בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
המועמדים לאנשי השנה 

המועמדים לאנשי השנה

 
 
טל היינריך

אולמרט, גאידמק או ברק? "אנשי השנה 2007" יוצא לדרך, סוקניק וסמו ינחו

 
 
 
 
 
 
 
 
 
גדי סוקניק (צילום: מתוך אתר קשת)
 גדי סוקניק (צילום: מתוך אתר קשת)   
הופעתו הטלוויזיונית הראשונה של גדי סוקניק לאחר פרישתו מהגשת המדורה המרכזית, תהיה כמנחה טקס "אנשי השנה". לצידו יגיש יובל סמו. האירוע יועבר בשידור חי בערוץ 2 (קשת) ב-6 בספטמבר, זו השנה ה-13 ברציפות.

שנת 2007 הייתה רווית התפתחויות בתחום הפוליטי בישראל - פרסום דו"ח מבקר המדינה, מסקנות הביניים של ועדת וינוגרד על מלחמת לבנון השנייה, חזרתו של אהוד ברק לראשות מפלגת העבודה ולממשלה, הקמת מפלגת "צדק חברתי" בראשותו של ארקדי גאידמק ועוד. לאור זאת הוחלט כי השנה, לאחר הפסקה של שנתיים, תחזור קטגורית איש השנה בפוליטיקה לבחירת הקהל.

כמו כן, תיפתח ההצבעה בשש קטגוריות נוספות: חברה, תיאטרון, קולנוע, טלוויזיה, מוסיקה וספורט. חמשת המועמדים הסופיים בכל קטגוריה נבחרו על ידי ועדות מקצועיות בתחומן: חברת החדשות של ערוץ 2, חברי מערכת "רייטינג", אתר המוסיקה - "מומה", ערוץ הספורט וכן אנשי אקדמיה ומבקרי תיאטרון. הבחירה באנשי השנה מתבצעת באתר קשת.
 

רשימת המועמדים בקטגוריות השונות לבחירת הקהל:

ארקדי גאידמק (צילום: ארכיון)
 ארקדי גאידמק (צילום: ארכיון)   
פוליטיקה
1. ראש ממשלת ישראל - אהוד אולמרט
2. שר הביטחון וסגן ראש הממשלה - אהוד ברק
3. יו"ר מפלגת "צדק חברתי" - ארקדי גאידמק
4. יו"ר האופוזיציה ויו"ר תנועת הליכוד - בנימין נתניהו
5. שרת החוץ וממלאת מקום ראש הממשלה - ציפי לבני

חברה
1. איתי שונשיין – יו"ר התאחדות הסטודנטים. הוביל את המאבק הארוך והעיקש להפחתת שכר הלימוד באוניברסיטאות, כשמאחוריו אלפי סטודנטים.
2. אל"מ במיל. אמנון נחמיאס – ממובילי תנועת המחאה של אנשי המילואים אחרי מלחמת לבנון השנייה והמאבק להקמת ועדת חקירה ממלכתית.
3. אלוף במיל. דורון אלמוג – ממקימי הכפר השיקומי "עלה נגב" למתבגרים הסובלים מנכויות פיזיות ושכליות קשות, ופעיל לקידום המודעות למען אנשים עם צרכים מיוחדים.
4. נעה סתת – מנכ"לית "הבית הפתוח בירושלים". הוכיחה עמידה איתנה על ערכי החופש והשוויון כשניהלה את המאבק לקיום אירועי הגאווה בירושלים מול לחץ ציבורי כבד וניצחה.
5. עמרם מצנע - ראש מועצת ירוחם. על רוח החלוציות ושליחותו יוצאת הדופן לקידום החינוך, התשתיות ומערכות השלטון בעיר הדרומית.

תיאטרון
1. גיל פרנק – "האב", הקאמרי
2. לילאן ברטו –"תמונות מחיי נישואין", הבימה
3. מיקי פלג רוטשטיין – "פשוטה", הבימה
4. משה איבגי – "הבן הבכור", גשר
5. ששון גבאי – "איש הגשם", בית לסין

קולנוע
1. אושרי כהן – "בופור"
2. אניה בוקשטיין – "הסודות"
3. גל זייד – "תנועה מגונה"
4. מילי אביטל – "נודל"
5. שרה אדלר – "מדוזות"

טלוויזיה
1. אסי כהן – "ארץ נהדרת" , "מסודרים"
2. אילנה דיין – "עובדה"
3. יעל פוליאקוב – "הכל דבש"
4. "מה קשור" – "הישראלים", "מה קשור"
5. רון קופמן – "יציע העיתונות"

מוסיקה
1. אריק ברמן – על אלבום הבכורה "אחד"
2. חוה אלברשטיין – על חזרתה לבמה וסיבוב ההופעות המצליח
3. כנסיית השכל – על אלבומם "אוטוביוגרפיה"
4. מוש בן ארי – על אלבומו "מסע ומתן"
5. שלמה ארצי – על אלבומו "שפויים"

ספורט
1. אודי גל וגידי קליגר – שייטים. הבטיחו את מקומם לאולימפיאדת בייג'ין 2008
2. טל בן חיים – שחקן כדורגל. הוחתם השנה כבלם בקבוצת הפאר האנגלית "צ'לסי"
3. יוסי בניון – שחקן כדורגל. עבר לשחק כקשר בקבוצת הפאר האנגלית "ליברפול"
4. עודד קטש – מאמן כדורסל. העלה את קבוצת הכדורסל גליל עליון לפיינל פור הישראלי, חתם כמאמן קבוצת הכדורסל בה גדל - מכבי ת"א
5. שחר פאר - טניסאית. העפילה לרבע גמר טורניר אוסטרליה וקיבעה את מעמדה כטניסאית המובילה בישראל.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 
תגובות
הוסף תגובה0 תגובות
הוספת תגובה
מאת
 
נושא
 
תוכן
 
 
 
 
תודה! תגובתך התקבלה.
התגובה תתפרסם בכפוף לתנאי האתר.
 
 
 
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by