בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יורקשייר פודינג 
 
 
עידית גיל-אשל

עידית גיל אשל אדישה לחינגת האנגליות הסטנדרטית של "קינקי לאב 4"

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אף אחד ממכריי המעטים לא יגיד עלי שאני מאלה שיש להם תמיד מה להגיד על כל דבר. הרבה פעמים אין לי מה להגיד במגוון רחב של נושאים, וזה לא מטריד אותי. אני לא מרגישה בגלל זה חכמה פחות או פרט מועיל פחות לחברה.

בגלל זה, אני מניחה, עוד לא לקחתי אף צד בכל הוויכוח המתיש והלא יצרני הזה סביב נחיצותה, מהותה, תפקידה ותיפקודה של גלגל"צ. ככל שזה נוגע לי, גלגל"צ יכולה להתקיים עד קץ הימים או להיעלם בסופ"ש הרגוע הקרוב בפיגוע איכותי - באמת שלא מעניין אותי אם יישארו או שיילכו (גם כמחווה לג'ו סטראמר).

גם הודעה דרמטית על המשך או הפסקת קיומה של סדרת "קינקי לאב" על ארבעת איבריה המנומנמים, תתקשה להעירני ממנוחת הצהריים המקודשת. אני מבטיחה להשאר אדישה ולהתמודד בכבוד עם בוא ההודעה על תאונה איומה בפס הייצור כמו גם על גידול בפעילות והוצאת כותרים חדשים בסדרה מדי ארבעה ימים.

מכיוון שאני עד כדי כך אפטית לנושא, קשה לי לומר אם זה כשלעצמו דבר טוב או רע. מצד אחד, האוסף הרביעי בסדרה כולל כמה וכמה שירים יפים ומוצלחים, שגם גדולי שונאיו של אלדד קובלנץ מהמהמים בוודאי כשהגשם מטופף להם על חלון המכונית. "In my room" של קולדפליי, "Sing" של טראוויס, "Mad World" של גארי ג'ולס, "Destiny" של זירו 7 או "Tender" המקסים באוטיסטיותו הסלואו-קורית של יובל שפריר (א.ק.א. Shafrir), למשל; או טובים ומוצלחים מהם - "M62 Song" הנהדר של הדאבס, הרכב פלאי שרק הסנובים מהפורומים מתנשאים עליו בלי שום סיבה נראית לעין או "How the Hell" של לינקולן, שמצליח להשמע קצת אחרת גם בתוך התבנית הנוקשה של שירים שנכנסים "לקינקי לאב".

אותה תבנית שמביאה אותי לצד השני. כי מצד שני, אין ב"ק.ל.4" מספיק שירים טובים כדי להסביר גם למי שלא מצוי מספיק בנבכי תת-הז'אנרים והבדיחות הפנימיות של הוויית הפקק הגלגל"צית את הנחיצות באוסף שירים אנגלו-צנטרי ומנמיק איברים שכזה. אלה יאזינו, בוודאי, פעם או פעמיים, למסכת האחידה, ובדמם לא ייוותר חמצן אלא כדי להפטיר "משוגעים", ולידום.

ובכל זאת, יש גם צד שלישי. עורך האוסף, עוזי פרויס הוותיק, בחר לסגור אותו עם "Life in a Glasshouse" של רדיוהד, מתוך "Amnesiac" – הקטע הכי יפה, רוחני ומעתיר השראה שיצא מהמיינסטרים ב-2001. מי שעושה דבר כזה, הברכה תבוא על ראשו, ביתו, מכוניתו וחברת התקליטים שמעסיקה אותו.

________________________________
אמנים שונים: Kinky love 4, (אן.אם.סי)

קטעים להאזנה מכל השירים באוסף
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by