בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני, 23 בדצמבר 
 
 מחליפה את ג`ייסון עם אוזי   
 
מערכת מיקסר

בוב דילן מלך הרוק, אילנה דיין בעניין של זהות, ספילברג עם עוד אוסקר וקיילי מינו עם אוזי אוסבורן

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מיליוני דולרים בשני הצריחים

שני הצריחים של שר הטבעות מראים הצלחה לא רעה בכלל. בארה"ב בלבד הצליח הסרט להכניס 62 מיליון דולר בסוף השבוע, ועבר באלגנטיות את הסרט הראשון בסדרה, שבקושי הגיע ל-47.2 מיליון דולר בסופ"ש הראשון, לפני כשנה. הסרט מוקרן בלא פחות מ-3622 בתי קולנוע ברחבי ארה"ב. טובים השניים מין האחד.
 

בוב דילן מוביל

בוב דילן הוא גדול הגאונים של הרוק, כך קובע מגאזין בלנדר בגיליונו החדש. מיד אחריו מופיעים ברשימה ג'ון לנון, צ'אק ברי במקום השלישי, אמינם מפתיע במקום הרביעי ובוב מארלי במקום החמישי. המגאזין בחר 50 מוסיקאים בולטים בחצי המאה האחרונה, שעשו את זה לעולם המוסיקה. למרבה ההפתעתה, שרהל'ה שלנו בחוץ.
 

אילנה מחפשת זהות

אילנה דיין לא מסתפקת בעובדה, ונכנסת במרץ גם לערוץ ההיסטוריה. החל מה-5 בינואר תגיש דיין תוכנית יומית שתוקדש להיסטוריה יהודית וישראלית. התוכנית תשודר מדי יום, שלוש פעמים ביום. כשאילנה חוזרת, היא עושה את זה בגדול. עובדה.
 
 

חדש חדיש ומחודש 1

כאילו אין לנו מספיק מכל כיוון, בקרוב נקבל עוד. חברת חדשות היום פירסמה את שמות העורכים האיזוריים של שבע מהדורות החדשות שיעלו לאוויר בערוצי הכבלים בינואר הקרוב. בין השאר אדם שוב יהיה עורך מהדורת ת"א, אבשלום גנוסר עורך מהדורת חיפה ורונית סלונקיו עורכת מהדורת ירושלים.
 

חדש חדיש ומחודש 2

וכדי שלא יחסר, כי בסך הכל מה זה שלוש מהדורות חדשות של שלושת הערוצים, פלוס מהדורות בכבלים, הודיעה חברת חדשות ישראל, בעלת הזיכיון לערוץ החדשות היעודי, כי היא מתעתדת לעלות לאוויר בחודש אפריל. 7 ימים בשבוע, 24 שעות. שלא יחסר.
 

ספילברג עם עוד אוסקר

סטיבן ספילברג אוהב אוסקרים. עובדה. ביום שבת הוא רכש עוד פסלון לאוסף, האוסקר בו זכתה בטי דיוויס על משחקה בסרט 'מסוכן' בשנת 1935. המחיר, אגב, זעום למדי, 180 אלף דולר. גרושים לעומת הפסלון האחר של דיוויס שמיודענו רכש לפני שנה בסכום של 578 אלף דולר.
 

קיילי ואוזי לנצח

בשנת 1989 הם היו הזוג המתקתק עם הלהיט המתקתק עוד יותר. קיילי מינו וג'ייסון דונובן, שני כוכבי 'שכנים', פרצו עם 'Especially For You'. עכשיו, 14 שנה אחרי, עומדת קיילי לחדש את השיר עם לא פחות מאשר אוזי אוסבורן, במסגרת הופעה מתוכננת של קיילי ב'אוסבורנז' בתחילת השנה. אנחנו לא משוכנעים שאנחנו רוצים לשמוע את זה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by