בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
סקס אפילציה 
 
 
גדי שמשון

גדי שמשון מעדיף את הפריזורה של מרב מיכאלי על האינטלקט של איה ושירלי

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
לפני יותר משנה התעורר פולמוס זוטא באתר תרבות ישראלי מגניף, האם איה ושירלי (להלן: איו"ש) שוות שיביאו בהן? התשובה, כמובן, חיובית, רק שהשאלה העכשווית היא האם, לאחר שחרגו ממסגרת פינת הפקאצות בתוכנית של גיא פינס, הן שוות צפייה. התשובה? כמעט.

המתח שהיה קיים בפינתן הקבועה והקצרצרה, כלומר התהייה האם שתי הפוסטמות באמת כאלה או שהכל הפוך על מתהפך וחוזר חלילה, כלומר, שישנו איזו מימד נוסף מאחורי הכלומיות בשקל, נענית כשיש להן מספיק מרחב להתבטא. יש מימד נוסף, אבל הוא עוד מאותו דבר.

המרואיינת הראשונה, דנה הרמן, מעורכות מגזין "לילה" ומשתתפת קבועה ב"סקר הסקס הגדול" בערוץ YTV, דאגה לאזכר את המנחה שלה גיא לואל, חמוד אמיתי עם כלי-כלי (רואים בסרט "חכמת הבייגל'ה") כסלב בהתהוות לשנה החדשה. וכמו בתוכנית של ערוץ הצעירים התוססגוניים, בה כולם מתחזים לקולים לעילא ומיניים למכביר בזמן שבסך הכל הם מוציאים לשון עגומה לאיזו "המורה יוכבד" מטאפורית, גם איו"ש הן לא יותר מהמגניבות של אורט קרקוב.

כל כך כמעט, אבל לא באמת. איו"ש הן נערות רוק שמעריצות את טימברלייק. איו"ש כאילו ערומות באמבטיית קצף - עם חלוקי מגבת שמכסים אותן יותר מצ'אדור איראני. הן מביאות הפוך על הפוך - אבל בפוזה של פולניות שלעולם לא מתהפכות. הן מתנשקות, אבל בלי לשון. יש להן ניצוצות מעטים מדי של הומור עצמי מבורך - נניח העוויית הפרצוף של קרמרמן, בת משפחת בגין הלוחמת, כשהועלתה ההצעה להתנשק עם שמעון פרס - אבל גם זה נועד רק לצאת ידי חובת סימון "תראו איך אנו צוחקות על עצמנו".

באייטמים קלילים וקצפתיים כנדרש, ממסדר המפקד לכל הטאלנטים של ערוץ 10 (איפה חיימוביץ'?) ועד למסע החיפושים אחר הזיעה של בלסר (שבאופן הכי צפוי בעולם, בא לחזות בהן מתנשקות בחצות). עמנואל רוזן נמנם כהרגלו, מאיר איינשטיין שכח לאזכר את מדליית הזהב של אברבוך בסיכום השנה (וגם נורא כאב לו לאזכר את מכבי חיפה) והשף ניר צוק אמר שבשנה הבאה נחזור לאוכל ביתי. אחר כך באו שי ודרור, ופייר - ואני הטרו - האווירה הייתה יותר מעודדת חרמנות.
 

רק בלשון נקבה

מרב מיכאלי, שתוכניתה החדשה החלה היום לפנות בוקר, בוודאי הייתה אומרת לצוק שבשנה הבאה פשוט יהיה לאנשים פחות כסף למסעדות. בכלל, מיכאלי, ששטחה את סדר היום הרצוי לה באותו ראיון מדובר במוסף הארץ, נראית רעבה ודעתנית מתמיד. לא בטוח שזה טוב לתוכנית בוקר (המשודרת, כאמור, לפנות בוקר), אבל זה בטח טוב לה. ולצופים.

סליחה, איזה צופים. לצופות. כחלק מאיזו אג'נדה, מיכאלי פונה לקהל רק בלשון נקבה. התוכנית הראשונה שלה השאירה אחריה טעם מורכב, עגול ומלא עפיצות של עוד. היא נפתחה בפינת הצעות לסיבות לקום בבוקר, ובעולם מכוער ומצחין כשלנו, "הבוקר עם מרב מיכאלי", על אף הפמיניזם המקושקש בפניה לצופות בלבד, היא סיבה מצוינת לקום בבוקר. או לתכנת מראש את הווידיאו.

עם הסייד-קיק שלה (קבועה? חד פעמית?), העיתונאית העולה-חדשה נינה אבסדזה, באולפן רך ומוסיקה ברקע, מיכאלי נותנת בראש עם הטוויסט שלה לנושאים המקובלים בתוכניות בוקר. ציטוט ממאמר של גדעון סאמט, פינה חדשה עם נערה בשם חן שתספר לנו כל יום על חייה והתעכבות על סממני חוסר הנחשבות שיש בביטוי "אמהות חד-הוריות" (ראוי להזכיר לה ש"חד-קרן" הינו יצור אגדתי קסום ולא "משהו דפוק כזה"). היא אומרת בוקר טוב לכל המובטלים (למרות שמובטל, למה לו להשכים לפנות בוקר?) ומפוטרי בנק הפועלים ומאזכרת את "אודטה דנין" שמשודרת אחריה מאותו אולפן - נו ענני תקשורת, שוב חוסכים? - למרות שאודטה, כבר מזמן לא דנין. היא אודטה, שם פרטי מותגי בלבד. כמו ג'יזל, נניח.

יש לה הומור עצמי והיא מחליפה דאחקות עם שחר סגל, צופת הטלוויזיה הרשמית, על יאיר לפיד שהתלונן אתמול בלילה שהוא גלמוד ואין לו את מי לנשק ונזכרת בערגה ב - הופה, עוד אזכור פנימי - "לחמניות" הנהדרות שאופים בצי השישי בכל בוקר. סדר היום שמיכאלי מציעה נכון יותר מכל קשקשת המושמעת לנו בשעות דומות בערוצים האחרים, כולל במבזקי החדשות.

מפתה לחשוב שאם היו נותנים למיכאלי (ואני מדבר כמי שלא הצליח לצפות כמעט באף אחת מתוכניותיה הקודמות על המסך שלנו) את הליין-אפ הממושמש של התוכנית של איו"ש, גם בערב ראש השנה המבוסם משמפניה, היא הייתה עושה את זה לא פחות מעניין. שלא לדבר על זה שלא פחות משתי הדוגמניוץ', גם מיכאלי נאה ביותר (הייתי מרהיב לכתוב "כוסית", לולא הכרתי כמה נשים דעתניות מאוד שעבורן היא משמשת מעין "המלכה האם", שיודעות להשתמש במספריים). בקיצור, אפסים, שימו אותה בפריים טיים.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by