בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
משפטי נירנברג בחיפה 
 
 מתוך החזרות של ``החיים בשלוש מערכות`` בהבימה   
 
ניר נון נוה

מחזה מאת ניל סימון, "כטוב בעיניכם" הקלאסי והצגה על משפטי נירנברג בקרוב על במות התיאטרון

 
 
 
 
 
 
 
 
 
בתיאטרון הלאומי עובדים במרץ על ההצגה "החיים בשלוש גרסאות", שעתידה לעלות בשבוע הבא. המחזה, מאת יסמינה רזא, מתאר את סיפורם של בני זוג שהילד הקטן שלהם לא מפסיק לשגע אותם; בשיא ההמולה מגיע זוג חברים לארוחת ערב שידידינו היו משוכנעים שאמורה להיערך רק למחרת. הסיטואציה מתוארת בשלוש גרסאות שונות שמנסות להעביר בהומור את האלמנט הקומי שבסיטואציה הטראגית.

את ההצגה מביים אילן רונן והיא מתוכננת לעלות במסגרת קבוצת הצעירים של הבימה. משתתפים: תמר מיכאל, עדי אייזנמן, עופר עמרם, חנה חנין ודרור לוי.

בקאמרי החלו השבוע בחזרות להצגה "פרק ב'" מאת ניל סימון ובבימויו של אלון אופיר. המחזה מגולל את סיפורו של מחזאי שאשתו האהובה מתה, והוא מוצא עצמו מתאהב בצעירה גרושה. מתוארים בו הקשיים של הזוג החדש, התסכול, החרדה והניסיון להתנתק מן העבר. שחקנים: לימור גולדשטיין, שמואל וילוז'ני, אבי לוי ויפתח קליין. ההצגה צפוייה לעלות על בימות הקאמרי החל מחודש פברואר 2003.

במקביל, מחזיר הקאמרי את ההצגה "כטוב בעיניכם" לאחר תקופת הקפאה של חצי שנה. הקומדיה של שקספיר, בבימויו של עמרי ניצן, חוזרת לבמות החל מהיום (יום חמישי).

בתיאטרון חיפה החלו לעבוד על ההצגה "תיאטרון ריקי", הפקה משותפת עם תיאטרון הבימה. גן ריקי, מאת דויד גרוסמן ובבימויו של איציק ויינגרטן, מספרת על ארבעה ילדים בני תשע שאינם שולטים לחלוטין בדחפיהם ויצריהם. משתתפים: דני שטג, יואב ברלב, טל צידקוני, אמיר קריאף, אביגיל אריאלי, יעל הדר, גיא זוארץ, סיניה בן דור ושמוליק כהן. הצגה תעלה על הבמות החל מסוף פברואר.

בנוסף, החלו לעבוד בתיאטרון חיפה על ההצגה "נירנברג, משפט פושעי מלחמה", מאת ריצ'רד נורטון טיילור ובבימויו של יגאל עזרתי, העוסקת במשפטים שנערכו לפושעי מלחמת העולם השנייה. משתתפים: יוסף אבו ורדה, אברהם סלקטר, רודייה קוזלובסקי, נורמן עימס, יונתן צ'רצ'י ורזיה ישראלי. הצגה תעלה על בימת התיאטרון מתחילת חודש ינואר.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by