בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ארמוני מכה שנית 
 
 
ניר נון נוה

ארמוני יוצאת במופע חדש, מוציאה הדפסה נוספת של אלבומה השני ומבטיחה אלבום חדש תוך שנה. ראיון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
דפנה ארמוני יוצאת במופע חדש, "ישן וגם חדש". הבכורה תתקיים הערב (רביעי) במועדון קאמלוט בת"א, והיא מקווה להתחיל לרוץ איתו באופן שוטף ברחבי הארץ בתקופה הקרובה.

"הרעיון למופע עלה לפני חצי שנה" אומרת ארמוני, "כשהצגתי תערוכת יחיד במבצר שוני. בפתיחת התערוכה החלטתי לעשות ערב שבו גם אשיר, וקראתי לו בשם התערוכה, 'ישן וגם חדש', כי היו שם ציורים חדשים וישנים. בעקבות התגובות והאהדה הרבה, החלטתי ללכת על זה. צירפתי את הקלידן עידו סוכובולסקי, שעבדנו יחד ב"בוסתן ספרדי", ויחד לקחנו שירים מכל הזמנים והוספנו להם גם כמה שירים חדשים.

"נוצר מין מיקס כזה של שירים שהפכו לקלאסיקות, החל מ'שלווה' מ'הלהקה', אל התקליט הראשון עם 'אלה', 'אוהבת עוזבת', 'רגיש מדי', 'ספק ילדה ספק אשה', וממשיך לאלבום השני עם שירים כמו 'זה תלוי רק בנו'".

האלבום השני של ארמוני, "אשה אחת פחות", לא היה ממש הצלחה. משהו כמו 5,000 עותקים. ואיכשהו יש תחושה שהוא הופך לרלוונטי יותר ויותר, בעיקר עם שירים כמו ' זה תלוי רק בנו'. מילות השיר נכתבו על ידי ארמוני וכוללות משפטים כמו "רק שלא נקלע למצב של חוסר אונים, שלא נגור ברחוב ונראה איך מסביב בונים, שלא נרעב לפת לחם ונזדקקה לקבץ נדבות, שנסתדר בכוחות עצמנו מבלי לבקש טובות".

- כאילו נכתב היום ולא לפני תשע שנים

"כן, השיר הזה הופך ליותר ויותר אקטואלי. הוא גם תופס עכשיו, ואנשים ששומעים אותו מחפשים עותק. לכן אנחנו עומדים לצלם אותו לקליפ. בחודשיים הקרובים גם תצא הדפסה מחודשת של האלבום, כך שהדברים ישתלבו".

מלבד הישן, המוכר יותר ופחות, תשלב ארמוני גם חומרים חדשים מהשנתיים האחרונות, בעיקר קאברים לשירי ג'ז. "הג'ז תמיד היה חלק ממנו, איתו התחלתי. מיד אחרי הצבא הופעתי עם שירי ג'ז בלהקה שכללה חמישה נגנים. עכשיו אני חוזרת לזה, בשנתיים האחרונות, בעיקר קלאסיקות של אלה פיצג'רלד".

- וכולם תמיד זוכרים לך בעיקר את 'אלה'. לא נמאס?

"ממש לא. זה נהדר. זה כמו שמזהים את ריקי גל עם לגור איתו או את עופרה חזה עם שיר הפרחה. אבל זוכרים לי גם שירים אחרים. אבל 'אלה' הפך הסימבול שלי".

- את בעצם רוכבת על גל הרטרו שתופס לאחרונה.

"לא בדיוק. אני בהחלט חלק מזה, אבל אני מופיעה כל השנים במסגרות שונות, והקהל תמיד שר, תמיד זוכר. היום יש אמנם גל של חזרה לקטע של הופעות, שבא מתוך צורך שיבטי של להיות יחד'.

- אלבום חדש נראה באופק?

"אחד הדברים שבאמת אני לא מפסיקה לשמוע זה 'איפה את?'. ואני כאן, כל הזמן, מופיעה במקומות שונים בהקשרים שונים. אבל בהחלט הגיע הזמן לעשות עוד. מלבד הדפסה מחודשת של 'אשה אחת פחות' אני מתחילה לעבוד על אלבום חדש. הילדים שלי גדלו ועכשיו אני יכולה לחזור לעבוד בשעות עוד יותר מטורפות. בקרוב אנחנו מתחילים לעבוד על אלבום לייב ועד סוף 2003 אני מבטיחה גם אלבום עם חומר חדש".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by