בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
מסתלק 

מסתלק

 
 
לילך וולך

עזבו חדשות; מה שעניין אמש את כולם, זה אם תהיה נשיקת פרידה בין יונית לגדי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גדי סוקניק (מתוך אתר "קשת")
 גדי סוקניק (מתוך אתר "קשת")   
כמו בשיעור האחרון לפני החופש הגדול, בו המורה עדיין מנסה להעמיד פנים רציניות, אבל מתפלקת לה שמחת ה"ברוך שפטרנו מעונשם של אלו" - כך גם במהדורת החדשות האחרונה של גדי סוקניק, היה אפשר לדמיין אותו מנהל את השידור כרגיל, אבל יושב עם תחתוני בוקסר מצויירים מתחת לשולחן.

העניבה הסגולה הזורחת של סוקניק חישמלה את המסך, ואפילו יונית התקשתה לשמור על הפאסון הארקטי הרגיל שלה. את אף אחד לא עניינו אתמול חבר הכנסת מרציאנו (למרות שסאחה על הצילומים הבלעדיים מהמועדון בו הוא נראה חובט בצלם ומטריד מינית בחורה אקראית); לא הטרידו עליית מחירי המוצרים הבסיסיים (חוץ מאולי את כל אותם תושבים החיים מתחת לקו העוני); וגם מליקויי הבטיחות החמורים בנתב"ג לא התרגשנו (חוץ מאלה שבונים על חופשה בחגים). מה שבטוח – את כולנו עניין מאוד אם יונית וגדי יתנשקו בשידור חי. ואף אחד לא התאכזב.

מנחה חדשות, להפתעת כולנו, לא מייצר את החדשות, לא מקושש אותן באיזורי מלחמה, לא חוקר תאגידים מושחתים, ואפילו לא מנסח את השאלות הנוקבות (בד"כ). מה שכן, הוא מנפק את הפנים המאופקות שמשגרות אלינו את המכה היומית החדשה. אבל זו כמובן רדוקציה חמורה לתפקידו של מנחה החדשות. למרות הקידמה הטכנולוגית, אנחנו מעדיפים את התקשורת האנושית, זו שיש לה פנים וקול, העוויות סלידה והתרגשות, העדפות ושנאות. מנחי החדשות הם הפריזמה שלנו באשר למאסות המידע שאנו מואבסים בהם יום יום. כמאמר השיר על הילדה הכי יפה בגן, כשמיקי עצובה גם אנחנו עצובים, וכשהאנסיא קצב צווח על גדי, גם לנו מתחשק להחטיף לו כאפה.

לצלילי "זה שיר פרידה", הנדוש אך האפקטיבי, נפרדנו אתמול מגדי, על רקע תמונות נבחרות מן השנים האחרונות, בעיקר כאלו שמציגות את סוקניק במיטבו: מגניב כשהוא מנסר על הגיטרה החשמלית; חטוב כשהוא מקפץ בטבע הארצישראלי; והכי הכי, כשהוא מוציא את קצב מן הכלים וגורם לו להגיע לציוצי פלצטו שלא ביישו את חוזליטו.

כמו בפרידות מן המנכ"ל במשרד, כל עובדי אולפן החדשות הצטופפו באקווריום שמאחורי יונית וגדי, מוחאים כפיים ומיישרים את הבלורית, כי אמא בבית מסתכלת. בטוח שגם בקבוקי קינלי ובפלות לימון חיכו על צלחות פלסטיק דקיקות ורועדות, אבל לגדי לא היה אכפת. הוא עוזב לטובת פרסומת, ועוד כמה אופציות שבטח כבר מרשרשות ברקע. את הנשיקה-חיבוק הוא כבר קיבל מיונית, אז את שלו הוא עשה, וסביר שהוא לא יישאר זמן רב מחוסר תעסוקה. שלום, גוד-ביי, אאוף וידרזיין. תנפנפו יפה - עוד רגע הוא חוזר, רק מדלת אחרת.

ערוץ 2, 20:00

בקטנה
*לושי? אנחנו לא מעודדים אלימות במשפחה, אז לא נציע שתפיל לאשתך את הפלזמה על הראש. מה שכן – אתה יכול לקחת מפתח ולשרוט לה את הצבע טמבור המנצנץ-זהבהב-חלומי ולמחוק לה את החיוך המנג'ס מהפרצוף.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by