בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 29 בדצמבר 
 
 מתי לעוף   
 
מערכת מיקסר

'העוקץ' נשאר יתום, גיא זהר נאלץ לצנזר, ערוץ 1 היחיד עם מדגם ובאמריקה כרגיל כולם תובעים את כולם

 
 
 
 
 
 
 
 
 

מותו של העוקץ

הבמאי ג'ורג' רוי היל, שהביא לעולם את "קיד וקסידי" ו"העוקץ", עליו גם זכה באוסקר, מת בסוף השבוע ממחלת הפרקינסון בהיותו בן 81. הוא משאיר רזומה מכובד של 14 סרטים אחריו.
 

צנזורה

נראה שהצנזורה הופכת לאופנה. לא רק בקולנוע עכשיו בטלוויזיה. מועצת הרשות השניה הטילה על גיא זהר, מנהל התוכניות של ערוץ 10, לצפות בכל פרק של "המורדים" לפני שידורו ולמצוא פתרון לקטעים שאינם ראויים לשידור. הם, בכל מקרה, ימשיכו לעקוב אחרי הסדרה ועבודתו. האח הגדול.
 

יש מדגם

אחרי שערוץ 2 וערוץ 10 החליטו שתוצאות הבחירות מספיק צפויות כדי להסתפק בסקר טלפוני ולא במדגם בשידור ליל הבחירות, החליטו בערוץ הראשון שלא משנה כמה זה עולה, הם ממשיכים במסורת. לחיים יש עוד פנטזיות על זעקת מהפך נוספת?
 
 

ברוסנן תוהה מתי לעוף

פירס ברוסנן, ג'ימס בונד בשבילכם, חושב כבר על הרגע בו יהיה עליו לעוף מהסט. "יהיה מעניין איך אני אתמודד עם הרגע שיהיה עליי לרדת" הוא אומר. "אתם יודעים, לשחרר, לפני שיגידו לי 'עוף מהבמה'".
 

קופל עיניים גדולות

טד קופל, מנחה נייטליין, תובע, לא פחות, את שכניו, בטענה שהם הפרו התחייבות שהבתים בשכונה לא יהיו גדולים יותר מ-3000 מטר מרובע. השכנים עצמם, טוענים, שהבית היחיד שגדול יותר הוא של קופל עצמו. סוכר הוא כבר לא יקבל מהשכנה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by