית והמתחזה לוויל סמית' הולך לכלא

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בכרי נגד הצנזורה

מוחמד בכרי וחברת 'אינדימדיה' הודיעו כי בכוונתם לעתור לבג"צ כנגד החלטת הצנזורה לפסול את הסרט 'ג'נין ג'נין' להקרנה. הם גם שיגרו מכתב חריף ליו"ר המועצה לביקורת סרטים בדרישה לזמן אותם לדיון חוזר על מנת לשמוע את עמדתם וטוענים כי פסילת הסרט אינה חוקתית ופוגעת בחופש הביטוי והיצירה. מיקסר, שתמיד תמיד אוביקטיבי, תומך. גם לנו מותר להיות חד צדדיים.
 

גם המפיקים האמריקנים נגד צנזורה

ובמקביל, בארה"ב יוצאים בעלי האולפנים במאבק נגד הצנזורה שמבצעות ספריות הוידיאו. לאולפנים נמאס למצוא שוב ושוב סרטים שלהם המוצאים להשכרה, לאחר שעברו עריכה קלילה באמצעותה הוצאו מהסרטים קטעי ערום, אלימות ושפה גסה, והכל במטרה להפוך את כל הסרטים לידידותיים לכל המשפחה כמובן. בעלי האולפנים החליטו לתבוע. במיקסר מעוניינים לראות את הקלטת המכילה רק את הקטעים המצונזרים. תנו לעם להחליט.
 

בולוק משפצת ומקשקשת

סנדרה בולוק נראית לאחרונה יוצאת ונכנסת בהחבא מחדרי העריכה של סרטה החדש Two Weeks Notice . על פי הפרסומים האחים וורנר החליטו להוסיף תקציב על מנת לשפר את הסרט. בולוק עצמה אומרת בתגובה כי "אני מלכה בלא לומר כלום. אני מסוגלת לדבר עם מישהו והוא ירגיש שיש לו ראיון שלם ביד, אבל בעצם יגלה שאמרתי אותו הדבר מיליון פעם". באמת בוגר, סנדרה.
 
 

ישיבת תסריטאים

בית הספר לתסריטאות של עידית שחורי פונה אף הוא לבג"צ בטענה כי הוא מופלה בתקציבים ואינו מקבל את התמיכה לה הוא ראוי. נציגי בית הספר טוענים גם שבניגוד להוראת בית המשפט, לא נקבעו עדיין קריטריונים ברורים לתמיכה בבתי ספר לאומנויות. מיקסר מציע לחסוך שעות בית משפט וממון רב ולשנות את שם בית הספר לישיבת עידית שחורי. הכסף יזרום מיד.
 

ראסל ואבי הכלה

ראסל קרואו עושה את זה כמו שצריך. לאחר שהצהיר על יציאתו לחופשה על מנת להיות עם אביו שעבר ניתוח וחברתו, בסוף השבוע התפרסם כי הוא עשה את הצעד המרשים וביקש את ידה של דניאל ספנסר. זהו, השניים מאורסים רשמית. על פי הדיווחים קרואו ביקש את ידה על פי כל כללי הטקס העתיק, במסעדה יוקרתית בסידני, וכמובן שלא העז לפצות את פיו לפני שביקש את אישורו של אבי הכלה. מין ערכים שכאלו. החתונה מתוכננת לקראת סוף שנת 2003, אם במקרה יש לכם קשרים.
 

יום שחור בישראל

ואם כבר מחאה על המצב בישראל, מטה המאבק להצלת התרבות והאמנות החליט לקיים 'יום שחור לתרבות הישראלית'. בין התוכניות: סגירת כל מוסדות התרבות והאמנות ליום אחד וקטיעת מופעים במטרה להסביר את מטרת המאבק. ולמה המאבק? בשל קיצוץ של כמה עשרות מיליוני שקלים מתקציב התרבות לשנת 2003. עניין של מה בכך. מה יהיה?
 

וויל סמית' יש רק אחד

אדם שהתחזה לוויל סמית', פתח לא פחות מ-14 חשבונות אשראי שונים תחת שמו והוציא בקלילות סכום של 33 אלף דולר, הולך לכלא. בית המשפט החליט לשלוח את הבחור לחודש מאסר על כל אלף דולר שהוא הוציא, ועוד איזה ארבעה חודשים, שיהיה.
 

שון שותה קפה בבגדד

שון פן, שככל הנראה לא ממש מוצא את הדרך לשוב לכותרות בצורה ראויה, החליט לעשות מעשה וביקר בסוף השבוע בבית חולים לילדים בבגדד. כן, כן, בגדד, עיראק. לטענתו הוא הגיע למקום "כדי להבין טוב יותר את הסכסוך עם אמריקה". במחלקת הילדים של בית החולים הסכסוך באמת הופך ברור יותר. בעיקר כשכל אמצעי התקשורת סביבך.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by