בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
ראשון, 5 בינואר 
 
 
מערכת מיקסר

ברוק שילדס תהיה אמא, דיאנה רוס ניצלה מפדיחה, בערוץ הראשון חושקים ביעקב אילון, פולנסקי כובש את המבקרים והמיתון באמריקה מגלגל מילארדים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

ברוק שילדס תהיה אמא

האחת והיחידה, ברוק שילדס, הכריזה כי הנה זה מגיע, והיא עומדת ללדת את ילדה הראשון, הצפוי לצאת לאוויר העולם במאי הקרוב. היא, אגב, ממש לא מתעניינת אם מדובר בבן או בת.
 

דיאנה רוס ניצלה

דיאנה רוס ניצלה, בשלב זה, מפדיחה לא קטנה. השופט במשפטה הכריע כי בשלב זה אסור למשטרה להעביר לתקשורת את קלטת הוידאו הנחשקת בה מצולמת רוס לאחר שנעצרה. בקלטת נראית רוס מתפקעת מצחוק ונופלת על הרצפה בזמן בדיקת רמת האלכוהול בדמה. המשך יבוא.
 

מחפשים מחליף לחיים יבין

ביוני מסתיים החוזה של המגיש הלאומי, חיים יבין. לא לפני שהוא ינחה, בפעם העשירית, את משדר הבחירות כמובן. לערוץ הראשון יש פנטזיות. היעד - יעקב אילון. בחטיבת החדשות מאמינים שאם גם הפעם ערוץ 10 לא ימריא, יש להם סיכוי לא רע בכלל. בינתיים על הכוונת גאולה אבן ואילנה דיין.
 
 

לא מוותרים על ירון דקל

ואם כבר ערוץ 1, ירון דקל, כתבנו בוושינגטון, נקרא לדגל ויגיע לארץ לשידור ליל הבחירות. בערוץ הראשון אומרים שדקל מהווה פרשן מהטובים והחשובים ועל כן הוא מגיע למשדר המיוחד. מיד לאחר מכן הוא שב לו למחוזות ארה"ב. פרשן ללילה.
 

פולנסקי - אהוד המבקרים

ובמסגרת תוכניתנו "מי יחזה טוב יותר את האוסקר", הכתיר איגוד מבקרי הקולנוע האמריקני את "הפסנתרן" של רומן פולנסקי כסרט הטוב ביותר של השנה. וגם הבמאי הטוב ביותר. והשחקן הטוב ביותר (אדריאן ברודי). וגם התסריט הטוב ביותר.
 

מלך השכונה זקוק לרייטינג

ג'רי סטילר ואן מאארה - הזוג המתקשש שהופיע בעבר כצמד סטילר ומאארה בעשרות סרטים ותוכניות טלוויזיה בארה"ב, שוב מתאחד. הפעם לפרק בסדרה "מלך השכונה" שישודר באמריקה בפברואר. למה ומדוע? בעיקר כי מדובר בתקופה החשובה ביותר בבדיקת הרייטינג לפילוח נתחי הפרסום.
 

תם עידן הסקס של הזקנה

מרי ווסלי, סופרת רבי המכר הבריטית שהחלה את הקריירה שלה בגיל 70, עם רבי מכר אריסטוקרטים מלאי זימה וסקס כגון "מדשאת הקמומיל", מתה בגיל 90.
 

פרגודים בלי קהל

בהצגת היוקרה "פרגודים" של הבימה, שאך זה עתה החלה לרוץ, נחזה אמש מחזה מביש. תחילת ההצגה החלה עם תפוסה של כ-80 אחוז באולם "תיאטרון על הירקון". אלא שבמהלך ההצגה הלך ונעלם הקהל עד שלקראת סוף ההצגה הייתה התפוסה באולם קרובה לרבע בלבד. בין הנמוגים גם ראש העיר לשעבר, שלמה להט, ושרת החינוך לשעבר, שולמית אלוני, שהתלוננה בהפסקה על האקוסטיקה ובעיות שמיעה.
 

המיתון באמריקה (1)

ואם כבר אמריקה, המיתון העולמי עשה רק טוב לעולם הקולנוע. עוד במסגרת הסיכומים השנתיים מתברר שהשנה 22 סרטים הצליחו להכניס למפיקים 100 מיליון דולר ויותר.
 

המיתון באמריקה (2)

ועוד קצת אמריקה, מיתון וקשיים - גם ענף המוסיקה החיה לא ממש סבל. עם הופעות קלאסיות של פול מקרטני, הרולינג סטונס ושר, שדפקו הופעות השנה, הגיע השוק למכירות שיא של 2.1 מילארד כרטיסים. במילים אחרות 2,100,000,000. המיתון, אוי, המיתון.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by