בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
תוכניתו של טופז - 'שפל תקשורתי' 
 
 
מערכת מיקסר

כך מגדיר נציב תלונות הציבור של הרשות השניה את תוכניתו האחרונה של דודו טופז והתנהגותו כלפי נטליה אוריירו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרשות השניה פתחה היום (רביעי) בהליך הפרת תנאי זיכיון מול זכיינית ערוץ 2 שידורי קשת, בשל הראיון שערך דודו טופז עם השחקנית נטליה אוריירו בתוכניתו "הראשון בבידור" ביום שני האחרון.

כזכור, במהלך הראיון העיר טופז הערות בעלות אופי מיני לאוריירו, ליטף אותה ואף נשך אותה בכתף. בעקבות התוכנית הגיעו מעל 40 תלונות לרשות השניה, דבר שהוביל את אנשי הרשות לצפות בהקלטה של התוכנית, ולהכריז שמדובר בשידור העובר את גבול הטעם הטוב והתנהגות "בוטה ופוגעת".

נציב תלונות הציבור של הרשות, גיורא רוזן, כותב למועצת הרשות השניה כי מדובר ב"שפל תקשורתי" והוסיף כי "המצ'ואיזם של דודו טופז, התנסחויותיו והלכותיו מול נשים אותן הוא מראיין, הם אולי מקור להבנת הצלחתו".

רוזן מוסיף במכתבו כי "מדיניות של שוק חופשי איננה אומרת שוק הפקר. הזמרת והשחקנית נטליה אוריירו הושמה ללעג והועמדה במצבי חוסר אונים לנוכח נורמות פסולות של התנהגות כלפי אשה וכל אדם".

בסיום מכתבו אומר נציב התלונות של הרשות כי "על המועצה לקבוע עמדה עקרונית לגבי גבולות הטעם הטוב ועמדתה כלפי הזכיין".

בתגובה להמולה סביב הראיון אמר טופז לידיעות אחרונות כי "כשאני אוהב אני נושך" והבהיר כי דיבר עם אוריירו מאחורי הקלעים על כך. אלא שברשות השניה לא ממש מקבלים את טיעון מאחורי הקלעים ובהודעת הרשות נטען כי "התנהגותו של טופז ביחס למרואיינת היתה בוטה ופוגעת והיה בה כדי לגרום למרואיינת הרגשת אי נוחות והשפלה".

ברשות ממתינים כרגע לתגובת שידורי קשת בנושא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by