בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ערוץ 10 משיק את לוח השידורים המלא 
 
 `לחמניות` בטלוויזיה. מיכאלי   
 
ניר נון נוה

הפעם זה חייב להצליח. הערוץ המסחרי הצעיר מנסה קונספט חדש עם הרבה תקווה שהפעם גם יגיע הרייטינג. המלחמה האמיתית מתחילה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
סוף סוף זה קורה. ערוץ 10 המחודש יוצא לדרך ובשבוע הבא, עם היום הראשון בשנה החדשה, הוא עובר ליום השידורים המלא והמשודרג שלו.

במסיבת עיתונאים הערך היום הערוץ, נחשפו שני האלמנטים המרכזיים של לוח השידורים החדש: מעבר ל-18 שעות שידור ביום, וארבע רצועות יומיות. "אנחנו מאמינים שנשנה את התייחסות הטלוויזיה הישראלית לתוכניות בשעות היום" הצהיר גיא זהר, מנהל התוכניות של הערוץ.

בערוץ 10 השכילו והבינו שהמשאב העיקרי העומד לרשותם הוא העובדה כי הם משדרים מדי יום, בניגוד לזכייניות הערוץ השני. הם החליטו ללכת בגדול על הרעיון תוך כדי נסיון לפנות לקהל יעד שונה מהמקובל, מבחינת ההשקעה. בני נוער, ילדים, אנשים שאינם עובדים, עובדי משמרות וכל אלו שבעצם לא פותחים טלוויזיה רק בפריים טיים.

"מעל 30 אחוז מהקהל פותח טלוויזיה כבר בשעה 14:00" מבהיר זהר את ההחלטה בהשקעה, "וזו הזדמנות שלנו להפוך לערוץ רלוונטי".
 

מיכאלי על הבוקר

לאחר קבלת ההחלטה העקרונית, לקח ערוץ 10 את "ענני תקשורת" שתפיק עבורם את ארבע רצועות השידור היומיות. מדובר בארבע תוכניות אולפן, כולן בשידור חי, שישודרו בסך הכל 6 שעות ביממה. "אולפן 10" קוראים לזה בערוץ. הכל בשידור חי, הכל דינמי, אינטראקטיבי, עם טלפון פתוח לאולפן.

הבוקר ייפתח ברבע לשבע עם תוכניתה החדשה של מרב מיכאלי, "על הבוקר". מיכאלי קיבלה את אשר חשקה בו זה זמן רב - תוכנית אקטואליה יומית, מרוככת אמנם, אך עם אפשרות לעסוק באקטואליה כמו שהיא יודעת ואוהבת. מלבד עדכוני חדשות, נקבל גם קריאת עיתוני היום, אורחים, ביקורת טלוויזיה ופינת למה שווה לקום בבוקר. למישהו זה מזכיר את "לחמניות" מרדיו ת"א?
 

אודטה תמציא לנו פטנטים

אודטה. מועדון המישמיש
 אודטה. מועדון המישמיש   
מיד אחרי מרב תעלה אודטה שוורץ למשך שעתיים עם "הבוקר של אודטה", כל יום בשמונה. תוכנית אולפן קלילה שמטרתה להעביר מידע רחב ומגוון. תוכנית בוקר שכזו עם מומחים בנושאים שונים, פינת צרכנות, תרגיל כושר אחד ביום, קורס שבועי וכמובן - הטיפים של אודטה לחיים טובים יותר. "אני משדרגת חיים", היא אומרת ואל תתפלאו אם היא עוד תציע לכם להצטרף למועדון המישמיש שלה.
 
 

הולכים חזק על נוער

בשעה 14:00 חוזר אולפן 10 עם תוכנית לצעירים - "Exit".

המטרה - תחרות עם MTV. לא פחות. שעתיים בהנחיית מיכאל הנגבי, עופר שכטר, מלי לוי, יעל גולדמן ובנותיו של צביקה - דניאלה ושרונה פיק. כצפוי, התוכנית תכלול וידאו קליפים, שעשועוני זוגות, פארודיה על טלנובלות, חדשות מוסיקה וגם המצעד השבועי בשיתוף עם גלגל"צ.

ולסיום רצף האולפן מצטרף ב-17:00 אמיר פיי גוטמן עם "אבק כוכבים". תוכנית, שכמה מפתיע, תעסוק בעולם הסלבריטיז. חדשות בידור, פינת טלנובלה עם כתבת המדווחת ישירות מארגנטינה, צלם פאפארצ'י , ופינת הכה את המומחה בה מיטל גלם, לשעבר עורכת פורום הטלוויזיה של 'נענע', עונה על כל שאלה.

בערוץ 10 מאמינים בקונספט החדש. בניסיון לקטוף רייטינג תוקפים בערוץ בשלוש חזיתות: רצועות השידור בשעות היום, חברת החדשות שגונבת כמעט כל מי שזז בעולם החדשות הישראלי והחתמת כוכבי על כגון ארז טל, ירון לונדון, עמנואל רוזן, רפי רשף, גדעון רייכר, מני פאר ורשימה ארוכה של כוכבים שעוד מתדיינת. בסוף זה עוד עשוי להצליח. אם החלום הרטוב של הערוץ יתממש, תוך שנה תהיה לנו מדורת שבט חדשה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by