בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ביום שישי - רייב נגד הכיבוש בחוות השקמים 
 
 
מערכת מיקסר

די-ג'יים וראפרים ערבים ויהודים ירקידו את המפגינים מול ביתו של ראש הממשלה

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
הרייב נגד הכיבוש השני במספר ייערך ביום שישי הקרוב מול בית ראש הממשלה, אריאל שרון, בחוות השקמים.

בחודש מאי האחרון נערך לראשונה "רייב נגד הכיבוש", ברחבת מוזיאון ת"א, אז הגיעו כ-4,000 אנשים למחות על מדיניות הממשלה והמשך הכיבוש.

האירוע יתחיל בשיירת מכוניות שתצא מחניון "רידינג מערב" תל אביב בשעה 11:30 ותיסע כל הדרך אל הנגב, מלווה במשאית עם מערכת סאונד עד לחוות השקמים. מול החווה, ייערך הרייב לצלילי מוסיקאים ערבים ויהודים. בין המדג'ים ברייב הפעם: אורי ליכטיק, אבנר מלכה, ירון סובל, והראפר הערבי תאמר נעפר (עוד הפתעות מובטחות).
 
לדברי מארגני הרייב, "אריק שרון הוא זה שהוביל את ישראל לשהות טיפשית ועקובה מדם בת 20 שנה בלבנון רק כדי לדפוק את ערפאת, ואפילו לא התכחש לגודל האסון שהביא עלינו ועל שכנינו, וגם לאחר סברה ושתילה עדיין אמר שזו 'מהמוצדקות שבמלחמות ישראל'. אותו שרון עומד בראש הממשלה שמובילה את המדיניות המזעזעת ביותר שנראתה אי פעם במדינת ישראל, מדיניות שכולה רמאות. כלפי פנים - קיצוץ מהעניים למען העשירים באמתלות תקציביות, מדיניות ה'אם צריך לקצץ, נחתוך לשכבות החלשות'. וכלפי חוץ - נכונות למשא ומתן ולפשרה, תוך ניצול ציני של כל אפשרות להפכם לבלתי אפשריים בפועל". בקיצור, הדברים הרגילים.

המארגנים מצפים לנוכחות דלה יותר של חוגגים-מפגינים בשל הריחוק ממעוזי השמאל המסורתי, והתקווה היא לצרף כמה שיותר תנועות מחאה חברתיות, כשלכל תנועה תהיה אוטונומיה מלאה לעשות ככל שיעלה על רוחה, כל עוד הקונטקסט הכללי הוא במסגרת הכללית הברורה. מי שלא בא - כנראה פאשיסט.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by