בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
כך, דודו, לא מתנהגים 
 
 
ירוחם דץ

ירוחם דץ מבין אך נמנע מלהצדיק את התנהגותו של דודו טופז

 
 
 
 
 
 
 
 
 
למרות שאינני נוהג לצפות בדודו טופז באופן קבוע (אני מוצא שהתוכנית שלו פונה למכנה המשותף הנמוך ביותר לטעמי), אני חייב להודות שבפעמים שראיתי, די נהניתי.

אולם לדעתי צודקות הנשים הפמיניסטיות והנשים בכלל, והפעם הוא הגזים בהתיחסותו המזלזלת למין הנשי. לא ראיתי את התוכנית האמורה, אבל מעוצמת התגובות אני נוטה להאמין שהוא אמנם עבר את הגבול.

דודו הוא אכן גבר מושך, ובתור שכזה הוא מרשה לעצמו לא פעם להתייחס לנשים באופן שוביניסטי, וזאת מכיון שנשים רבות אוהבות שמתייחסים אליהן כך, ביחוד אם המתייחס הוא גבר נאה ומפורסם. ואני מדבר מנסיון אישי. לא מנסיון אישי כעשיר או מפורסם, כמובן (אינני כזה לצערי), אלא כגבר שמאז גירושיו יצא לו להסתובב בחברת נשים מכל הגילים והסוגים. ביחוד נשים מבוגרות, אלמנות או גרושות.

לדאבוני ראיתי שנשים רבות אכן מגיבות בחיוב כשמתייחסים אליהן כפי שדודו טופז מתייחס אליהן. לא פעם תהיתי מדוע נשים כה רבות אינן מוכנות להשקיע זמן ומאמץ כאשר מחזר אחריהן גבר שאולי איננו יפה תואר, ואולי איננו עשיר (גבר שהתגרש לעתים רחוקות יכול להיות אדם אמיד, לאחר שנים של תשלומי מזונות וכו'), אלא גבר שפנימיותו עשירה ומלאה, והוא משתוקק להרעיף על אשה כלשהי מחוכמת החיים שלו ומנסיונו העשיר.

לדאבוני ראיתי שוב ושוב כיצד גברים אלה אינם מצליחים בעולם הפנויים/פנויות, ומי שכן מצליח אלה גברים מסוגו של דודו טופז: נאים, צעירים, ועשירים. גברים אלה יכולים להתייחס אל אשה כאל קישוט, כאל חפץ מיני בלבד, ועדיין יזכו ליחס חיובי ביותר.

מדוע, אני שואל את עצמי. ותשובתי: כי נשים רבות עיוורות לפנימיות הגבר, ורואות רק את החיצוניות שלו. ובגללן לומדים גברים רבים להתייחס לנשים גם הם בצורה חיצונית בלבד.

אולם אין זה אומר שעל הגבר להוריד את רמתו, ולהתנהג בצורה כזאת. עליו להמשיך ולהיות ג'נטלמן, גם כאשר הנסיבות אינן תמיד מצדיקות זאת. ולכן, לדעתי, על דודו טופז להתנצל בפני מאות אלפי הנשים שפגע בהן בהתנהגותו. כך, דודו, לא מתנהגים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by