בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רשמית: אמינם מלך העולם 
 
 מוביל על פי כולם. אמינם   
 
מערכת מיקסר

הוביל את חברת התקליטים שלו, יוניברסל, למקום הראשון במכירות בארה"ב. ירידה כללית במכירות השנה, ובכל זאת נמכרו יותר מ-600 מיליון אלבומים. עשרת האלבומים של השנה וחמש החברות המאושרות - הנתונים הרשמיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
הכוכב של עולם המוסיקה השנה הוא ללא ספק אמינם, עם מכירות שיא של 7.4 מיליון עותקים מאלבומו בארה"ב.

אלא שעולם המוסיקה לא ממש פורח. המיתון העולמי השפיע גם השפיע והשנה חלה ירידה תלולה של 9 אחוזים במכירות אלבומים בארה"ב, ומספרם הסתכם ב-624.2 מיליון.

חברת יוניברסל, עם איחוד הלייבלים שעשתה, מבססת עצמה ככוח החזק ביותר, עם נתח שוק של 28.9 אחוז מכלל האלבומים, בהשוואה ל-26.4 אחוז בשנה שעברה. מתוך האלבומים שיצאו בשנה האחרונה יוניברסל מראה עוצמה הולכת וגוברת עם נתח שוק של 31.2 אחוז מכלל המכירות, וביססה עצמה בצמרת עם חמישה מתוך עשרת האלבומים הנמכרים של השנה; ביניהם אפשר למצוא את אמינם במקום הראשון, הפסקול של '8 מייל' (שוב אמינם) במקום החמישי, אלבומו של אשנטי במקום השביעי, פסקול "O Brother, Where Art Thou?" במקום התשיעי ואלבומה של שאניה טווין במקום העשירי.

מיד לאחר יוניברסל עומדת BMG עם 17.4 אחוז ממכירות האלבומים החדשים, עם אלבומה של אבריל לווין שמכר כמעט ארבעה מיליון עותקים והתמקם במקום השלישי בעשירייה הפותחת, אלבומה של פינק שמכר שלושה מיליון עותקים והגיע למקום השישי ואלן ג'קסון עם מעט פחות משלושה מיליון במקום השמיני.

סוני מדורגת במקום השלישי, עם ירידה קלה במכירות ונתח שוק של 15.2 אחוז לעומת 15.8 אחוז בשנה שעברה. האלבום המצליח שלהם היה של הדיקסי צ'יקס, שהתמקם במקום הרביעי בעשיריה הפותחת עם 3.4 מיליון עותקים.

וורנר מסתפקת במקום הרביעי עם נתח שוק של 14.2 אחוז ממכירות האלבומים החדשים אך במקום השני מתוך כלל המכירות, ובלי אלבום אחד בעשרת הגדולים.

ולבסוף, EMI, שנאלצת להסתפק במקום החמישי, הן במכירות האלבומים החדשים והן בכלל. בנתח השוק שלה חלה ירידה דרסטית מ-10.6 אחוז ל-7.3 אחוז.

עם כל הצער והכאב, איכשהו נראה שלא צריך לרחם על אף אחת מהן.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by