בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
הדי-ג'י הנפוץ במדינה 
 
 
עידית גיל-אשל

"מעריב" הוא היחיד שמעז לפרסם את כל הפרטים שלא ידעתם על הקומיקאי עלי ג'י

 
 
 
 
 
 
 
 
 
עיתון "מעריב", מהנפוצים ביומוני ישראל, חושף בגיליונו מהיום כמה פרטים שלא ידענו על הקומיקאי הבריטי ממוצא יהודי, סאשה בארון- כהן.

על פי העיתון הפופולרי, בארון-כהן (שכונה, אגב, כמעט בכל כלי התקשורת הישראלים בשם הדמות הידועה ביותר שלו, עלי ג'י), הוא "זמר מפורסם... אחד המובילים בענף המוזיקה המודרני" (זמר מפורסם? ענף המוזיקה המודרני?). עוד מוסיף העיתון לסקרנים מבין קוראיו, כי הוא "רכש לעצמו שם כאחד הדי ג'י הטובים בעולם" (או שזה סאשה אחר בעצם?).

העיתון אף מגדיל לעשות, ומתייחס אליו גם בכינוי המכופתר אך המקוצר, "ג'י". לבסוף, מצויין כבדרך אגב, כי הג'י-מן גם הוציא "מספר קלטות די.ווי.די" (כנראה הגירסה המוזלת של התקליטורים המוכרים לכולנו).

קוראי "מעריב" שהסתקרנו מספיק מהטקסט, הוזמנו לצפות במעלליו של הבדרן הציוני "מדי יום שישי באחד מערוצי הלוויין" (איזה? לא נגיד לכם, אולי בגלל שערוץ YTV כבר מזמן לא משדר את הסדרה, אפילו לא בשידורים חוזרים).

במהדורה המודפסת של "מעריב" צויין דווקא כי בארון-כהן הוא "בדרן וראפר" (מה שחצי נכון), אך מידע זה נחסך מקוראי המהדורה המקוונת.

"מעריב" פרש את שלל בדלי הדיס-אינפורמציה המעניינים האלה במסגרת הידיעה שעסקה בהתאבדות שני בני-הדודים במלון "דיוויד אינטרקונטיננטל" בת"א, בו שהה גם בארון-כהן. על הידיעה כולה חתומים העיתונאים שירה אימרגליק ואבי אשכנזי.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by