בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 16 בדצמבר 
 
 
מערכת מיקסר

אלטון ג'ון עושה תיקון, רשות השידור מוותרת על בגרויות וג'ניפר לופז עולה על כל הציפיות

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ראסל קרואו מתעלם מהמיתון

ראסל קרואו יוציא כמיליון וחצי דולר על מסיבת האירוסין שלו לדניאל ספנסר, שתיערך בליל השנה החדשה. השחקן הניו-זילנדי הזמין כ-300 חברים לחווה שלו באוסטרליה, ויטיס אותם לשם מניו זילנד, ארה"ב ובריטניה. אחד ממארגני המסיבה אמר: "ראסל הוא בחור נדיב מאוד, ואינו חוסך על כלום. הוא אמר גם לנו שלא לחסוך בהוצאות". למה לחסוך, באמת?
 

רשות השידור מנמיכה ציפיות

רשות השידור מנמיכה את תנאי הסף הנדרשים להצגת מועמדות לתפקידי ניהול. כך מדווח הבוקר עיתון "הארץ". מעתה לא יידרשו מהמועמדים תעודת בגרות מלאה, אם ברשותם ותק של 10 שנות עבודה ברשות השידור - זאת בניגוד למכרז הקודם לתפקידים אלו. מאוד נדיב.
 

אלטון ג'ון צועד בראש

אלטון ג'ון חוזר לפסגת המצעדים. הגירסה המשותפת עם להקת הבנים "Blue" ללהיט שלו משנת 1976, "Sorry Seems To Be the Hardest Word", הדיחה את אמינם מהמקום הראשון במצעד הסינגלים הבריטי, ולמעשה, הצליחה במקום בו נכשלה הגירסה המקורית.
 
 

"ג'נין ג'נין" יוקרן בפני מוזמנים?

המשך סאגת "ג'נין ג'נין": תנועת גוש שלום הציעה למוחמד בכרי לארגן הקרנות מיוחדות של הסרט בפני מוזמנים. הקרנות שכאלה מותרות על פי חוק הצנזורה, ולא ניתן למנוע אותן. על פי עיתון "הארץ", בכרי עדיין לא השיב לרעיון.
 

פירס ברוסנן חוזר לאירלנד

פירס ברוסנן חוזר לשורשיו האיריים עם "אוולין", סיפורו האמיתי של שתיין אירי שנלחם על חזקת ילדיו, אל מול הכנסייה והרשויות בשנות החמישים. הסרט יהיה הפרוייקט השלישי של חברת ההפקה Irish dreamtime, שבניהולו של ברוסנן.
 

הבחורה בעלת מגע הזהב

"חדרנית במנהטן", החדש של ג'יי לו, משך לאולמות 19 מיליון צופים בסוף השבוע, ודורג במקום הראשון מבין שוברי הקופות לסופ"ש זה.
 

ביונסיי, קן יו הנדל דיס?

ולמי שפשוט לא יכול לקבל מספיק מביונסיי נואלס, וזאת למרות היכולת המופלאה שלה להיות בכל מקום בו זמנית, יוכל להתנחם לצלילי אחותה הקטנה סולנג' (אדון וגברת נואלס, על מה חשבתם?), שמוציאה אלבום בכורה בינואר. לאלבום יקראו בשם הצנוע, המתאים לכל אלבום בכורה, "סולו סטאר".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by