בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
גם אני מאונן, ובכיף! 
 
 
ירוחם דץ

מאמריה של יוענה גונן בזכות האוננות הזכירו לירוחם דץ שהוא בסדר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
קראתי בענין רב את מאמרה של יוענה גונן בזכות האוננות, ובו היא טוענת שאוננות היא פעולה טבעית ואף מומלצת, שכל הגברים (על פי המחקר שערכה - 90 אחוז!) מאוננים. אני רוצה לתמוך בה מכל לב, ולהוסיף אף משהו משלי: גם אני מאונן לא פעם, ובכיף!

כן, אני יודע שבזאת אני גורם אי נחת לאנשים רבים, שרואים בי אדם מן הישוב, כבר לא צעיר, שמי יודע אם הוא בכלל עדיין נהנה מהנאות של אדם צעיר, כמו מוסיקת רוק או השתתפות במשחקי חברה נועזים. ובוודאי שלא רואים בי אחד שנהנה ממין.

ואף על פי כן אני בהחלט תומך במחקרה של הגב' גונן: לדעתי, אוננות איננה בהכרח משהו שעובר עם השנים, והיא תענוג שכל אדם בכל גיל ובכל מצב חברתי, גם אם הוא גרוש ואיננו צעיר יותר, יכול ליהנות ממנו. אדרבא ואדרבא - צריך ליהנות ממנו!

ודווקא משום שמדובר בפעילות שאיננה חברתית, והיא לכאורה סמל של בדידות. כי אדם שאינו צעיר יותר, אין לו את האפשרויות העומדות בפני אדם צעיר: הוא אינו יכול ללכת למועדוני ריקודים נחשבים. הוא אינו פוגש באופן תדיר נשים בגילו, ואם כן, הן מתמעטות והולכות ככל שהגיל מתקדם. ואם ירצה להיכנס לחברת נשים צעירות יותר ממנו ולהרשימן בחוכמת חייו ובנסיונו, האמינו לי שיש סיכוי שאלו דווקא ילעגו לו.

ולכן הפתרון של אוננות הוא דווקא פתרון מצויין לאנשים מהסוג הזה, למרות שכמובן אינני ממליץ עליו כפתרון בלבדי, שכן עם כל הכבוד להנאה הזו עדיין נשאר הצד החברתי, וכדאי לאדם כל עוד הוא יכול לנסות ולקשור קשרים חברתיים עם בנות המין היפה, גם אם אלו אינם קשרים מיניים. לפעמים, דווקא קשרים שאינם מיניים מתקבלים ביתר הבנה אצל נשים צעירות יותר.

אבל בכל מקרה, אני בהחלט תומך במאמרה, ומבקש היום לחזק את ידה של יוענה גונן בנושא האוננות.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by