בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שלישי, 24 בדצמבר 
 
 בחינם למען הסביבה. הסטונז (רויטרס)   
 
מערכת מיקסר

הסטונז בחינם, דאבלין בת"א, רובי דופק קופה, בולוק רוצה להיות קארי, ברלין בנויה יהודית וכולם רוצים 10

 
 
 
 
 
 
 
 
 

בולוק רוצה ג'ים קארי

לסנדרה בולוק נמאס להיות הבחורה המתוקה של אמריקה שמככבת בקומדיות רומנטיות. היא יצאה בהצהרה שסרטה החדש "Two Weeks Notice" בו היא מככבת עם יו גראנט, יהיה הקומדיה הרומנטית האחרונה שלה. היא בעצם מעדיפה להיות משהו כמו ג'ים קארי, היא מבהירה את הכיוון. ראו הוזהרתם.
 

פיטורים

באקו"ם פיטרו עוד 14 איש, בנוסף לארבעה שפוטרו כבר במהלך השנה הנוכחית. חלק מהמפוטרים הם כאלו שעבדו באיגוד מיום הקמתו. אם כולם ימשיכו לצרוב יסגרו את האיגוד?
 

רובי דופק קופה

רובי וויליאמס שובר, כצפוי, את כל הכללים והציפיות. חמישה שבועות בלבד מאז יציאת אלבומו - הוא הוכרז כאלבום הנמכר ביותר בבריטניה לשנת 2002. ברחבי העולם נמכרו עד כה כ-4.4 מיליון עותקים. אולי הוא יעביר תמלוגים לאקו"ם?
 
 

ברלין הבנויה

האדריכלית מירה והרפטיג, ישראלית המתגוררת בברלין, תקיים סדרת הרצאות על אדריכלים יהודים בברלין במחצית הראשונה של המאה הקודמת. ההרצאה הראשונה - ביום חמישי במכון הטכנולוגי בחולון. בשנה הבאה בעיר שחוברה לה יחדיו.
 

נציגות ישראלית גאה

ואם כבר ברלין, "כנפיים שבורות" ו"יוסי וג'אגר" יוקרנו במסגרת "פנורמה", אחת התוכניות היוקרתיות בפסטיבל ברלין. חוצמזה גם "מיס אנטבה" של עמרי לוי יגיע לפסטיבל ויוקרן בו בהקרנת בכורה עולמית. כבר אמרנו בשנה הבאה?
 

כולם ב- 10

גם גיל תמרי ויואב טוקר מנהלים מגעים על מעבר לחברת החדשות של ערוץ 10. חיים, תכבה את האור.
 

הסטונז בחינם

הרולינג סטונס הודיעו על קונצרט בחינם. כן, כן, שמעתם טוב, בחינם. בשישה בפברואר הם יערכו בלוס אנג'לס קונצרט שמטרתו הגברת המודעות לאיכות הסביבה בכלל, להתחממות כדור הארץ בפרט, וכעזרה לארגון המתקרא " National Resources Defence Council" .
 

דאבלין בת"א

גם השנה, למרות המצב ולמרות סדאם, יתקיים בינואר בסינמטק ת"א פסטיבל "ארבעה ימים באירלנד" שיכלול הופעות אמנים, ג'ם סשנים, הקרנות סרטים ובכלל הווי אירי. שלא נשכח אותם, כבר מזמן לא היה אצלם האירוויזיון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by