בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארז טל ירוויח 5 מיליון דולר לשנתיים בערוץ 10 
 
 
מערכת מיקסר

כוכב "הכספת" ו"רק בישראל" חתם הלילה על חוזה ענק בערוץ המסחרי החדש. ישמש גם כיועץ תוכניות מיוחד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
כוכב הטלוויזיה של קשת, ארז טל, עובר לערוץ 10. על פי הערכות בענף, ירוויח כוכב העל של הטלוויזיה הישראלית כחמישה מיליון דולר בתקופה של שנתיים.

על פי "גלובס", היה טל, בעל הזכויות על שתיים מתוכניות הדגל של "קשת" - "רק בישראל" ו"הכספת", קרוב למעבר לערוץ המסחרי החדש כבר לפני מספר חודשים, אך מעסיקיו בערוץ 2 הצליחו לטרפד זאת. בשלוש לפנות בוקר חתם על ההסכם עם ערוץ 10, בסיומו של מו"מ שנמשך אינטנסיבי שנמשך כשבוע וחצי.

במסיבת העיתונאים שכינס אחר הצהריים הערוץ כדי להודיע רשמית על הרכש החדש, אמר טל כי הוא המעבר הפך קל עבורו מהרגע בו קיבל את ההחלטה והשלים איתה. לשאלה איך התקבלה ההודעה בביתו הקודם, קשת, השיב: "אני מניח שלא הרימו כוסית".

הוא הסביר כי האופציה של זכיין שמשדר 7 ימים בשבוע מקנה לו ולחברת ההפקה שלו, "מנטה", כר נרחב לניסוי פורמטים טלוויזיוניים חדשים. בתמורה לסכום הגבוה שיקבל, אמור טל לספק למעבידיו החדשים זמן מסך נרחב ואף לשמש כיועץ תוכניות מיוחד. טל לא פסל אפשרות של הפקת והגשת תוכנית יומית, ואמר כי כל האפשרויות פתוחות.

סמנכ"ל התכניות של הערוץ, גיא זהר, אמר בתגובה לטענות לפיהן הערוץ הופך לתואם ערוץ 2, כי הכוונה היא ליצור תמהיל של פנים מוכרות ופנים חדשות. "אנחנו ערוץ מתחדש שמכבד את הצופים שלו. ארז עשה חמש תוכנים בעשר שנים בערוץ השני, וכולן היו בין עשרת התוכניות המובילות".

ארז טל ימשיך להופיע בערוץ השני עד תום החוזה שלו עם קשת, שמסתיים ביוני 2003.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by