בערוץ
 
 
 
 
 
 
 
 
רפיק חלבי התפטר 
 
 
מערכת מיקסר

ראש חטיבת החדשות של ערוץ 1 הודיע הבוקר על התפטרותו במחאה על "התערבות גסה" של מנכ"ל רשות השידור בתכנים

 
 
 
 
 
 
 
 
 
ראש חטיבת החדשות של ערוץ 1, רפיק חלבי, הודיע הבוקר למנכ"ל רשות השידור, יוסף בראל, על התפטרותו. חלבי מוחה על `התערבות גסה`, כהגדרתו, של בראל בתוכני השידור.

במכתב ההתפטרות שלו כותב חלבי כי בראל אינו פועל על פי הנוהל התקין ופונה לעורכים ולכתבים בחטיבת החדשות שלא באמצעות הממונה הישיר. כך מפרסם היום Ynet.

"בחודשים האחרונים פרשו מהחדשות 17 עובדים. למרות כל בקשותיי לקבל תגבורת כח אדם, לא נעניתי, ושירותים עיתונאיים ומקצועיים נפגעים. כך איני יכול לשאת באחריות. אי לכך, אני מודיע לך על התפטרותי מתפקיד מנהל החדשות ומבקש שתמנה מנהל בפועל כדי שאעביר לו בצורה מסודרת ומכובדת את התפקיד".

במכתב התשובה כותב בראל: "בצער, אני מאשר את קבלת מכתבך והתפטרותך מתפקידך. אני חולק על הסיבות שאתה מעלה במכתב להחלטה זו, אך אין זה המקום לדון, להרחיב ולפרט. הדבר יעשה בפגישה משותפת עם מנהל הטלוויזיה. מודה לך על נכונותך להעביר את התפקיד למי שימלא את תפקידך עד לאיוש המשרה במכרז שאמור להתקיים בשבועות הקרובים. תודה על תרומתך ועבודתך בשנות מילוי תפקידך כמנהל חדשות".

מרשות השידור נמסר כי תקופת הקדנציה בת השלוש שנים של מנהל חטיבת החדשות נסתיימה לא מכבר, וחלבי הסכים אז להמשיך זמנית בתפקידו עד לסיום תהליך המכרז למנהל החטיבה.
 
 
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ilan @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
 
 

כל הזכויות שמורות 2011 © נענע 10 בע"מ
 
 
 
 
כל הזכויות שמורות © Nana10 בע"מ
Video powered by