בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
יום שני, 6 בינואר 
 
 
מערכת מיקסר

ווין דיזל הופך את עורו, ה"ויינס" מאבדים את הצפון ואמינם מפסיק עם הסמים

 
 
 
 
 
 
 
 
 

הוויינס הולכים מכות

סולן הווינס, קרייג ניקולס, השתגע על הבמה ותקף את הבסיסט, פטריק מת'יוס. הלהקה החליטה להפסיק בינתיים את סיבוב ההופעות, לאחר ההופעה בבוסטון, כשניקולס איבד את זה כשמת'יוס קרע מיתר. "הוא ממש נואש להקליט אלבום חדש, אבל אנשים כל הזמן מוסיפים להם הופעות", אומר דובר הלהקה. ומה היה התירוץ כשאותו הניקולס ריסק את הציוד של הלהקה מאחורי הקלעים של ג'יי לנו.
 

נפטר במאי הקרקס המעופף

איאן מקנוטון, במאי "הקרקס המעופף של מונטי פייטון", נפטר במינכן מפגיעות שספג בתאונת דרכים בה היה מעורב ב-2001. מקנוטון ביים את כל הפרקים, חוץ מארבעת הראשונים, של "הקרקס המועופף", מ-1969 ועד 1974.
 

כריסטינה מתלבשת

כריסטינה אגילרה נתבקשה ללבוש יותר להופעה הבאה שלה בתוכנית שמיועדת לילדים. הבוסים ב CD-UK אמרו שמאוד רווח להם שהיא הופיעה ביותר בגדים הפעם, היות ובפעם הקודמת היא לבשה רק תחתונים וחזיית ביקיני, מה שבאופן מתמיה עדיין מצליח להיות שערורייתי. אגילרה תשיר את 'Impossible'.
 
 

ווין דיזל הופך את עורו

הבמאי רוב כהן מספר שההמשך ללהיט הפעולה XXX כבר מתבשל ושני תסריטאים שונים עובדים על תסריטים שמתרחשים במזרח הרחוק ובוואשינגטון, ולסיום יבחרו ביניהם, כשהתכנון הוא לעשות משהו שונה לחלוטין מהסרט הראשון. "למעשה אני מקווה שכל סרט בסדרה יהיה בז'אנר קולנועי אחר", אומר הבמאי. כלומר, עדיין מביס את הרעים, עדיין חתיך עם רובים, אבל ז'אנר אחר, כמו מה? ג'יין אוסטין?
 

אמינם חוזר למוטב

אמינם מחליט לכבוד השנה החדשה להפסיק עם הסמים ולעשות יותר כושר. הוא אומר שהרצף האין סופי של המסיבות, ההקלטות, המסעות, המריבות המשפחתיות והשימוש בסמים, יוצרים עליו לחץ משמעותי. על הכוכבות הוא אומר "זה הגיע כמעט לנקודה בה אני באמת מאמין שאני נעשה גדול מדי לטובתי, ולא באמת רציתי את זה".
 

פברוטי מתכונן לפרישה?

פברוטי, שכבר רמז שהוא מתכנן לפרוש משירה ב-12.12.2005 יום הולדתו השבעים, מופיע כבר פחות ופחות, ונפרד ממנהלו מזה 30 שנים, הרברט ברסלין.
 

ג'ורג' קלוני גבר עצמאי

"אני מרגיש מונע לעבוד ולא מונע במערכות יחסים", אומר ג'ורג' קלוני. "אף פעם לא הייתי טוב בזה, כך שהציפיות שלי הן די נמוכות בכל הקשור בסיכוי להיות עם אותה אשה תקופה ארוכה". קלוני מספר שנפרד מחברתו מזה שלוש שנים, הדוגמנית הצרפתיה סלין בליטרן, בשל העובדה שהוא מצלם לעיתים סרטים ברצף. "אני מניח שבניתי לעצמי סדר עדיפויות שכזה, בו העבודה היא במקום ראשון". לא יפה.
 

האמריקנים שוב רודפי בצע

חברות התקליטים באמריקה מפצירות בקולגות האירופאיות להאריך את תאריך התפוגה של זכויות היוצרים. בארצות הברית תקפות זכויות היוצרים עד 95 שנים לאחר מותו של היוצר, ואילו באירופה רק 50, כך שבימים אלו מוסרות הזכויות מעל אלבומים של מריה קאלאס, אלוויס פרסלי ואלה פיצ'גרלד, למשל. זה מאוד מדאיג את האמריקנים שחוששים מפיראטיות ומנפילה במכירות.
 

קשה לפרסם טקסטים של טולקין

פרופסור לספרות, שמצא במקרה טקסט חדש של טולקין, נאלץ להתמודד עם הרבה אנשים מוזרים בדרך לפירסומו. הטקסט, שנמצא בספריה של אוקספורד, הוא תרגום בן 2000 מילה לטקסט באוולף, שטולקין הכין להרצאה. גם אחוזתו של הסופר, הממונה על קניינו הרוחני, התלבטה לפני אישור הפרסום, היא הודפת בימים אלה יוזמות רבות, כמו לדוגמא שכפול ארון הקבורה של טולקין.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by