בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
איזהו גיבור? הכובש את יצרו 
 
 

"אף פעם אל תתפשט. תוריד קצת את המכנסיים, תעלה קצת את החולצה, זהו. אנחנו מוכרים סקס, לא אהבה". עלילותיו של זונה ממין זכר

 
 
 
 
 
 
 
 
 
לצערי, אינני הגיבור הזה. חזרתי למקום ההוא. השעה היתה תשע בערב. הגעתי לתל-אביב, ומשם חתכתי ישר לגן. זכרתי את ההרגשה המדהימה של להיות מחוזר, ורציתי להרגיש כך שוב - כמו מלכת היופי בערב הזכייה שלה. אני לא מתכוון להתחסד ולומר שהכסף לא משך אותי גם.

תחושת האופוריה נקטעה באחת כשפנה אלי בחור צנום וכהה עור: "אתה חדש פה?", הוא שאל אותי ביובש. "משהו כזה", עניתי. הבחור, ד', סיפר לי שהוא בדואי בן עשרים שגורש מהכפר שלו מפני שהוא הומוסקסואל, ומאז הוא חי מהיד לפה. רמת החיים שלו משתנה מיום ליום, בהתאם ל"קופה" שעשה בגן. היה משהו בבחור שקסם לי. הוא היה עדין, מנומס, נבון ועניו. המשכנו לדבר, כשברקע חולפות מכוניות. ד' ניסה להכניס אותי לעניינים. "אז ככה", הוא אמר לי בטון סמכותי, כאילו היה מנהל עבודה שמקבל עובד חדש. "אלה שמסתובבים עם הרכבים הם קליינטים. יש כאלה שמנסים לקבל את הסחורה בחינם ויש סוטים שמסתובבים עם הרכב, מסתכלים עלינו ועושים ביד תוך כדי".

ד' עבר לתאר את "העובדים": יש צעירים, יש יפים ויש חצופים - אלה שנראים רע ומעיזים לעמוד ולעבוד ליד היפים. עוד הוא מדבר, חלף לידנו בחור צעיר, שמנמן, בעל סנטר כפול, לבוש ברישול, וחצ'קון ענקי מעטר את מצחו האינסופי. שנינו פרצנו בצחוק אדיר. הרגשתי שיש לי חבר! ד' הסיט את ראשו בתנועה דרמטית, כמו כוכבת הוליוודית, ואז המשיך וסיכם: "כאן אתה לא צריך בגרות ולא ניסיון קודם. קצת נכונות וזהו".

"תגיד", שאלתי. "זה לא כיף, כל השערורייה הזאת מסביב? תראה מה הולך כאן!", אני מצביע על אחד שמסתכל עלי כבר שעה. "ותראה את זה, ואת זה", הצבעתי על קליינטים נוספים שלא הורידו ממני את מבטם. "עזוב", ענה לי ד', "כולנו, כשבאנו בפעם הראשונה, זכינו לאותו היחס. 'בשר טרי', זה מה שאתה ולא יותר. אל תעשה מזה עניין, ובחיים אל תסמוך על מה שאומרים הקליינטים. תזכור את זה תמיד".
"אבל אתה תעשה הרבה כסף פה", הוא הוסיף. "אני מרגיש את זה. אתה תגרוף".

"בכמה כסף מדובר?", התעניינתי. "תלוי", ענה לי ד'. "תלוי מה אתה עושה ללקוח. מה גודל הזין שלך?". השאלה הבוטה הביכה אותי. "לא יודע", עניתי. "טוב, אני הולך", קטע ד' את מחשבותי. "נראה אותך, נכון?".

נותרתי לבדי, אני וכל העיניים מסביבי. קצת מפחיד, חשבתי לעצמי, וזזתי למקום מואר יותר. הייתי הרפתקן ורציתי לחוות דברים אחרים: קשר, זיון חד פעמי, כסף קל ביד. אני בא ממשפחה חד הורית: אמא שלי גידלה לבדה אותי ואת אחי התאום. לא חסר לי אף פעם כלום, אבל ככל שאמי השתדלה - ועל כך אודה לה לעולם - תמיד לבשנו חיקויים. עכשיו אני עומד בגן החשמל ומנסה לקבל החלטה: רוצה כסף? שאלתי את עצמי - אז תתחיל לעבוד. רוצה עקרונות? אז לך הביתה.

מובן שהחלטתי להישאר. כשהתקרבתי לכביש עצרו לי שתי מכוניות, אדומה ושחורה, ובגלל אהבתי לצבע השחור פניתי לשחורה. פתחתי את הדלת ואמרתי בשיא החנוניות: "שלום!". הנהג הזמין אותי להיכנס לאוטו. נכנסתי והתיישבתי, כאילו אני עובד לפחות שנה. "מה אתה רוצה?", הוא שאל. "מה אתה מחפש?", עניתי בשאלה. "אני מחפש לבלות עם בחור חמוד כמוך", אמר. "ולמה אתה מתכוון כשאתה אומר לבלות?", התחכמתי. "מה אתה אוהב לעשות?", שאל. "אני לא מפה", אמרתי, ולעצמי חשבתי: הנה גבר שאני לא מכיר רוצה אותי ומוכן לשלם לי. אל תגידו שזה לא מרים את האגו, לפחות קצת.

"אני מבטיח לא לעשות שום דבר שלא תרצה", אמר הגבר וקטע את הרהורי. הוא נראה בשנות הארבעים המאוחרות לחייו, בעל חזות נעימה. "כמה?", שאל. "מאה חמישים", העזתי לומר. בתוך שניות היינו במקום אחר, קרוב לגן, אבל מבודד. יצאנו מהרכב, הוא התקרב אלי והפשיט אותי, התחלנו להתגפף. עצמתי את העיניים וניסיתי לברוח למקום אחר, אבל לשווא. זה רק הרס לי את הזקפה שבקושי היתה לי. "רד לי", ציווה. עשיתי כדבריו, והתחלתי במלאכת השפתיים העתיקה בעולם. לאחר כמה דקות הוא סימן לי לקום ולהסתובב כדי לזיין אותי בתחת. השתדלתי לזרום, ניסיתי לגרום לו להסתפק בחיכוך ללא חדירה, אבל הוא לא הרפה. דחפתי אותו וצעקתי: "הבטחת שלא תעשה משהו שאני לא רוצה, הבטחת!". "יאללה, מה אתה עושה עניין", הקול המתוק הפך למחוספס. התלבשתי במהירות והתכוננתי ללכת, כשפתאום נזכרתי בכסף שמגיע לי. ביקשתי את הכסף, והאיש ענה: "לא מגיע לך כלום. לא גמרתי, אז אין כסף". לקחתי את התיק שלי והסתלקתי משם. ברגל, כמובן.

בדרך חזרה פגשתי את חברי הבדואי. סיפרתי לו את קורותי, והוא ניסה לעודד אותי. "קודם כל", אמר, "בחיים אל תעשה משהו עם לקוח לפני שאתה מקבל את הכסף. ככה אתה זה שקובע את כללי המשחק. שנית, אף פעם אל תתפשט. תוריד קצת את המכנסיים, תעלה קצת את החולצה, זהו. אנחנו מוכרים סקס, לא אהבה".
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by