בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
שוגר פאי 
 
 יחד עם הפונז   
 
גדי שמשון

המיליונר המזדקן גדי שמשון מוכן בהחלט לגאול את אנה ניקול-סמית מהתנזרותה בת השנתיים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
אנה והעוזרת
 אנה והעוזרת   
חיי הנשים קשים הם ולא הוגנים, זאת יודע כל מי שמעט חמלה בלבו ושכל בקדקודו. בעולם גס ושובניסטי הן נאלצות למצוא את דרכן במבוך של דרישות סותרות: להיות עצמאיות בלי לוותר על הזכות להזדקק; להיות מיניות אך לשמור על זכות הבחירה שלהן מתי, איך ועם מי; להרוויח לפחות כמו הגברים בלי לעשות שקר בנפשן, וכן הלאה. רבות מהן מחפשות לשווא מודלים מתאימים לעידן הפכפך זה, כדי להזדהות, כדי ללמוד, כדי להיות מושפעות בצורה חיובית, כדי לחזק ולהעצים את מעמדן.

גם חייה של ויקי לין הוגן לא היו הוגנים. לאחר ששינתה את שמה לאנה ניקול סמית, הגדילה את החזה שלה וכיכבה כנערת פלייבוי ובפרסומות של "גס", זכתה סוף סוף בהכרה. היא כיכבה בסרטים "האקדח מת מצחוק 33.3" ו"הקפיצה הגדולה" (של האחים כהן הנחשבים), ואז פגשה את הווארד מרשל, אהבת חייה הגדולה. לא אשה כאנה תשים לב לפער הגילאים הלא קטן ביניהם (הוא היה בן 88, היא בת 25). הוא כינה אותה "האור של חיי", היא כינתה אותו "פאו פאו".

ולכן, הרשו לי להציע את אנה ניקול סמית', גיבורת תוכנית המציאות החדשה בטלוויזיה, כמודל נשי. בתוכנית החדשה, שבקרוב תחל עונתה השניה, משתובבת אנה בחברת עוזרתה האישית בעלת השיער הסגול, עורך דינה הנמרץ, בנה המתוק דניאל וכלבה חובב הפרוזאק, שוגר פאי. צפייה מדוקדקת בתוכנית תגלה כיצד נראים חייה של הסמל הנשי במילניום החדש מאחורי הקלעים. דמותה של אנה בתוכנית מגלה שאין, אין מודל נשי כולל ושלם יותר ממנה לאישה המודרנית, במיוחד בכל הקשור לאספקטים החשובים שלהלן.
 
אנה בימים טובים יותר
 אנה בימים טובים יותר   
אהבה:
כמו רומיאו ויוליה, גם לאהבתם הגדולה של אנה ובעלה המנוח מתנכלת משפחתו (ליתר דיוק: בנו) ערלת הלב. הוא תבע ממנה את הכסף בו זכתה בדין, לאחר שבעלה המליארדר התפגר שנה וחצי אחרי חתונתם, והסכסוך אינו נפסק. בשלב זה לפחות נוכל כולנו לשמוח בכך שאנה זכתה במעט כסף לניהול חייה, כמו גם מחצית מאפרו של בעלה. כד האפר, אגב, מוצב על הטלוויזיה, כדי שאנה האוהבת תוכל לראותו תמיד.

דימוי גוף:
כידוע, אנה ניקול הייתה נערה ענייה ופשוטה, שנאלצה לעבור השתלת סיליקון כואבת בחזה, כדי לזכות בתשומת לבו של העולם הגברי האכזר. עם תהפוכות החיים ומות אהבתה הגדולה, השמינה אנה עד מאוד. המצלמה מראה כיצד היא זוחלת אחרי הכלב שלה בסלון ונתקעת כשהתחת שלה לא עובר מתחת לשולחן - ולמרות זאת, אנה עדיין מרגישה ומתנהגת סקסית ומשוחררת. יש לקחת דוגמה מהתנהלותה זו, ולא להיכנע למסרים המרושעים של תעשיית הפרסום והבידור, שמרחיקה נשים מהגוף האמיתי שלהן לטובת עריצות שלטון הרזון הנאלחת.

קשר עם בעלי חיים:
כלבלבה האהוב של אנה, שוגר פאי, מרגיש כבן משפחה מלא במשפחתה האלטרנטיבית של אנה. כמו שראוי לידידו הטוב ביותר של האדם. כאשר היא עוזבת את הבית להופעה, הוא מקבל פרוזאק כדי לא ליבב. הוא יודע להסיר לבדו את תחתוניה של אנה מבובת הדובי שלה, ולשגול בפראות נועזת את חיית הפרווה.

העם היהודי:
עורך הדין שלה מציע לה לומר משהו לטובת ישראל, אבל אנה מגלה פקחות פוליטית, ואומרת שמאחר והיא לא מבינה בזה כלום - היא לא תאמר כלום. כמה חבל שרק מעט מאוד אנשים - שגם הם לא יודעים עלינו כלום - יסכימו שלא ללכלך עלינו בעולם.

תודעה ומודעות עצמית:
"אני לא יודעת כלום על כלום", אומרת אנה המתוקה. כמה מעט אנשים יודעים כמה הם באמת לא יודעים? אנה מסתכלת בחדשות, ושואלת: "למה לשדר חדשות? למה להרוס לאנשים את מצב הרוח?" - גישה בריאה לחיים לפי כל קנה מידה.
 
עיצוב פנים:
חדר השינה של אנה מרוהט כולו בוורוד נוצתי ופרוותי. כאן אפשר להיווכח שלמרות הטרנדים המעצבנים המתחלפים תדיר, אנה אינה קורבן אפנה ויודעת לעצב לעצמה סביבת חיים ההולמת היטב את אישיותה.

הצלחה:
הצלחתה הגורפת של אנה והפיכתה למודל נשי אמיץ וחדש, לא עולה לה לראש. האישה שנולדה בקרוואן מתנייע ולמדה למצוץ בשביל להתפרנס עוד בטרם מלאו לה 16, לא שכחה מאיפה באה. היא נשארה עממית, פשוטה ומלאת קסם.

מיניות:
מיניותה של אנה שופעת, מוחצנת, מתגרה ושובבית. לעדותה שלה, כבר שנתיים לא קיימה יחסים, דבר הניתן להסבר בקשר הרגשי העמוק שנותר לה לבעלה המנוח. היא מכילה את הסתירות הקיימות בדימוי המיני של כל אישה בצורה ראויה להערכה וקנאה.

הורות אחרת:
בנה של אנה, דניאל בן ה-16, בוודאי פופולרי מאוד בכיתתו. אמו דואגת לדבר אתו בטלפון מדי פעם, וגם אם היא לא שומעת טוב - יש שיאמרו בגלל הסמים, ואני אומר בגלל שמוחה עמוס הגיגים - וחושבת שהוא אמר "קיא חזירים" במקום "פיצה", הרי שעצם העובדה שהיא מזכירה לו להזמין טייק אוואי מראה לכולנו כמה עמוק, ייחודי וחד פעמי יכול להיות קשר בין אם לבנה.

הוגת דעות:
לאנה ניקול סמית' גרסה משלה לפתגם האמריקני המדכדך "Shit happens, and then you die". לשיטתה, אסור להיכנע לדיכי המתוק, וראוי לומר: "Shit Happens, and then you live". עוד מעט ממכתמיה של אנה הם: "בכל יום ויום, קורה לי משהו" והקלאסי מכולם: "אני כל כך רעבה".

_________________________________
אנה ניקול שואו, ימי שישי ב-23:05, ערוץ E!
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by