בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סינגל מאלט 
 
 
ליאור כהן

עזבו אתכם מלצאת למקומות עם הפתיים הרכרוכיים שאתם מכנים 'חברים'. ליאור כהן ילמד אתכם איך מכייפים לבד

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ישראל היא המדינה של החבר'ה, אין בכך ספק. הם מלווים אותנו מהגן דרך היסודי והתיכון. הם האחים שלנו בצבא, אנחנו מעבירים איתם את השנים של האוניברסיטה, אבל זהו עד כאן. מגיע גיל בו כל אחד אחראי לעצמו. בעיקר כשמגיע הלילה.

בחו"ל זה כבר מזמן הדבר הנכון ובעצם דרך חיים, אלינו זה הגיע בטפטוף אבל בזמן האחרון זה נהיה טרנד ולכן כדאי שגם אתם תדעו: מי שיוצא לבד, נהנה יותר. אז אם בא לך ללכת לבר או למועדון אין שום צורך להתחיל לעשות טלפונים, להתארגן על רכב, להעביר אס-אמ-אסים כל הדרך ובסוף להתבאס כי לאחד החבר'ה לא בא על המקום הזה. פשוט קח את עצמך וצא לבלות.

יש כמה סוגים של אנשים שיוצאים לבד קבוע ולפני שתלמד איך לצאת לבד ולהישאר בחיים כדאי שתכיר אותם - אולי גם אתה כזה ובכלל לא ידעת.


הבחור החדש בעיר

זה הגבר שבדיוק עבר לעיר חדשה, בדרך כלל בגלל עבודה או לימודים, והאנשים היחידים שהוא מכיר בעיר הם בעל הבית שלו והמנהל החדש בעבודה. הוא נהנה לצאת לבד, זוהי בעצם האופציה היחידה שלו, ככה הוא יכול להכיר אנשים, או לפחות לצאת מהבית ולעשות קצת כיף.

זה שפשוט נהנה מהמוסיקה

הבחור הזה ממש אוהב הופעות רוק, וכאשר להקה מקומית מנגנת באיזשהו מועדון בעיר הוא יהיה שם. עם או בלי חברים. כל מה שהוא רוצה זה ליהנות מהמוסיקה ומהסצינה.

הזאב הבודד שיודע להתלבש ויש לו לאן ללכת

יש לו בטחון עצמי, הוא מסוקס, וממש לא איכפת לו שיראו אותו בעיר מסתובב לבד, להיפך. אם הוא רוצה לצאת לבלות ביום חמישי בערב, אז הוא ייצא ולא יישאר בבית בגלל שהחברים שלו רוצים ללכת לישון מוקדם.

זה שנפגש עם החבר'ה שלו מאוחר יותר

החבר'ה שלו יצאו לאכול במסעדה אבל הוא לא היה יכול להצטרף אליהם כל כך מוקדם, אז הוא הולך למועדון לבד ויפגוש אותם מאוחר יותר. אם בכלל.

אם אתה חושב שאתה יכול להיות או היית אחד מהחבר'ה האלה, המשך לקרוא ותראה איך גם לבד אתה יכול לשחק אותה במועדון.
 

מה עושים?

דבר ראשון תתלבש טוב, תראה קול ותתחבר עם הצוות

האיש הכי חשוב במועדון זה הסלקטור. אנחנו יודעים שזו משימה לא קלה, הסלקטור הוא אולי הבנאדם הכי ציני בעולם ויודע שכולם מתים להיות חברים שלו, אבל בשבילך זה פשוט מאסט. אם אתה בא לבד ואתה לא נכנס ישר אין לך פשוט מה להגיע. הכלל הראשון זה להיות תמיד קול (חשוב שתדע: מניסיון אישי הסלקטורים מעדיפים אנשים שמגיעים לבד, בעיקר אם אלה גברים), לא להתאמץ יותר מדי ולא לנסות להיות חבר שלו. תשדר לו את ההרגשה שאין מה לעשות, הכי טבעי בעולם שאתה תיכנס עכשיו כמו מלך. המועדון שייך לך.

לא פחות חשוב זה להתחבב על צוות הבר. זה תמיד מתחיל בטיפים יפים ומשקה קבוע. בפעם הבאה שתגיע יזכרו אותך והמשקה יחכה לך על הבר עוד לפני שביקשת. זה גם יעזור לך בפעמים הבאות כאשר תבוא עם החבר'ה או עם דייט - אז תוכל להרשים אותם בקשרים שיצרת.

הישאר על הבר

הבר הוא בסיס האם שלך, אלא אם כן הוא מפוצץ. במקרה כזה אין לך מה לחפש שם. אבל אם יש מקום, תפוס אותו ושתה את הדרינק שלך בהנאה. אתה יכול לפטפט קצת עם הברמן, ואולי גם עם אנשים אחרים לידך. אני יודע שזה יותר קשה מאיך שזה נשמע, אבל תאמין לי, אפשר לעשות את זה מבלי להראות כמו פריק, משוגע או יותר גרוע, פריק משוגע.

שחק אותה בג'נטלמניות

אם בחורה לידך מזמינה משקה מהברמן אתה יכול להציע לה להזמין את המשקה בשבילה; זה תמיד עובד וזה שובר את הקרח. מצד שני, אתה יכול גם לפתוח בשיחה קלילה על דה ועל הא, למשל על הדי. ג'יי במקום, איזה משקה היא שותה וכאלה. בשום אופן אל תנסה להתחיל איתה בבוטות.

חבורה של בנים

מותר לך גם להתחבר עם החבר'ה שעל הבר. השיטה הבטוחה היא פשוט להזמין את כולם לדרינק על חשבונך. נכון שזה נשמע לקוח מסרט הוליוודי, אבל זה גם עובד בחיים, במיוחד אם אתה באמת לא מכיר אף אחד בעיר. אחרי ששברת את הקרח אתה יכול להסב את השיחה על איזו בחורה שרוקדת על הרחבה (זהירות, זה עלול לפנות נגדך אם היא חברה של מישהו מהם או יותר גרוע, אחותו).

אם לא בזין שלך לדבר עם אנשים, אתה תמיד יכול לשבת על הבר ולהתייחד עם המשקה שלך. זה יגרום לך להראות קול לגמרי, והמסתורין שיאפוף אותך בהחלט ישחק לטובתך עם הבנות.

אם יש במקום שולחן פול או לוח דארט'ס הצטרף למשחק. אין כמו משחק טוב של פול עם בירה קרה ביד כדי להרשים את החבר'ה מסביב. ככה גם תוכל לרכוש ידידים חדשים, אלא אם אתה האסלר אמיתי ותבחר לנצל את המצב כדי לגרוף רווחים על חשבון ידידיך החדשים.
 

אל תעשה:

זכור, הגישה איתה באת למועדון תמיד תהיה "בסבבה שלי להעביר פה את הערב" ולא כדי "להכיר חברים חדשים או בחורות". אם זה דווקא כן האטיטיוד איתו באת, חבל לך על הזמן. הנה עוד כמה דברים שכדאי להימנע מהם:

להצטרף לחבורה של בנות שרוקדות ברחבה.
להתחכך באישה שרוקדת לבד.
לרקוד לבד עם עצמך.
להצטרף לחבורה של בנים שצוחקים מבדיחה.
להצטרף לחבורה של בנות שמדברות ביניהן.
להשתדל יותר מדי.


לסיכום, עשה חיים וזכור: זה לא עם מי שבאת, זה איפה שאתה עכשיו ומה אתה הולך לעשות בקשר לזה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by