בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שני, 30 בדצמבר 
 
 
מערכת מיקסר

בניני מושפל, אמני ישראל מורעבים, לימור תושיע בכח, יהודה לוי בראש וג'יי-לו עם הבית הלבן

 
 
 
 
 
 
 
 
 

אמני ישראל

בפגישת נציגי איגוד אמני ישראל עם יו"ר מפלגת העבודה ושר האוצר לשעבר התלוננו הנציגים שיש אמנים שהגיעו לפת לחם ומבקשים סיוע לרכישת מזון בסיסי. מצנע הבטיח לפעול להגברת התמיכה בתרבות בישראל ובייגה שוחט טען נמרצות שהוא נאבק בקיצוצים בוועדת הכספים של הכנסת. סתם לידע כללי, יום לאחר אישור תקציב המדינה עם קיצוץ מהותי בתקציב התרבות, הועברו למוסדות חרדיים 123 מיליון שקלים. יותר משליש מכלל תקציב התרבות בישראל בשנה. ובא לציון גואל.
 

חדשות 10 כבר כאן

למרות העובדה שחברת החדשות של ערוץ 10 תחל לשדר באופן מלא רק בסוף ינואר, היא תחל להראות ניצנים ראשונים של פעילות עם יום השידורים החדש של הערוץ כבר ביום רביעי הקרוב. חברת החדשות תעלה שלושה מבזקי חדשות בבוקר, כל שעה, החל מהשעה 7:00. מיקי ויעקב יכנסו למסך בסוף החודש. יש אלטרנטיבה?
 

לימור תציל אותנו

לימור לבנת נרתמת גם היא למאמץ למנוע את החרם המתהווה של אמני בריטניה על אמני ישראל. כיצד? היא פנתה ליו"ר המועצה הבריטית בישראל בבקשה שיפעל באופן תקיף ומיידי כנגד ההחלטה, אותה היא מכנה גזענית. ככה הם אוהבים את זה הבריטים, בלחץ. מישהו סיפר לה שאנחנו כבר לא בתקופת המנדט?
 
 

שר המטבעות

'שר הטבעות - שני הצריחים' ממשיך, באלגנטיות, להראות לעולם מה זו הצלחה קופתית ונושק להכנסות של 400 מיליון דולר.
 

מאמי פותחת עוד

אופרת הרוק המשוחזרת, "מאמי", מפתיעה בהצלחתה ונוכח הביקוש עוברת להופיע במקביל גם באולם רובינא בהבימה החל מפברואר.
 

ג'יי-לו לבית הלבן

תוצאות סקר חדש מראות כי שלוש הנשים הנערצות על האמריקנים הם הילארי קלינטון, לורה בוש וג'יי-לו. נא להתרכז בשם האמצעי.
 

בניני סופג

סרטו החדש של רוברטו בניני, "פינוקיו" עלה בחטף בסוף השבוע בארצות הברית, בלי פרמיירה נאותה ובלי הקרנת עיתונאים. ישר לקלחת. התחלה לא מבטיחה, שהביאה אחריה ביקורות מאד לא אוהדות, בין השאר על הדיבוב שלקרוא לו לא מותאם זו עשיית חסד, על פי רוב העיתונים. בניו יורק טיימס גם פיתחו תיאוריה על פיה השחקנים ממשיכים לדבר שעה לאחר שהסרט הסתיים. בוושינגטון פוסט פשוט אמרו "החיים אינם יפים כשצריך לראות את בניני בפיג'מה וורודה מנסה לשחק את פינוקיו". ימים יגידו האם קטילה שכזו מבטיחה הצלחה קופתית.
 

יהודה מלך הילדים

יהודה לוי הוא הזוכה המאושר בתחרות הפסטיגל השנה. לאחר ספירת 150 אלף הקולות התברר שלוי ושירו "עד הסוף הטוב" של אהוד מנור וסנדי ראס, זכה במירב הקולות. למקום השני הגיע ליאור נרקיס, האיש שלנו באירו-ביזיון עם "החיים כמו סרט" וטל מוסרי התברג במקום השלישי עם "מאסטר טל". הפרס, אגב, טיסה לאירופה. לליאור כבר יש ממילא.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by