בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 22 בדצמבר 
 
 
מערכת מיקסר

מועדון הכדורגל של רובי וויליאמס מבקש ממנו טובות, מיס דיינאמיט מתכננת הסבה לפוליטיקה, ריצ'רד גיר מתרים בהודו למען חולי איידס וסקורסזי גורף מועמדויות לגלובוס הזהב

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מיס דיינאמיט הולכת לפוליטיקה?

מיס דיינאמיט אומרת שיש מצב שתיכנס לעולם הפוליטיקה, ושזה אפילו עלול לקרות בקרוב. "יש לי אחריות כלפי הצעירים, וזאת האחריות היחידה שלי. הקונוטציות שמתעוררות אצלי למשמע המילה 'פוליטיקה' הן בדרך כלל אנשים לבנים אמידים, מהמעמד הבינוני שלא איכפת להם מה אנחנו חושבים. אני לא מתכוונת אלינו כאל אנשים שחורים, אלא כצעירים". אמן.
 

סקורסזי מסתער על הזהב

המועמדים הגדולים לפרס העיתונות הזרה, הלוא הוא "גלובוס הזהב", הם "Gangs of New York", החדש של מרטין סקורסזי, עם חמש מועמדויות, ליאונרדו די-קפריו, על הופעתו ב"Catch me if you can" של שפילברג, רנה זלווגר וקת'רין זטה-ג'ונס עבור "שיקגו" המדובר, ניקול קידמן וג'וליאן מור עבור "השעות", ומריל סטריפ - שמשחקת גם ב"השעות" - עבור "רחוק מגן עדן".
 

U2 בעקבות סקורסזי

ובתחום המוסיקה, U2 מועמדים על "The Hands That Built America", מהסרט של סקורסזי. אמינם על "Lose Yourself" בפסקול "8 מייל", מדונה על שיר הנושא של ג'יימס בונד החדש, פול סיימון על "Father And Daughter" מ"The Wild Thornberrys Movie". וכמו כל שנה גם הנס זימר, המלחין המעיק, על "סוס פרא" - אותו הסרט עם הסוסים המצויירים שלא אומרים שום דבר, אבל פוצחים מעת לעת בשירי ברייאן אדמס.
 
 

הכדורגל צריך את רובי וויליאמס

קבוצת הכדורגל האנגלית פורט וייל, פנתה לאוהד הידוע ביותר שלה, רובי וויליאמס, בבקשה שיעזור עם קצת מזומנים, אם אפשר. כך מדווח ה-NME. פורט וייל היא אחת מתוך רשימה ארוכה למדי של קבוצות כדורגל אנגליות הנמצאות בבעיות פיננסיות, ובהנהלה מקווים שהזמר המצויין יוכל לעזור לקבוצה להיחלץ מהחובות, הנאמדים בשני מיליון ליש"ט.
 

מטאליקה ברדינג ובלידס

מטאליקה הודיעה כי תופיע בפסטיבלים הגדולים של לידס ורדינג באוגוסט הקרוב, למי שרוצה לתפוס אותם עם החומרים מהאלבום החדש, עליו הם עובדים ממש ברגעים אלה.
 

גיר מתרים בהודו

ריצ'רד גיר אירגן בהודו ארוע התרמה עם הגדולים שבכוכבי בוליווד - תעשיית הקולנוע ההודית - למען ילדים חולי איידס, ולמען הגברת המודעות להעברת המחלה מאם לתינוק.
 

סוללת כוכבים אצל במאי "המין האנושי"

אחרי שיסיים לרדוף אחרי טבעות, יתפנה אלייז'ה ווד לשחק בסרטו החדש של מישל גונדרי, הבמאי של "המין האנושי" ואחד מיוצרי הקליפים המקוריים ביותר ("Army of me" של ביורק לדוגמא). הסרט "The Eternal Sunshine of the Spotless Mind", יעסוק בטכניקה חדשה לפתרון בעיות בזוגיות, מחיקת הזכרונות הכואבים והמכעיסים מהמוח. עוד ישתתפו - ג'ים קארי, קייט ווינסלט, קירסטין דאנסט וטום ראפאלו.
 

יש מספיק מוקדון לכולם

גם באז לורמן ("רומיאו ויוליה", "מולן רוז'") וגם אוליבר סטון מתכננים סרט אפי על אלכסנדר מוקדון - בגרסה של לורמן בגילומו של ליאונרדו די-קפריו, בגירסה של סטון בגילומו של קולין פארל.

שני הסרטים מתוכננים לצאת באותה תקופה, ועכשיו ניטש הקרב בין הבמאים על מי יספיק קודם. לפני כמה שנים זה קרה עם סיפור אפי על ז'אן דארק, במקרה ההוא, שניהם יצאו בכריסמס, שניהם היו גרועים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by