בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
לבחירות תמיד יהיה כסף 
 
 מתןך ההצגה `תופרות` בתיאטרון חיפה   
 
מערכת מיקסר

אבל למי איכפת מתרבות? בתיאטרון חיפה כבר אין כסף לשלם משכורות. קרן אור: בינתיים ישולמו משכורות לנגני הסימפונית רשות השידור

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הנהלת תיאטרון חיפה הודיעה לכל השחקנים והעובדים כי בשל הגרעון והקשיים הכלכליים הם יקבלו רק מחצית ממשכורת נובמבר. הנהלת התיאטרון טוענת כי הסיבה העיקרית היא עיכוב בהעברת 750 אלף שקלים שהובטחו ממשרד התרבות.

עיתון "הארץ" מדווח כי המנהלת האדמניסטרטיבית של התיאטרון, שולי זיו, הבטיחה לעובדים כי ברגע שיכנס הסכום אותו חייב המשרד, תשולם מחצית משכורת נובמבר השנייה, יחד עם משכורת דצמבר.

בתוך כך הגיעו אתמול (שני) לדיון ועדת הכספים עשרות אמנים שחקנים וזמרים שבאו למחות על הקיצוץ הצפוי בתקציב התרבות לשנה הבאה. בין השאר מדובר בקיצוץ של 50 מיליון שקל בתקציב משרד התרבות, קיצוץ של 15 מיליון שקל בתקציב הקולנוע וקיצוץ של 15 אחוז בתמיכה במוסדות תרבות.
 

קרן אור

ובכל זאת תקווה: לאחר ההכרזה לפני כשבועיים כי התזמורת הסימפונית ירושלים - רשות השידור נסגרת באופן סופי לאור המחסור בתקציב, ולאחר שהנגנים החליטו לוותר בינתיים על משכורת חודש נובמבר כדי לקיים את הקונצרטים להם התחייבו, הנה מגיעה קרן אור. שר התקשורת, ראובן ריבלין, הורה לעצור את כל הליכי הפירוק והורה לרשות השידור להעביר סכום של 700 אלף שקל לתזמורת, לתשלום משכורות. המשך יבוא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by